Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω λεω να ξεκολησετε και να την λετε ο ενας στον αλλον. Ο καθενας αγοραζει οσο θελει, και 1 ευρω, κανεις δε μπορει να κρινει τι κανει ο αλλος. Πειτε για κανα game, με τι θα περασετε τις γιορτες? Πειτε πειτε 

Εγω παλι κολλησα με Monster hunter, φτανοντας 520 ωρες, δε βρισκω κατι αλλο να με κρατησει 🙄

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

35 λεπτά πριν, Alastor192 είπε

Φ

Θα σε παρακαλουσα να διορθωσεις το σχολιο σου γιατι περιεχει σχολιο που εχω διορθωσει πριν ανεβασεις το δικο σου σχολιο.

Περαν τουτου οκ στο κομματι του Dishonored ημουν λαθος που βαφτισα το expansion dlc(ασχετως αν και τα δυο στην πραξη ειναι το ιδιο πραγμα).

Για το Doom παντως ημουν σωστος και για αυτο το λογο και διορθωσες το σχολιο σου στην προηγουμενη σελιδα.

Τελος κανε ενα κοπο και κοιταξε προηγουμενες σελιδες να δεις αν εχω ξανασχολιασει ποτε στο εν λογω θεμα ή απλα πεταχτηκα οπως λες και εσυ απο το πουθενα απλα για να σχολιασω δικο σου σχολιο συγκεκριμενα :)

3 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

ps 4 η pc? 

Προφανως αναφερεται στην εκδοση του ps4.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Fulgore εγω λεω να σταματησετε με αυτα που ασχολειστε και μαλωνετε και χαλατε το κλημα το γιορτινο 😛

@Αλεξανδρος A.92 εννοειται ps4

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν ξεκινας μια κουβεντα ρε φιλε και ρωτας για ενα παιχνιδι AAA οτι θες να το βρεις στα 10 ευρω τι ακριβως απαντηση περιμενεις εκτος απο χαβαλε δεν μπορω να καταλαβω και στην τελικη με 2-3 λεπτα στο google μπορεις να δεις ποσο κοστιζει και που

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, najinblue3 είπε

@Fulgore εγω λεω να σταματησετε με αυτα που ασχολειστε και μαλωνετε και χαλατε το κλημα το γιορτινο 😛

 

Περιμενε να μπουμε στον Δεκεμβριο σε λιγες μερες να βγαλουμε και τους κοκκινους σκουφους :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, katman2000 είπε

οταν ξεκινας μια κουβεντα ρε φιλε και ρωτας για ενα παιχνιδι AAA οτι θες να το βρεις στα 10 ευρω τι ακριβως απαντηση περιμενεις εκτος απο χαβαλε δεν μπορω να καταλαβω και στην τελικη με 2-3 λεπτα στο google μπορεις να δεις ποσο κοστιζει και που

Δε καταλαβαινω που ειναι το προβλημα. Και εγω το καλοκαιρι περιμενα να πεσει το GOW στο 20αρικο, και βγηκαν και με εκραξαν. Τελικα, το πηρα στα 30 ευρω και το μετανιωσα. 

Εγω λεω να σταματησουμε τη κουβεντα τη συγκεκριμενη εδω, αντι να μιλαμε για games, achievements, και λοιπα, κραζετε το αλλο το παλικαρι χωρις λογο. Δεν νομιζω να ειπε κατι περιεργο. Και πολυ καλα κανει για μενα, το παιχνιδι δεν αξιζει παραπανω απο 10ευρω. Τελος εδω plz, και αμα το συνεχισετε θα αρχισω τις αναφορες και θα σταματησω να ειμαι ευγενικος

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, katman2000 είπε

για ενα παιχνιδι AAA οτι θες να το βρεις στα 10 ευρω τι ακριβως απαντηση περιμενεις εκτος απο χαβαλε δεν μπορω να καταλαβω και στην τελικη με 2-3 λεπτα στο google μπορεις να δεις ποσο κοστιζει και που

Εγω παντως σε αυτες τις περιπτωσεις θα προτεινα την ενοικιαση αν φυσικα υπαρχει αυτη η δυνατοτητα λογω περιοχης.

