Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Το σχολιο μου αν δεις λιγο πιο προσεκτικα ειναι απαντηση σε αλλο σχολιο και οχι στο δικο σου :)

OK συγνώμη απλά δεν έβαλες παράθεση και νόμιζα ότι είναι για το δικό μου ποστ που είναι ακριβώς κάτω από το δικό σου ποστ. 

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

OK συγνώμη απλά δεν έβαλες παράθεση και νόμιζα ότι είναι για το δικό μου ποστ που είναι ακριβώς κάτω από το δικό σου ποστ. 

Μα εκανα παραθεση μερος του σχολιου του αλλου συμφορουμιτη για αυτο ακριβως τον λογο,οπως κανω πχ τωρα το δικο σου σχολιο τι ακριβως εννοεις? 🤔

Επισης πως ακριβως να σχολιασω το επομενο σχολιο απο το δικο μου που δεν γνωριζω τι θα γραψεις?

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pollop είπε

πολυ καλο, ενεργοποιειται και σε Ελληνικο ακουντ;

Ναι. Το αγόρασα μόλις εγώ και το πέρασα σε Ελληνικό account. Το μόνο άσχημο εκεί πως δεν έχει ένα ένα τα παιχνίδια, που κάποια τα είχα ήδη αλλά τα ενεργοποιεί σχεδόν όλα μαζί. Οπότε αυτά που είχες, απλά τα χάνεις. 

Έχει ξεχωριστά το Giana Sisters: Twisted Dreams - Director's Cut και τα υπόλοιπα όλα μαζί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια αμα αγοράσω κονσόλα plastation 4 απο το ebay στα 68€ είναι ασφαλές?

Αυτη συγκεκριμένα.

https://www.ebay.de/itm/Sony-Playstation-4-SLIM-CUH-2116A-Black-Games-Console-500GB-448569/332859475843?epid=26006312663&hash=item4d7ff88783:g:AwAAAOSw-GNb2EtA:rk:5:pf:1

Επεξ/σία από JTRGamer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, JTRGamer είπε

Παιδια αμα αγοράσω κονσόλα plastation 4 απο το ebay στα 68€ είναι ασφαλές?

Αυτη συγκεκριμένα.

 https://www.ebay.de/itm/Sony-Playstation-4-SLIM-CUH-2116A-Black-Games-Console-500GB-448569/332859475843?epid=26006312663&hash=item4d7ff88783:g:AwAAAOSw-GNb2EtA:rk:5:pf:1

Οχι καθολου, ασε που δεν εχει και κριτικες ο συγκεκριμενος. @pollop ναι το πηρα και εγω για το  Darksiders και This is the police 😊

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, najinblue3 είπε

Οχι καθολου, ασε που δεν εχει και κριτικες ο συγκεκριμενος. @pollop ναι το πηρα και εγω για το  Darksiders και This is the police 😊

Αυτες κριτικές δεν είναι?

https://feedback.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=exdemolaptops&&_trksid=p2047675.l2560&rt=nc&iid=332859475843&sspagename=VIP%3Afeedback&ftab=FeedbackAsSeller

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, JTRGamer είπε

ωπα ναι, τον επινε ο chrome και μου το εβγαζε blank. Χμμ τι να σε πω, εγω δεν το εμπιστευομαι, ειναι και refurbished..Θα σου ελεγα να τσεκαρεις τις αγγελιες εδω θα βρεις καποια ευκαιρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H απο αυτην εδω καλυτερα?Είναι Refurbished  λέει ,μάλλον γι αυτό είναι τόσο φθηνα

https://www.ebay.de/itm/Sony-Playstation-4-SLIM-CUH-2116A-Black-Games-Console-500GB-448569/332859475843?epid=26006312663&hash=item4d7ff88783:g:AwAAAOSw-GNb2EtA:rk:5:pf:1

Απο ελλαδα που μπορώ να βρώ Refurbished  ?.Δε με νοιάζει να είναι Refurbished  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι με bids, άρα δημοπρασία άρα θα το πάρει όποιος δώσει τα περισσότερα.
Αποκλείεται να μείνει εκεί η τιμή τους, τελειώνουν σε 6 ημέρες οπότε έχει ακόμα καιρό να ανέβει η τιμή.

Επεξ/σία από Grim Ripper
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Είναι με bids, άρα δημοπρασία άρα θα το πάρει όποιος δώσει τα περισσότερα.
Αποκλείεται να μείνει εκεί η τιμή τους, τελειώνουν σε 6 ημέρες οπότε έχει ακόμα καιρό να ανέβει η τιμή.

Ναι και γω τώρα το είδα οτι είναι με bids

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο humble bundle που βγήκε πρόσφατα , υπάρχει τρόπος να επιλέξεις ποια παιχνίδια θέλεις, ή να δώσεις αυτά που δεν σε ενδιαφέρουν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, theoritikos είπε

Στο humble bundle που βγήκε πρόσφατα , υπάρχει τρόπος να επιλέξεις ποια παιχνίδια θέλεις, ή να δώσεις αυτά που δεν σε ενδιαφέρουν; 

Οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...