Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Ερώτηση: να παρω βάση για να κάθεται κάθετα το PS η ξαπλωτά και όλα καλα?

 

Κάθετα. Γιατί όλες οι επιφάνεις με αυτό τον τρόπο είναι στον αέρα και δεν συσσωρεύεται ζέστη σε όλη την επιφάνεια. 

Αν το έχεις οριζόντια και πιάσεις μετά απο κάτω το επιπλο, καίει!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

42 λεπτά πριν, katman2000 είπε

για καποια παιδια που γραφαν για χειριστηριο υπαρχει αυτη τη στιγμη dualshock με 39,90 στο σκρουτζ σε διαφορα χρωματα.

Οντως απο εχθές το βράδυ παντού είναι στα 40ευρώ (σχεδον :P ) και επίσης υπάρχουν God of War Dualshock ακόμα σε Κωτσοβολο....τρέχτε να προλάβετε. Εγώ το δικό μου το έκλεισα.

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/playstation-4/periferiaka-ps4/184584-sony-wireless-controller-ds4-god-of-war-v2?cmicc=skroutz

Btw πήρε κανείς σας τίποτα απο play-asia (exclussives) τώρα με το black friday? Εχει κάποια πολύ όμορφα παιχνιδάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, Socratis_g είπε

Κάθετα. Γιατί όλες οι επιφάνεις με αυτό τον τρόπο είναι στον αέρα και δεν συσσωρεύεται ζέστη σε όλη την επιφάνεια. 

Αν το έχεις οριζόντια και πιάσεις μετά απο κάτω το επιπλο, καίει!

εχεις να προτείνεις καποια καλη βαση?

 

edit: Αυτή κανει? https://www.germanos.gr/product/ps4-vertical-stand/20342685/ 

μιας και θα παω γερμανο να παρω τα πολύπριζα της προσφορας που ηρθαν...Μην τρεχω αλλου μετα

Βλεπω και κατι άλλες από άλλες μαρκες στα 10 ευρο...είναι οκ η καλυτερα την αυθεντικη?

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

εχεις να προτείνεις καποια καλη βαση?

edit: Αυτή κανει? https://www.germanos.gr/product/ps4-vertical-stand/20342685/ 

μιας και θα παω γερμανο να παρω τα πολύπριζα της προσφορας που ηρθαν...Μην τρεχω αλλου μετα

Βλεπω και κατι άλλες από άλλες μαρκες στα 10 ευρο...είναι οκ η καλυτερα την αυθεντικη?

Πεταμενα λεφτα κατα την γνωμη μου βαλε εναν πακιστανο να κανει αερα πιο φθηνα θα σου ερθει με ενα πιατο φακες καθαρισες.

Περα απο την πλακα το βαζεις οριζοντια απλα να ειναι καπου ευρυχωρα ωστε το πισω μερος που βγαζει τον αερα να μην ειναι κοντα σε εμποδια(πχ κολλημενο στον τοιχο) και δεν θα εχεις το παραμικρο θεμα εκτος αν εχεις σκοπο να ειναι η κονσολα ανοιχτη ολο το 24ωρο για παντα ε τοτε λογικα κατι θα παθει.

 

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, icenex είπε

Περα απο την πλακα το βαζεις οριζοντια απλα να ειναι καπου ευρυχωρα ωστε το πισω μερος που βγαζει τον αερα να μην ειναι κοντα σε εμποδια(πχ κολλημενο στον τοιχο) και δεν θα εχεις το παραμικρο θεμα εκτος αν εχεις σκοπο να ειναι η κονσολα ανοιχτη ολο το 24ωρο για παντα ε τοτε λογικα κατι θα παθει.

όχι τετοιο σκοπο δεν εχω...διπλα στον πυργο θα μπει του υπολογιστη προς το παρον που βρίσκεται επανω στο γραφειο...15ποντους από τον τοιχο. και κανα 10αρι από τον πυργο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

όχι τετοιο σκοπο δεν εχω...διπλα στον πυργο θα μπει του υπολογιστη προς το παρον που βρίσκεται επανω στο γραφειο...15ποντους από τον τοιχο. και κανα 10αρι από τον πυργο. 