Επισης αν καινουργιο παιχνιδι εχει 15ευρω και καποιος το θελει στα 10ευρω,μια κλασσικη περιπτωση ειναι να το παρει απο αγγελιες που λογικα θα παιζει στο 10ρικο.

Τελος οσον αφορα την συγκριση που εγινε με τιμες αλλων παιχνιδιων να θυμισω μονο οτι παιζει μεγαλο ρολο και ο Publisher πισω απο το παιχνιδι.

Για τα Dishonored και Doom(οπως και wolfenstein/evil within/fallout/prey)εχουμε την γνωστη Bethesda η οποια εχει την ταση να βγαζει τα παιχνιδια σε χαμηλες τιμες σε συντομο χρονικο διαστημα.

 

 

2 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

 

Ασχετως του πιο πισω που αναφερθηκε με το Uncharted,σιγουρα το μεγαλυτερο ενδιαφερον του κοσμου αυτες τις μερες παντως(black friday,χριστουγεννα κλπ)θα ειναι οι τιμες σε παιχνιδια,κονσολες και bundles.Αρα λογικα τις επομενες μερες ισως αναφερουν παραπανω ατομα τι παιχνιδια θα αγορασουν να παιξουν τις γιορτες :)

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Δε καταλαβαινω που ειναι το προβλημα. Και εγω το καλοκαιρι περιμενα να πεσει το GOW στο 20αρικο, και βγηκαν και με εκραξαν. Τελικα, το πηρα στα 30 ευρω και το μετανιωσα. 

Εγω λεω να σταματησουμε τη κουβεντα τη συγκεκριμενη εδω, αντι να μιλαμε για games, achievements, και λοιπα, κραζετε το αλλο το παλικαρι χωρις λογο. Δεν νομιζω να ειπε κατι περιεργο. Και πολυ καλα κανει για μενα, το παιχνιδι δεν αξιζει παραπανω απο 10ευρω. Τελος εδω plz, και αμα το συνεχισετε θα αρχισω τις αναφορες και θα σταματησω να ειμαι ευγενικος

σχολιασαν για αυτο το θεμα 30 ατομα και εσυ τα βαζεις μαζι μου τι να σου πω ρε φιλε ελεος

Επεξ/σία από katman2000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Θα σε παρακαλουσα να διορθωσεις το σχολιο σου γιατι περιεχει σχολιο που εχω διορθωσει πριν ανεβασεις το δικο σου σχολιο.

Περαν τουτου οκ στο κομματι του Dishonored ημουν λαθος που βαφτισα το expansion dlc(ασχετως αν και τα δυο στην πραξη ειναι το ιδιο πραγμα).

Για το Doom παντως ημουν σωστος και για αυτο το λογο και διορθωσες το σχολιο σου στην προηγουμενη σελιδα.

Τελος κανε ενα κοπο και κοιταξε προηγουμενες σελιδες να δεις αν εχω ξανασχολιασει ποτε στο εν λογω θεμα ή απλα πεταχτηκα οπως λες και εσυ απο το πουθενα απλα για να σχολιασω δικο σου σχολιο συγκεκριμενα :)

Προφανως αναφερεται στην εκδοση του ps4.

Φιλε μου,δεν εχω κατι προσωπικο μαζι σου ουτε εγω θεωρω πως εχεις εσυ. Πολλες φορες κανεις quote και διορθωνεις κοσμο εδω μεσα στο φορουμ(για αυτο ειπα forum police) και τις περισσοτερες φορες εισαι σωστος,οποτε απολυτως δεκτον. Με εμενα ωστοσο εχει τυχει 3 φορες να με "διορθωνεις" και εντελει να χεις λαθος. Αν θυμασαι οι προηγουμενες φορες αφορουσαν Dark Souls και Witcher.

