Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Το περιμενω πως και πως αρκετα κρατησε αυτη η γενια καιρος να αλλαξουμε με ενα ελπιζω κατα πολυ ισχυροτερο μηχανημα .

Δε νομιζω οτι χρειαζεται να ανησυχουν οι fans. Αυτα τα εχει αποδειξει η sony (δυναμη και παιχνιδια δλδ)

Το 19 θα ειναι η ησυχια πριν την καταιγιδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, TiMoRiS είπε

 ελπίζω να μην απογοητευτούμε από τις προσφορές!!

οι  προσφορές του black friday βγήκαν, δεν είναι κακιές, μερικές χαρακτηριστικές 

 

odyssey 40

spider man 40

tomb raider 35

become human 30

god of war 30

fifa 40

cod 49

 

στο μόνο που απογοητεύτηκα εγώ είναι στο red dead που ήθελα έστω κάποια έκπτωση στη βασική έκδοση και έκαναν εκπτώσεις του 10-12% στις special και ultimate.. ψιλο γτπ 

 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα! ασχετος μιας και δεν ειχα ποτε στην κατοχη μου καποια κονσολα ps και σκεφτομαι την επομενη παρασκευη αν βγει καμια καλη προσφορα ή τα χριστουγεννα να αγορασω το ps4 και πιο πολυ το pro μπας και αλλαξω αργοτερα τηλεοραση με 4κ και hdr. 

σε τι τιμη θα ειναι μια καλη προσφορα για το απλο και για το pro? 

αξιζει κατα τη γνωμη σας να παει καποιος τωρα στο ps4 με δεδομενο οτι μπορει σε 2 χρονια να βγει το ps5 (με την εννοια οτι θα κοψει να βγαζει παιχνιδια για το ps4)? προφανως με οσα υπαρχουν ηδη εχεις να παιζεις χρονια αλλα αλλο να μπορεις να παιζεις οτι νεο βγει. 

ευχαριστω!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ στην τιμή του cod ονειρευόμουν το rdr2, αλλά δεν τρώω έχουμε γλαρόσουπα..

 

τα odyssey και spider man είναι καλά πάντως (και το tr, αν και αυτό δεν το ψήνω για ps4) , ίσως πάρω spiderman αλλά ίσως και δεν πάρω τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, logistoulis είπε

οι  προσφορές του black friday βγήκαν, δεν είναι κακιές, μερικές χαρακτηριστικές 

odyssey 40

spider man 40

tomb raider 35

become human 30

god of war 30

fifa 40

cod 49

στο μόνο που απογοητεύτηκα εγώ είναι στο red dead που ήθελα έστω κάποια έκπτωση στη βασική έκδοση και έκαναν εκπτώσεις του 10-12% στις special και ultimate.. ψιλο γτπ 

ψηφιακα η' retail ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

ψηφιακα η' retail ?

ψηφιακά psn , μόνο αυτοί προς το παρόν έχουν βγάλει black friday προσφορές (μια βδομαδά πριν, δεν κρατιούνται εκεί στη sony ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, logistoulis είπε

ψηφιακά psn , μόνο αυτοί προς το παρόν έχουν βγάλει black friday προσφορές (μια βδομαδά πριν, δεν κρατιούνται εκεί στη sony ) 

a ok  ψηφιακα δεν παιρνω .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

a ok  ψηφιακα δεν παιρνω .

κοίτα αν παίρνεις retail ειδικά τον πρώτο καιρό είναι πιο εύκολο να πετύχεις καλές τιμές, μακροπρόθεσμα βέβαια σε ψηφιακά μπορεί να πετύχεις πολύ καλύτερες

 

σε σχέση με retail οι παραπάνω τιμές δεν είναι και κάτι το φοβερό, απλά εμένα προσωπικά με βολεύει το ψηφιακό , ειδικά σε κάποια παιχνίδια που θα παίξω για αρκετό καιρό η online

 

αλλά σε παιχνίδια της μια φοράς ίσως κι εγώ θα προτιμούσα retail, για αυτό και ίσως δεν πάρω τίποτα φέτος..το μόνο δηλαδή που με έκαιγε ήταν το rdr2 αλλά έχω περιθώριο να περιμένω μιας και έχω αρκετά πράγματα να παίξω

 

θα δω βέβαια τι θα βγάλουν και οι άλλες πλατφόρμες (steam πχ ) να έχω μια πιο γενική εικόνα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, logistoulis είπε

κοίτα αν παίρνεις retail ειδικά τον πρώτο καιρό είναι πιο εύκολο να πετύχεις καλές τιμές, μακροπρόθεσμα βέβαια σε ψηφιακά μπορεί να πετύχεις πολύ καλύτερες

σε σχέση με retail οι παραπάνω τιμές δεν είναι και κάτι το φοβερό, απλά εμένα προσωπικά με βολεύει το ψηφιακό , ειδικά σε κάποια παιχνίδια που θα παίξω για αρκετό καιρό η online

αλλά σε παιχνίδια της μια φοράς ίσως κι εγώ θα προτιμούσα retail, για αυτό και ίσως δεν πάρω τίποτα φέτος..το μόνο δηλαδή που με έκαιγε ήταν το rdr2 αλλά έχω περιθώριο να περιμένω μιας και έχω αρκετά πράγματα να παίξω

θα δω βέβαια τι θα βγάλουν και οι άλλες πλατφόρμες (steam πχ ) να έχω μια πιο γενική εικόνα 

Εγω θελω να τα βλεπω  στο ραφι  εχω αυτο κολημα ,αλλα ο καθενας οπως τον βολευει .

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, logistoulis είπε

κοίτα αν παίρνεις retail ειδικά τον πρώτο καιρό είναι πιο εύκολο να πετύχεις καλές τιμές, μακροπρόθεσμα βέβαια σε ψηφιακά μπορεί να πετύχεις πολύ καλύτερες

σε σχέση με retail οι παραπάνω τιμές δεν είναι και κάτι το φοβερό, απλά εμένα προσωπικά με βολεύει το ψηφιακό , ειδικά σε κάποια παιχνίδια που θα παίξω για αρκετό καιρό η online

αλλά σε παιχνίδια της μια φοράς ίσως κι εγώ θα προτιμούσα retail, για αυτό και ίσως δεν πάρω τίποτα φέτος..το μόνο δηλαδή που με έκαιγε ήταν το rdr2 αλλά έχω περιθώριο να περιμένω μιας και έχω αρκετά πράγματα να παίξω

θα δω βέβαια τι θα βγάλουν και οι άλλες πλατφόρμες (steam πχ ) να έχω μια πιο γενική εικόνα 

Στο PC οταν το παιρνεις physical το εχεις αυτοματως και digital γτ βαζουν παντα και κλειδι μεσα για steam, uplay, origin κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, firepc είπε

Στο PC οταν το παιρνεις physical το εχεις αυτοματως και digital γτ βαζουν παντα και κλειδι μεσα για steam, uplay, origin κλπ.

στο pc δεν έχει ουσία πέρα από το να τα βλέπεις στο ράφι 

6 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Εγω θελω να τα βλεπω  στο ραφι  εχω αυτο κολημα ,αλλα ο καθενας οπως τον βολευει .

ναι δεκτό, αλλά δε με απασχολεί τόσο πλέον προτιμώ την ευκολία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...