Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Συμφωνω με αυτο που λες, και ειναι ο μοναδικος λογος που δεν αγορασα ενα καλο controller ( raiju, scuf). Αντε να σκασω τα 150+ που ζητανε, θα ειναι αχρηστο στο ps5

Spoiler

 

Εν μερη μια απο τα ιδια και στην πρασινη(xbox)μερια. Το πρωτο xbox one controller δεν ειχε υποδοχη για ακουστικα ενω το επομενο ειχε.

 

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/8/2018 στις 1:16 ΠΜ, Bourdoulas είπε

 Επειδή αυτό μάλλον θα το είπε ο πωλητής, έλεγξες στους όρους της υπηρεσίας τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση; 

Καλημ'έρα φίλε μου,

 

Ναι, στην πρώτη "βλάβη" επισκευάζεται αν γίνεται, αν όχι παίρνω κουτάτο.

Στην δεύτερη βλάβη παίρνω κουτάτο ακόμα και να επισκευάζεται.

 

Πάντα την τελευταία κυκλοφορία PlayStation την οποία έχουν διαθέσιμη.

Στις 26/8/2018 στις 3:21 ΠΜ, hasiotis_john είπε

 25 ευρώ πως πήρες το total support?
70 ευρώ έχει η επέκταση εγγύησης!!!
Για τσέκαρε μήπως πήρες τίποτα άλλο.
Η κανονική είναι αυτή ---->>> https://www.kotsovolos.gr/site/support360/total-support/gaming/999015--υπηρεσία-4ετούς-τεχνικής-υποστήριξης

Καλημέρα φίλε μου,

 

Είχα έκπτωση στην καρτέλα μου γιατί έχω βάλει δόσεις για τηλεόραση, ψυγείο και κλιματιστικό από το ίδιο κατάστημα.

Στις 26/8/2018 στις 9:54 ΠΜ, gRim είπε

Σου είπαν τέτοιο πράγμα και το πίστεψες;

Να παρακαλάς εάν χαλάσει να σου δώσουν άλλo PS4 έστω και ανακατασκευασμένο αντί να πουν ότι χάλασε λόγω κακής χρήσης και το βγάλουν εκτός εγγύησης και άντε μετά να βρεις το δίκιο σου...

Το 2014 χάλασε η Τηλεόραση που αγόρασα το 2012 (μοντέλο 2011), και μου έδωσαν το μοντέλο 2014.

 

Edit: Κουτάτο εννοείται.

 

Επίσης δεν τους παίρνει να προσπαθήσουν να με βγάλουν εκτός εγγύησης. Αν φταίω, φταίω. Αν όχι θα μου δώσουν καινούριο μηχάνημα. Θέλουν δεν θέλουν.

Επεξ/σία από Spiroth
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Spiroth said:

Καλημ'έρα φίλε μου,

Ναι, στην πρώτη "βλάβη" επισκευάζεται αν γίνεται, αν όχι παίρνω κουτάτο.

Στην δεύτερη βλάβη παίρνω κουτάτο ακόμα και να επισκευάζεται.

Πάντα την τελευταία κυκλοφορία PlayStation την οποία έχουν διαθέσιμη.

Καλημέρα φίλε μου,

Είχα έκπτωση στην καρτέλα μου γιατί έχω βάλει δόσεις για τηλεόραση, ψυγείο και κλιματιστικό από το ίδιο κατάστημα.

Το 2014 χάλασε η Τηλεόραση που αγόρασα το 2012 (μοντέλο 2011), και μου έδωσαν το μοντέλο 2014.

Edit: Κουτάτο εννοείται.

Επίσης δεν τους παίρνει να προσπαθήσουν να με βγάλουν εκτός εγγύησης. Αν φταίω, φταίω. Αν όχι θα μου δώσουν καινούριο μηχάνημα. Θέλουν δεν θέλουν.

