Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Stefan0os είπε

Μάγκες καλημέρα

δεν είμαστε Αμερική να "ξεστοκαρουμε" αμέτρητα  προϊόντα "σκοτώνοντας" τα, ότι τους στέλνουν πουλάνε εδώ, πέραν αυτού ακόμα και να επιτρεπόταν η έκπτωση τάξης 70-80% απ τ νομο(κάτι που δεν με ισχυει σήμερα) ποιος έχει τόσο απόθεμα στις αποθήκες του για να τολμήσει να κάνει γενναίες κινήσεις;;; για τ public που έχει βάλει 10 κατηγορίες προϊόντων για σήμερα και τα μισά τουλάχιστον στη gaming κατηγορία είναι out of stock ΑΠ χθες τ βράδυ που μ ρθε τ μέιλ ενημέρωσης τι έχετε να πείτε; 

Δε νομίζω ότι είναι καν θέμα αλυσίδας, κυρίως θέμα αντιπροσωπείας είναι οι εκπτώσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

27 λεπτά πριν, Socratis_g είπε

Για ps4 pro cuh-72xx (τη νέα εκδοση) κάνουν την πάπια τα μαγαζιά, κανείς δεν το βάζει με εκπωση. 

Στο amazon απο την αλλη, το bundle ps4 pro - red dead βγαίνει στα 400ευρώ περίπου με μεταφορικά. Αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι θα έχει μεσα το καινούριο pro. 

Ελαντα :P  Περα απο αυτο διαβαζα(ή ακουσα σε καποιο βιντεο σε review ενα απο τα 2 δεν θυμαμαι) οτι αν θες να πετυχεις στα σιγουρα το τελευταιο rev. στο ps4 pro πρεπει να αγορασεις το bundle με το red dead redemption.Οποτε θεωρω οτι ειναι 99% πιθανον να ειναι ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, Albilosha said:

Κυριε δεν λεω σαχλαμαρες δεν ειμαστε ολοι Αθηνα να περνουμε απο το τελευταιο σκρουτζομαγαζο.Σκεψου εστω και λιγο.Εκτος αν θες να σου κανω καταθεση τα ποσα που λες και να μου στειλεις εσυ τα παιχνιδια αυτα.

Δεν έχει σημασία το που βρίσκεσαι, οι τιμές των μεταχειρισμένων είναι αυτές που σου έγραψα. €30 το Spider-man και €40-45 το RDR2, μπορείς να το ψάξεις και μόνος σου στις αγγελίες εδώ ή στο fb (στο οποίο fb έχω δει το RDR2 και στα €35).

Εάν φυσικά σε ενδιαφέρουν τα συγκεκριμένα games (που αν θες την άποψή μου, ελάχιστοι είναι αυτοί που δεν θα τους ενδιαφέρει κάποιο από τα δύο), τότε θα αγοράσεις την κονσόλα μαζί με δύο games στα €300. Το οποίο είναι καλό σαν bundle γενικά, αλλά σαν Black Friday προσφορά είναι οριακά ανεκτό και σώζεται μόνο από το 1ΤΒ χωρητικότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, Stefan0os είπε

Τι εννοείς; 

έχω την αίσθηση ότι αν δεν παιχτεί συνεννόηση με την όποια αντιπροσωπεία δεν μπορεί ή δεν πάει το κάθε μαγαζί από μόνο του να κάνει έκπτωση

 

για αυτό άλλωστε και στις κονσόλες τουλάχιστον λίγο πολύ βλέπεις παντού τις ίδιες εκπτώσεις 

 

με λίγα λόγια είναι θέμα σονυ ή ms τι εκπτώσεις θα παίξουν , ή είναι θέμα nintendo το ότι αυτοί δεν κάνουν πρακτικά ποτέ 

 