Το Doom ειχε οντως DLC στο release,ωστοσο την στιγμη που εγραφα το comment δεν ειχε καθως εχει καταργηθει εδω και 1 μιση χρονο :)

Και οπως σου ειπα δεν θεωρω πως εχεις κατι μαζι μου,απλα θελω αν κανεις quote τον κοσμο για να τον διορθωσεις,να ξες οτι εισαι σωστος 100% και να μην "διορθωνεις" πιο γρηγορα και απτην σκια σου :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φιλε najin για αλλο λογο εφαγε κραξιμο το παιδι τουλαχιστον απο μενα και οχι για την τιμη, εκει απλα χαβαλε του καναμε μετα ξεφυγε λιγο το θεμα.

Εγω προσωπικα ασχολουμαι με το uncharted 4 τωρα οπως ειπα(λιγα σχολια πιο πριν) μετα θα πιασω το Lost legacy, λογικα με τον ρυθμο που παιζω και τον χρονο που εχω + το κολλημα για πλατινα στις γιορτες θα μπορεσω να πιασω το god of war που καθεται κ αυτο.

Ρε το last of us 2 να βγει να καουμε ολοι ομαδικως :P To 19 λεει θα βγει αλλα ποτε μακαρι να σκασει κανενα απριλιο η και νωριτερα.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ασχετως του πιο πισω που αναφερθηκε με το Uncharted,σιγουρα το μεγαλυτερο ενδιαφερον του κοσμου αυτες τις μερες παντως(black friday,χριστουγεννα κλπ)θα ειναι οι τιμες σε παιχνιδια,κονσολες και bundles.Αρα λογικα τις επομενες μερες ισως αναφερουν παραπανω ατομα τι παιχνιδια θα αγορασουν να παιξουν τις γιορτες :)

Εγω ελπίζω παρασκευή να παρω κάποιο bundle του ps4 με spiderman η RDR...Και θέλω να παρω και εξτρα καποια παιχνίδια. Σκέφτομαι LOU,GOW,Horizon. Για αρχη...Αργοτερα bloodborne & Rachet & Detroit. Τι άλλο μου διαφευγει που θα πρεπει να παιξω σιγουρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Εγω ελπίζω παρασκευή να παρω κάποιο bundle του ps4 με spiderman η RDR...Και θέλω να παρω και εξτρα καποια παιχνίδια. Σκέφτομαι LOU,GOW,Horizon. Για αρχη...Αργοτερα bloodborne & Rachet & Detroit. Τι άλλο μου διαφευγει που θα πρεπει να παιξω σιγουρα?

witcher 3 και dark souls 3 αν εχεις πολλες ωρες στην διαθεση σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Alastor192 είπε

 

Spoiler

 

Και εχεις απολυτο δικιο σε αυτο,εγω το ανεφερα μονο και μονο επειδη μιλησες για day one τιμη των 60ευρω οτι στην περιπτωση αυτη ετυχε να ειχε τον πρωτο καιρο και season pass(που οντως μετα το δωσανε δωρεαν). Για το Dishonored 2 πιο πολυ ηθελα να το τονισω οτι βγαλανε και αυτοι κατι που να ζητα παραπανω χρηματα,απλα κακως το ανεφερα ως dlc και οχι ως expansion pack.

Τωρα για τις 3 φορες που λες,οντως ετυχε γιατι οπως φανταζομαι βλεπεις και εσυ ο ιδιος σχολιαζω σε πολλα διαφορετικα θεματα αρα δεν κολλαω σε κατι συγκεκριμενο.

 

 

5 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Εγω ελπίζω παρασκευή να παρω κάποιο bundle του ps4 με spiderman η RDR...Και θέλω να παρω και εξτρα καποια παιχνίδια. Σκέφτομαι LOU,GOW,Horizon. Για αρχη...Αργοτερα bloodborne & Rachet & Detroit. Τι άλλο μου διαφευγει που θα πρεπει να παιξω σιγουρα?

Ε πανω κατω ολα τα exclusives του ps4 ανεφερες εκτος απο κατι infamous,driveclub και παει λεγοντας :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...