πολυ στριμοκωλη μου ακουγεται η φαση γυρνα τουλαχιστον τον κωλο να βλεπει σε κενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

εχεις να προτείνεις καποια καλη βαση?

edit: Αυτή κανει? https://www.germanos.gr/product/ps4-vertical-stand/20342685/ 

μιας και θα παω γερμανο να παρω τα πολύπριζα της προσφορας που ηρθαν...Μην τρεχω αλλου μετα

Βλεπω και κατι άλλες από άλλες μαρκες στα 10 ευρο...είναι οκ η καλυτερα την αυθεντικη?

 

Την αυθεντική να πάρεις με τα 20ευρώ. Μην κάνεις τσιγκουνιές σε αυτά. Με τις φθηνές βάσεις μπορεί να φύγει καμια βίδα και να μαζεύεις την κονσόλα απο τα πατώματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως θυμαμαι ειχα δει στο youtube ενα βιντεακι που ενας το τεσταρε να δει τι διαφορα σε θερμοκρασιες εχει μεταξυ οριζοντιως και καθετως και αν θυμαμαι καλα ειχε χειροτερες θερμοκρασιες καθετως με μηδαμινες διαφορες αλλα το λεω ετσι για την ιστορια.Βεβαια δεν ειχε καθολου stand αλλα μετα εκανε κ αλλο βιντεο που συγκρινε stand καθετως και καθετως χωρις stand και δεν ειχαν διαφορες στις θερμοκρασιες.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, katman2000 είπε

πολυ στριμοκωλη μου ακουγεται η φαση γυρνα τουλαχιστον τον κωλο να βλεπει σε κενο

στο γραφειο δεν υπαρχει κατι άλλο...σκεψου στην μια ακρη ο πυργος και διπλα το ps4 ουτε το μισο γραφειο δεν πιανουν...Οθονες πληκτρολογια κτλπ είναι σε 2ο γραφειο λογω του ότι αυτά μεταξυ τους κανουν Γ

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

εχεις να προτείνεις καποια καλη βαση?

edit: Αυτή κανει? https://www.germanos.gr/product/ps4-vertical-stand/20342685/ 

μιας και θα παω γερμανο να παρω τα πολύπριζα της προσφορας που ηρθαν...Μην τρεχω αλλου μετα

Βλεπω και κατι άλλες από άλλες μαρκες στα 10 ευρο...είναι οκ η καλυτερα την αυθεντικη?

Δεν ξέρω αν πρέπει να σε επηρεάσω, αλλά όταν το είχα στη συγκεκριμένη βάση (2-3 χρόνια πριν), θυμάμαι ότι είχα παρατηρήσει τον ανεμιστήρα του να δουλεύει υπερωρίες και το έβαλα πάλι οριζόντια.

Edit: Δεν πρόσεξα καλά τη βάση. Εγώ έχω αυτή. Ίσως με αυτή που αναφέρεις να παίζει καλύτερα.

Επεξ/σία από giorgos147
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, katman2000 είπε

παιδια οι αυθεντικες της sony εχουν κενο απο κατω  οι μαιμουδες οχι

Και αυτή που παρέθεσα ότι έχω διαθέτει, όμως δεν έκανε δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, giorgos147 είπε

Και αυτή που παρέθεσα ότι έχω διαθέτει, όμως δεν έκανε δουλειά.

ναι γιατι η κονσολα ειναι σχεδιασμενη να ειναι παντα οριζοντια αδερφε αυτοι να πουλησουν θελουνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, katman2000 είπε

παιδια οι αυθεντικες της sony εχουν κενο απο κατω  οι μαιμουδες οχι

Που το εχουν το κενο που λες?

https://www.youtube.com/watch?v=7SwF7gCeQ-w

 αυτη πηρα εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Που το εχουν το κενο που λες?

https://www.youtube.com/watch?v=7SwF7gCeQ-w

 αυτη πηρα εγω

καλα εκανες και πηρες την αυθεντικη αν δεις αναμεσα στις ραγες του πσ4 και στο πανο μερος της βασης υπαρχει κενο για τον αερα δεν εφαπτεται 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...