Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ για vr και για τις δήθεν προσφορές από ελληνικά καταστήματα... βέβαια όσον αφορά το προ νόμιζω περισυ έπαιξε κάπου στα 350 με 2-3 παιχνίδια από αμαζον Αγγλίας..θέλω να πιστεύω ότι με την φημολογούμενη κυκλοφορία του ps5 η τιμή στο ps4/ ps4 pro θα πέσει στο χαμηλότερο επίπεδο που έχουμε δει..μένει να φανεί!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τραγικο που το pro εφτασε σε τετοιες τιμες εγω αν θυμαμαι καλα το πηρα 340-350 σκετη κονσολα και σε περιοδο που δεν ειχαν καμια προσφορα. Οποτε αποψη μου ειναι αν βρεθει καποια κονσολα προ σε αυτα τα λεφτα το θεωρω κανονικη τιμη τωρα αν σκασει οτιδηποτε λιγοτερο τοτε οντως θα μιλαμε για καλη τιμη.Οποτε και εγω με την σειρα μου θα συμφωνησω οτι θα παιξουν προσφορες αλλα θα ειναι απο αυτες τις ωραιες τις ψευτικες.Πολυ λιγα πραγματα θα ειναι πραγματικες προσφορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας πόσο το βρήκες για να σου πούμε αν θα έρθει όντως ή θα έρθει κουτί με πέτρες. 😛

Μεγάλη πιθανότητα, σχεδόν σίγουρη δηλαδή ότι θα έχεις χρέη εκτελωνισμού.

 

Πρακτικά από όπου ναι να πάρεις ps4 δεν θα έχεις θέμα, τα ίδια είναι παντού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα,Ευχαριστω για την απάντηση!!!σιγουρα δεν θα λάβω πέτρες Γτ έχω δικό μου άνθρωπο εκεί...όσον αφορά τις τιμές περιμενω να μου πει!!!ουτε με ρεύματα κτλ θα έχω θέμα να υποθέσω..έχουν αλλά βύσματα εκεί νομίζω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, sir_platanight είπε

Χαχα,Ευχαριστω για την απάντηση!!!σιγουρα δεν θα λάβω πέτρες Γτ έχω δικό μου άνθρωπο εκεί...όσον αφορά τις τιμές περιμενω να μου πει!!!ουτε με ρεύματα κτλ θα έχω θέμα να υποθέσω..έχουν αλλά βύσματα εκεί νομίζω!!!

Ένα καλώδιο θες απλά. Τα τροφοδοτικά σε ps3/ps4 είναι universal, παίζουν και στα 110 (Αμερική) και στα 230 (Ευρώπη και υπόλοιπος κόσμος αν δεν κάνω λάθος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι ειναι καλυτερες οι επομενες γενιες pro? Με λιγα λογια λεει οτι η τελευταια απλα κανει λιγοτερο θορυβο με μεγαλυτερες θερμοκρασιες και καιει λιγοτερα βατ που στην τελικη εχει αλλο τροφοδοτικο θεωρω οτι τα ανεμιστηρια στο 7000 δουλευουν σε πιο μεγαλες στροφες αρα και για αυτο χαμηλοτερη θερμοκρασια και περισσοτερος θορυβος.Γιαλατζι Upgrade-revision αν με ρωτατε εμενα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Εχω συνεχεια αιτηματα φιλιας απο κατι Diana, Nantia, girl κλπ.. 

ατιμουτσικο!
Ολες τις πηρες...Ασε καμια και για μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Εχω συνεχεια αιτηματα φιλιας απο κατι Diana, Nantia, girl κλπ.. 

Ασε να μαντεψω...σου εστειλαν κι μηνυμα λεγοντας πως μολις τελειωσαν το Fortnite μεντα κοριτσια και ψαχνουν ενα ατομο να τα πουν ; ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Albilosha είπε

Ασε να μαντεψω...σου εστειλαν κι μηνυμα λεγοντας πως μολις τελειωσαν το Fortnite μεντα κοριτσια και ψαχνουν ενα ατομο να τα πουν ; ;)

Κ ενα τετοιο ειχα παρει πριν κανα μηνα.. Τωρα ελεγε οτι κανω αποσυνδεση απο δω, αν θες να τα πουμε κλπ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...