Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, kostiger είπε

Περαιτερω καθυστερηση 2 μηνων για το Days Gone.Μαλλον για καλο το βλεπω αυτο. 

https://www.eurogamer.net/articles/2018-10-19-playstation-4-exclusive-days-gone-delayed

Πολύ λογικό, αν κάτσει κάποιος και δει τα τελευταία Gameplay πλάνα που έχουν κυκλοφορήσει από πρόσφατα Events θα δει ένα παιχνίδι με πολλά προβλήματα κυρίως στον τεχνικό τομέα. Σε ένα τελευταίο που είδα μάλιστα, η AI στα zombie ήταν τρισάθλια. Επίσης τα animations είχαν τα θεματάκια τους και τα γραφικά είχαν αρκετά bugs.

Γενικά όπως και να το δεις, σου αφήνει την εντύπωση ότι βιάστηκαν πολύ στο Development. Ελπίζω η καθυστέρηση να τους βοηθήσει, αλλά προσωπικά πιστεύω ότι θα είναι ένα ακόμα Generic zombie game όπως και όλα τα άλλα που κυκλοφορούν πλην ελάχιστων εξαιρέσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, BlueBlade είπε

Πολύ λογικό, αν κάτσει κάποιος και δει τα τελευταία Gameplay πλάνα που έχουν κυκλοφορήσει από πρόσφατα Events θα δει ένα παιχνίδι με πολλά προβλήματα κυρίως στον τεχνικό τομέα. Σε ένα τελευταίο που είδα μάλιστα, η AI στα zombie ήταν τρισάθλια. Επίσης τα animations είχαν τα θεματάκια τους και τα γραφικά είχαν αρκετά bugs.

Γενικά όπως και να το δεις, σου αφήνει την εντύπωση ότι βιάστηκαν πολύ στο Development. Ελπίζω η καθυστέρηση να τους βοηθήσει, αλλά προσωπικά πιστεύω ότι θα είναι ένα ακόμα Generic zombie game όπως και όλα τα άλλα που κυκλοφορούν πλην ελάχιστων εξαιρέσεων.

Σωστα ειναι αυτα που αναφερεις. Ιδωμεν..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

In other news...

Bluepoint Character Artist Creating Armour and Weapon Assets

Όχι ότι λέει κάτι το συγκεκριμένο, αλλά παρακαλάω να ετοιμάζουν ένα Demon Souls Remake

Επεξ/σία από BlueBlade
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το bundle metro redux, αν και δεν έχω ξαναπαίξει κανένα παιχνίδι από τη σειρά Μήπως έκανα βλακεία και έπρεπε να το πάρω στο pc? Είναι οκ στο ps4 σαν χειρισμός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, haris013 είπε

Πήρα το bundle metro redux, αν και δεν έχω ξαναπαίξει κανένα παιχνίδι από τη σειρά Μήπως έκανα βλακεία και έπρεπε να το πάρω στο pc? Είναι οκ στο ps4 σαν χειρισμός;

Mε το πισι της υπογραφης μαλλον ναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, haris013 είπε

Θέλει keyboard mouse ε;

Αν κ εχω φτιαξει πισι στις αρχες του χρονου κατα βαση ειμαι κονσολας. Οποτε χειριστηριο δουλευω. Για την ολη εμπειρια το λεω..

60 καρε πιο σταθερα και περισσοτερο eye candy..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kostiger είπε

Αν κ εχω φτιαξει πισι στις αρχες του χρονου κατα βαση ειμαι κονσολας. Οποτε χειριστηριο δουλευω. Για την ολη εμπειρια το λεω..

60 καρε πιο σταθερα και περισσοτερο eye candy..

Damn ήταν παρορμητική αγορά η αλήθεια είναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, haris013 είπε

Damn ήταν παρορμητική αγορά η αλήθεια είναι 

Καλα δεν ειναι για θάνατο. Μια χαρα θα το παιξεις κ στο μπλεηστεησιο..

Κ ειναι κ παιχνιδαρες ατσαλες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Path of Exile rated for PS4 in Taiwan μετα απο 2000 ωρες στο pc, θα ριξω αλλες τοσες στο ps4, το καλυτερο παιχνιδι του αγπαημενου μου ειδους

Ακριβώς τα ίδια. Ίσως το πιο πραγματικά f2p παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες δε ξέρω αν έχει συζητηθεί το θέμα, αλλά μια και το PS Now πλέον επιτρέπει το download (αντί streaming) των PS4 games, νομίζω αποκτά νέο ενδιαφέρον για την Ελλάδα. Το ερώτημα μου είναι, μπορούμε να φτιάξουμε UK λογαριασμό, να αγοράσουμε συνδρομή PS Now (με ελληνική κάρτα) και να κατεβάσουμε τα παιχνίδια; Και πάλι sorry αν έχει ήδη συζητηθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...