Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

47 λεπτά πριν, Edel είπε

Αυτό με τα μηνύματα το έφτιαξαν ?

To εφτιαξαν...

 

45 λεπτά πριν, orck είπε

Μπάζωμα ασφαλείας στην πραγματικότητα.

Ενα παλιο γνωμικο εδω στην πατριδα μου λεει:

 

Αμα δεν μπαζωσεις δεν χτιζεις. Εχει και αλλου εφαρμογη φυσικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Που αλλάζει τι εκτός από το χιλιοκλασικο "Improve system perfomance" που βλέπουμε σε κάθε system update.

Προσθέσανε την αλλαγή psn id?

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Που αλλάζει τι εκτός από το χιλιοκλασικο "Improve system perfomance" που βλέπουμε σε κάθε system update.

Προσθέσανε την αλλαγή psn id?

Πριν 2 μερες εγραψα οτι μολις μπηκε σε closed beta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Πότε θα δουμε 5.50 εξπλοιτ;! Αντε με το καλό.

Και πως το κρατάς σε αυτό το firmware όταν ζητάει αναβάθμιση; Μπορεί να ακυρωθεί; Μετά θα παίζει online εάν δεν έχει την πιο πρόσφατη έκδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, orck said:

Και πως το κρατάς σε αυτό το firmware όταν ζητάει αναβάθμιση; Μπορεί να ακυρωθεί; Μετά θα παίζει online εάν δεν έχει την πιο πρόσφατη έκδοση;

Γενικά είναι λίγο ζόρι. Δεν μπαίνω ίντερνετ, οτι παιχνίδι απο plus εχω δεν μπορώ να το κατεβάσω. Έχω GTA και Horizon οπότε δεν με ενδιαφέρει προς το παρόν το online. Τελείωνε και το plus οπότε είμαι λίγο πιο πρόθυμος να το αφήσω μέχρι να δω τι γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορει να το εχω ξαναρωτησει αλλα δεν θυμαμαι καθολου.
Θελω να πουλησω ενα παιχνιδι που εχει εναν κωδικο, ο κωδικος δεν ειναι περασμενος και θα μπορεσει να τον κανει redeem ο αγοραστης του.
Εαν ο νεος αγοραστης εχει στοιχεια λογαριασμο στο κινητο του μπορει να κανει redeem τον κωδικο απο την σελιδα στο pc η στο κινητο;
Η θελει οπωσδηποτε κονσολα;

ΤΟ ΒΡΗΚΑ, στην σελιδα του λογαριασμου πανω δεξια που εχει το nick name εχει ενα αναπτυσομενο μενου, εκει μεσα εχει επιλογη για redeem κωδικου. Δουλευει οπως στην κονσολα, αφου δει οτι ο κωδικος ισχυει, σου εμφανιζει το περιεχομενο και ζηταει επιβεβαιωση ενεργοποιησης η ακυρωση. Εδω η επισημη σελιδα, https://www.playstation.com/el-gr/get-help/help-library/store---transactions/voucher-redemption/how-to-redeem-a-voucher-code/

Ο τροπος που ελεγχω τον κωδικο ειναι οτι βαζω τον κωδικο στην κονσολα μου, μου εμφανιζει το περιεχομενο του κωδικου και μου ζηταει να πατησω επιβεβαιωση η ακυρωση, εκει παταω ακυρωση. Σε χρησιμοποιημενους κωδικους πεταει ενα μηνυμα οτι δεν ισχυει. Ειναι σωστο αυτο που κανω;

Επεξ/σία από orck
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι ακριβώς.

Πολύ σωστό.

 

Όχι από τη στιγμή που έχει το psn app στο κινητό ή και χωρίς το app αν συνδεθεί στο λογαριασμό του από το site του playstation 4 τότε ναι θα μπορεί να τον κάνει redeem αν έχει ίντερνετ στο κινητό του.

Και αν έχει τη κονσόλα του σε standby mode(Rest mode) θα μπορεί να βάλει τη κονσόλα να το κατεβάσει κιόλας.

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαιτερω καθυστερηση 2 μηνων για το Days Gone.Μαλλον για καλο το βλεπω αυτο. 

 

https://www.eurogamer.net/articles/2018-10-19-playstation-4-exclusive-days-gone-delayed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kostiger είπε

Περαιτερω καθυστερηση 2 μηνων για το Days Gone.Μαλλον για καλο το βλεπω αυτο. 

https://www.eurogamer.net/articles/2018-10-19-playstation-4-exclusive-days-gone-delayed

Δεν ξερω ,ειμαι επιφυλακτικος με το συγκεκριμενο .Μακαρι να βγει καλο  και ανταξιο του θορυβου που εχει δημιουργησει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Δεν ξερω ,ειμαι επιφυλακτικος με το συγκεκριμενο .Μακαρι να βγει καλο  και ανταξιο του θορυβου που εχει δημιουργησει .

Δεν ξερω ποσο καλος προαγγελος ειναι αυτες οι αναβολες, με εχουν ωστοσο ιντριγκαρει αυτα που εχω δει μεχρι τωρα. Ευχομαι να μην αποδειχθει μπαλαφαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...