Εάν δεν σου κάνει κόπο θα μπορούσες να σκανάρεις ή να βγάλεις φωτογραφία τους όρους και τις προϋποθέσεις της επέκτασης εγγύησης του Κωτσόβολου γιατί είναι το μόνο κατάστημα που δεν τους βρήκα πουθενά; Σε άλλους διαβάζω (google) ότι έδωσαν υποδεέστερα προϊόντα ή τους έβγαλαν εκτός εγγύησης με αστεία επιχειρήματα και γενικά θα βρεις πολλές καταγγελίες αλλά οκ μπορεί όλα να είναι μούφα οπότε θα ήθελα να ρίξω μια ματιά για το τι ισχύει επίσημα.

Επεξ/σία από gRim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Γνωριζουμε τα ps4 pro της αγορας με ποια εκδοση ερχονται και αν θα ειναι ισης η μικροτερης του jailbreak απαιτουμενου FW?

-Αξιζει αγορας νεας η να κοιταξω ακ ισε μεταχειρισμενες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/8/2018 στις 5:22 ΜΜ, najinblue3 είπε

διαφωνω οριζοντιως και καθετως. Ο ανταγωνισμος εχει ξεφυγει, και σε customization, και χρωματα, σχεδια κτλπ. Το dual-shock ηθελα να το αλλαξω απο την 1η μερα, το θεωρω απαισιο και τραγικο. Προσπαθησα να το φερω στα μετρα μου με αλλα καλουδια απο kontrol freaks, αλλα κ παλι δεν φτανει με τπτ τον ανταγωνισμο. Με την μπαταρια, μπορουν να βαλουν αποσπωμενες και να λυθει το θεμα. 

Εμένα δεν με έχει βολέψει η θέση των κουμπιών options και share. Πρέπει να τα πατάς με συγκεκριμένο τρόπο, διαφορετικά δεν ανταποκρίνονται. Το βράδυ με ελάχιστο φωτισμό στο δωμάτιο,πρέπει να ψαχουλεύω να βρω την θέση τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι εν μερη κατηγοριας Devil may cry πανω κατω.

Το πρωτο παιχνιδι της τριλογιας του ps2 ειναι.

Μιας και δεν εχει δικο του θεμα ας το αναφερω εδω καλου κακου.

Βγηκαν σημερα τα reviews του Dragon Quest 11 που κυκλοφορει σε 1 εβδομαδα. 90/100 ως τωρα.

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/dragon-quest-xi-echoes-of-an-elusive-age

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Ακόμα δεν βγήκε το game και θα έχει ήδη 3 DLC.

https://blog.eu.playstation.com/2018/08/28/marvels-spider-man-post-launch-content-revealed/#sf196399328

K exclusive missions αν το κάνεις preorder XD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
27 minutes ago, Fotis13 said:

Εχω  back log ρε γμτ και  μεχρι τοτε θα εχει βγει το RDR2 που ειναι ξερο day one .To spiderman θα το παρω  μετα απο αυτο .

Εγώ θα κάνω το ανάποδο, D1 το Spider-man και για το RDR2 θα περιμένω λίγο μήπως έχει τίποτα παιδικές αρρώστιες να ξεπεράσει πρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μάγκες, επειδή θα πάρω το Pro αυτές τις μέρες (αγόρασα πρόσφατα 4Κ tv και με καίει να κάνω μετάβαση από το απλό) θέλω να ρωτήσω αν πουλιέται ο κωδικός του Fortnite που έχει το αντίστοιχο Bundle που υπάρχει τώρα στα 409 ευρώ. Εννοώ δεν ασχολούμαι με τέτοια παιχνίδια, ούτε και μου αρέσει το συγκεκριμένο. Απλά δεν ξέρω αν κοστίζει κάτι αυτό που περιέχει το πακέτο, ή είναι τίποτα χαζά skins και οπλάκια?

Επεξ/σία από hasiotis_john
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, geopilot είπε

Απαγοητέυτικα λίγο από τα γραφικά, αλλά το παιχνιδι δεν το χάνω με τίποτα .

Εποοοος... Οντως τα γραφικα παραπεμπουν σε παιδικο αλλα οκ...

I ll give it a try.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...