προφανώς παίζει ρόλο το ότι είμαστε μικρή αγορά, αλλά το τι στοκ έχει η κάθε αλυσίδα δεν είναι το θέμα, το θέμα είναι τι σκοπεύει να βγάλει η σονυ σε εκπτώσεις και μετά συμφωνεί με το κάθε μαγαζί τι ποσότητα θα σπρώξει στον καθένα 

 

στις κονσόλες άλλωστε τα περιθώρια κέρδους είναι πολύ μικρά για τα μαγαζιά λιανικής ώστε να αρχίσει να σου κόβει ο άλλος αρκετά την τιμή από μόνος του και να πουλάει κάτω του κόστους 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το fallout 76 είναι το νέο της σειράς; Αξίζει κατά τη γνώμη σας; 

Συγνώμη που ρωτάω αλλά 3 μέρες έχω την πρώτη μου κονσόλα και ψάχνωμαι να δω τι λένε κάποια καινούρια παιχνίδια που βλέπω στο ps plus 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, johni41 είπε

Το fallout 76 είναι το νέο της σειράς; Αξίζει κατά τη γνώμη σας; 

 

όχι 

 

έχεις ένα κάρο θησαυρούς να παίξεις, μην ασχολείσαι με σαβούρα 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, johni41 είπε

Το fallout 76 είναι το νέο της σειράς; Αξίζει κατά τη γνώμη σας; 

Συγνώμη που ρωτάω αλλά 3 μέρες έχω την πρώτη μου κονσόλα και ψάχνωμαι να δω τι λένε κάποια καινούρια παιχνίδια που βλέπω στο ps plus 

Ευχαριστώ!

Πηγαινε στο youtube να δεις τι λεει σαν παιχνιδι απο εκει κ περα ολοι λενε τα χειροτερα....και εγω απο τα λιγα που ειδα φαινεται απλα μια αρπαχτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, johni41 είπε

Το fallout 76 είναι το νέο της σειράς; Αξίζει κατά τη γνώμη σας; 

Συγνώμη που ρωτάω αλλά 3 μέρες έχω την πρώτη μου κονσόλα και ψάχνωμαι να δω τι λένε κάποια καινούρια παιχνίδια που βλέπω στο ps plus 

Ευχαριστώ!

φιλε μην ακουμπησεις εχει φαει κραξιμο απο τους παντες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, panossar95 είπε

Μη μου το χαλάς τώρα, νόμιζα ότι το πήρα σε προσφορά blackfriday

το έδωσαν , δεν το πήρα κάν τη πρώτη φορά και μετά συνέχιζαν να το έχουν free για αρκετό διάστημα (δεύτερη ευκαιρία δηλαδή! )  και λέω δεν πάει στο διάολο ας το βάλω στη βιβλιοθήκη. δεν το έχω τρέξει όμως ακόμα να δω τι κάνει 

 

ρε φίλε εγώ πήρα ni no kuni στα 23 πριν το bf και το βλέπω 10! ΔΕΚΑ!!! τι δέκα? πάμε καλά; :lol:

αλλά το καλύτερο είναι που παίρνω monitor και 9 μέρες μετά -100€

 

δράμα η φάση, οι ατυχίες απανωτές, άντε μόνο το detroit become human πήρα στο 20αρι που βρίσκω καλή προσφορά και δε νομίζω να παίξει σύντομα καλύτερα να πούμε ότι κάτι κάναμε και φέτος..

 

οτιδήποτε άλλο πήρα αυτή την εποχή δεν το βλέπω καν σαν προσφορά και ας ήταν σε "μειωμένη" τιμή 

 

 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, katman2000 είπε

για καποια παιδια που γραφαν για χειριστηριο υπαρχει αυτη τη στιγμη dualshock με 39,90 στο σκρουτζ σε διαφορα χρωματα.

Και να ήταν μόνο το σκρουτζ, και στα μεγάλα καταστήματα τόσο παίζει σήμερα.

3 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Ερώτηση: να παρω βάση για να κάθεται κάθετα το PS η ξαπλωτά και όλα καλα?

Για μένα καλύτερα ξαπλωτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...