Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Ακομα δεν ανακοινωθηκαν για EU, αλλα θα εχει και για εμας. Aν θες να διαβασεις για την κονσολα, μονο reddit 

Το μόνο κακό με το Reddit είναι πως είναι πολύ αμερικανοκεντρικό. Κατά τα άλλα είναι όντως μονόδρομος για το PlayStation. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κάνα παιχνίδι σε προσφορά θέλω εγώ. Πραγματικά βλέπω αστεία την διαφορά μεταξύ slim-pro για να αξίζει τον κοπο.

Rdr2 και let's go Pokémon. Τόσες κονσολες έχω να θρέψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, fytotech είπε

Το μόνο κακό με το Reddit είναι πως είναι πολύ αμερικανοκεντρικό. Κατά τα άλλα είναι όντως μονόδρομος για το PlayStation. 

Ναι αυτό ισχύει, αλλά αν θέλω να διαβάσω νέα σχετικά μόνο εκεί, δεν εμπιστεύομαι ελληνικά ή άλλα clickbait μέσα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, TiMoRiS είπε

Δουλεύει άραγε κανεις από εδώ σε κάποια από τις γνωστές αλυσίδες να μας πει αν έχει κάποια inside info τι προσφορά θα παίξει?

Εχω έναν φιλο σε Γερμανο αλλα δεν νμζ να εχουν τιποτα καλο εκει που να αξιζει...Από Public/Πλαισιο/MM θελουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Εχω έναν φιλο σε Γερμανο αλλα δεν νμζ να εχουν τιποτα καλο εκει που να αξιζει...Από Public/Πλαισιο/MM θελουμε...

Νομίζω ότι περισυ ο γερμανος, έστω και άθελά του, έκανε την καλύτερη προσφορά σε Xbox.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, orck είπε

Νομίζω ότι περισυ ο γερμανος, έστω και άθελά του, έκανε την καλύτερη προσφορά σε Xbox.

τι να σου πω,αν εχω καποια ενημερωση από πριν θα το ριξω εδώ η σε κανα thread προσφορων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βγηκαν οι υποψηφιοτητες για τα game awards που θα γινουν αρχες Δεκεμβριου(7 του μηνα αν δεν κανω λαθος)

https://thegameawards.com/awards/?fbclid=IwAR2-nz2gxEz3OwTSn6gsnZH10Sa5oycllVxDr5d_U_21xv058x3v38vNw_E

 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι θεωρεις οτι θα ερθουν ακριβως με την ιδια αναλογια?

Πουλιουντε με την ιδια λογικη?Δεν νμζ...Αρα γιατι οι εκπτωσεις να ειναι ιδιες?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το at participating retailers με ανυσηχει

Μόλις τώρα, Αλεξανδρος A.92 είπε

Γιατι θεωρεις οτι θα ερθουν ακριβως με την ιδια αναλογια?

Πουλιουντε με την ιδια λογικη?Δεν νμζ...Αρα γιατι οι εκπτωσεις να ειναι ιδιες?

σωστο διαφορετικο το φπα σε καθε χωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Γιατι θεωρεις οτι θα ερθουν ακριβως με την ιδια αναλογια?

Πουλιουντε με την ιδια λογικη?Δεν νμζ...Αρα γιατι οι εκπτωσεις να ειναι ιδιες?

γιατι καθε χρονο πανω κατω τα ιδια ειναι, δηλαδη εδω στην ελλαδα το βλεπεις με 10-20Ε ποιο ακριβα.= απο ο,τι εξω...τωρα δεν ξερω υποθεσεις λεω...αλλα καθε χρονο ετσι παει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...