Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ισχύει

Τραγικές οι τιμές τους...

 

Αντί να βάλουν 2-3 καλά παιχνίδια σε σούπερ τιμές δεν έβαλαν τίποτα και πάνε να μας το περάσουν σαν BF....

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Public που εβγαλε κατι προσφορες για Black Friday και δεν εχει ουτε κονσολα PS4 μεσα τι σας λεει? Θα βγαλουν και αλλες την Παρασκευη στις 00:00 η αυτες ειναι και τελος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Το Public που εβγαλε κατι προσφορες για Black Friday και δεν εχει ουτε κονσολα PS4 μεσα τι σας λεει? Θα βγαλουν και αλλες την Παρασκευη στις 00:00 η αυτες ειναι και τελος?

Εννοείς την πέμπτη στης 12 το βράδυ γιατί αν το κάνουν την παρασκευή στης 12το βράδυ  τότε θα έχει περάσει η παρασκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Paragontas-x είπε

Εννοείς την πέμπτη στης 12 το βράδυ γιατί αν το κάνουν την παρασκευή στης 12το βράδυ  τότε θα έχει περάσει η παρασκευή.

η μερα τελειωνει στις 23:59:59:999 στις 00:00:00:000 είναι ήδη Παρασκευη οπως γραφω... xD

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει μια εξωφρενικά συμφέρουσα προσφορά στο αμερικανικό PSN: $80 για ένα χρόνο PS Now. Δηλαδή €70 ο χρόνος, ήτοι €5,80 ευρώ ο μήνας για πρόσβαση σε 600 PS3/PS4 games. 

Το ξέρω ότι οι περισσότεροι δεν ψήνεστε για τέτοια πράγματα του σατανά, αλλά εγώ ενημερώνω πάντως. 

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Malthador είπε

Υπάρχει μια εξωφρενικά συμφέρουσα προσφορά στο αμερικανικό PSN: $80 για ένα χρόνο PS Now. Δηλαδή €70 ο χρόνος, ήτοι €5,80 ευρώ ο μήνας για πρόσβαση σε 600 PS3/PS4 games. 

Το ξέρω ότι οι περισσότεροι δεν ψήνεστε για τέτοια πράγματα του σατανά, αλλά εγώ ενημερώνω πάντως. 

Θα το έκανα χωρίς συζήτηση αλλά έχω ακόμα αρκετούς μήνες σε ελληνικό PS Plus, οπότε απλά περιμένω να τελειώσει πρώτα το ελληνικό PS Plus, να κάνω Αμερικανικό και μετά να κάνω και το PS Now. Αφού είναι χαζοί και δε θέλουν από τώρα τα λεφτά μου ας περιμένουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Alastor192 είπε

Witcher 3 Game of the Year edition παντως στα 20€ τοσο στο PS Store,οσο και σε physical στο skroutz. Οποιος δεν το χει παιξει,μην διστασει

14,90 εκανε πριν 2 μηνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Albilosha είπε

14,90 εκανε πριν 2 μηνες.

Εισαι σίγουρος ότι δεν μιλάς για την απλή και αναφέρεσαι για την goty;

Έχω ήδη πάρα πολλά. Πρόσφατα πήρα την complete edition του horizon και από όσο ακούω θα κάνω μέρες να το τελειωσω

Ψήνομαι να πάρω και Witcher goty με 20ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 hours ago, fytotech said:

Θα το έκανα χωρίς συζήτηση αλλά έχω ακόμα αρκετούς μήνες σε ελληνικό PS Plus, οπότε απλά περιμένω να τελειώσει πρώτα το ελληνικό PS Plus, να κάνω Αμερικανικό και μετά να κάνω και το PS Now. Αφού είναι χαζοί και δε θέλουν από τώρα τα λεφτά μου ας περιμένουν. 

Long shot, αλλά μήπως γίνεται να κάνεις Gameshare σε δύο accounts που βρίσκονται στην ίδια κονσόλα; Μπορεί να λέω και βλακείες βέβαια, δεν ξέρω καν πως δουλεύει το Gameshare...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω καλες εκπτωσεις σε ορισμενους τιτλους..Το detroit become human αξιζει? βλεπω επεσε στο 20αρικο. Μου αρεσει που ειπα δεν θα αγορασω αλλο παιχνιδι αν δεν τελειωσω αυτα που εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, orck είπε

Εισαι σίγουρος ότι δεν μιλάς για την απλή και αναφέρεσαι για την goty;

Έχω ήδη πάρα πολλά. Πρόσφατα πήρα την complete edition του horizon και από όσο ακούω θα κάνω μέρες να το τελειωσω

Ψήνομαι να πάρω και Witcher goty με 20ευρω

Πήρα το witcher 3 Goty στα 20 ευρώ σε δισκάκι κανονικά κουτατο άπο φυσικό κατάστημα. Νομίζω πολύ καλή τιμή αν σκεφτείς ότι στο store το έχει και εκεί 20. Ελπίζω να αξίζει τα λεφτά του. Μέχρι τώρα που το έχω παίξει δεν έχω τρελαθεί αλλά όυτε και το βαρέθηκα. Μου έχουν πει θέλει το χρόνο του για να κολλήσεις, για να δούμε. 15 που κοίταγα έδιναν το απλό στο store. Επίσης φίλος μου στο steam πρόλαβε τα witcher 1 και 2 μαζί στα 2.5 ευρώ στο steam!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Giannis_kan είπε

Πήρα το witcher 3 Goty στα 20 ευρώ σε δισκάκι κανονικά κουτατο άπο φυσικό κατάστημα. Νομίζω πολύ καλή τιμή αν σκεφτείς ότι στο store το έχει και εκεί 20. Ελπίζω να αξίζει τα λεφτά του. Μέχρι τώρα που το έχω παίξει δεν έχω τρελαθεί αλλά όυτε και το βαρέθηκα. Μου έχουν πει θέλει το χρόνο του για να κολλήσεις, για να δούμε. 15 που κοίταγα έδιναν το απλό στο store. Επίσης φίλος μου στο steam πρόλαβε τα witcher 1 και 2 μαζί στα 2.5 ευρώ στο steam!! 

Το Witcher 3 είναι το τέλος μιάς τριλογίας, με αρκετά υψηλό βαθμό πολυπλοκότητας όσον αφορά ιστορία και χαρακτήρες. Για να μπορείς να μπείς στον κόσμο του, πρέπει να κάνεις προεργασία, να διαβάσεις την ιστορια μέχρι τωρα ή να δείς τα αντίστοιχα videos στο youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...