Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Έχει stutter κάποιες φορές και στο 11.

Stutter ειχα μονο οταν ειχα AMD συστημα. Με το intel δεν εχω πια πουθενα stutter. Σε 3440Χ1440 πιανω απο 120-170fps. Frame drop θα καταλαβαινα αν επεφτε ξαφνικα κατω απο 80 (πραγμα που ειχα με τον AMD καθως ειχα bottleneck)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, icy20 είπε

Stutter ειχα μονο οταν ειχα AMD συστημα. Με το intel δεν εχω πια πουθενα stutter. Σε 3440Χ1440 πιανω απο 120-170fps. Frame drop θα καταλαβαινα αν επεφτε ξαφνικα κατω απο 80 (πραγμα που ειχα με τον AMD καθως ειχα bottleneck)

Με τι settings, σύντροφε; Mixed ή ultra;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, DEADLAZARUS είπε

Με τι settings, σύντροφε; Mixed ή ultra;

Καλα ρε ανθρωπε απο ολο το φορουμ εσυ με ρωτησες που ξερεις ηδη την απαντηση? LOL. Mixed εννοειται. Low και off ολα εκτος απο texture και mesh που ειναι high...

Με future frame rendering on 1 frame...

 

ΥΓ Οσοι δεν με εχετε added και παιζετε ειμαι icy20tv και στο origin και στο twitch επισης...

Επεξ/σία από icy20
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με ολα ultra, 60+ fps σε 1080p. Μια χαρα.

Αλλα ρε παιδια, δεν εχω θεμα με τα γραφικα, αλλα νιωθω αχρηστος. Δεν μπορω να δω αντιπαλους, ουτε σαν infantry, ουτε απο Plane (καλα εδω γελαν και οι πετρες).

Επισης, η φαση με τα operation δεν με εψησε και πολυ. Ντε και καλα να παιξουμε 3 modes. Στο 1ο δε, η φαση με τα αεροπλανα και τα anti air απλα αστειο. Μια ωρα να βγει απο το αεροπλανο κανει (και οχι μονο απο το συγκεκριμενο αεροπλανο, αλλα γενικα απο τα οχηματα).

Γενικα το balance στα maps ειναι ανυπαρκτο σε καποιες φασεις (απο αποψη περιβαλλον και το οτι ευνοει συγκεκριμενες μεριες) 

Τελος, το οτι δεν μπορεις να αλλαξεις ομαδα, για εμενα αρνητικο. 

 

Edit: Ο browser σας δουλευει σωστα? Βρισκει 6-7 games, με μεγαλο ping και 63/64 (που αυτο σημαινει φουλ και με βαζει σε queue)

Επεξ/σία από overpower
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, icy20 είπε

Καλα ρε ανθρωπε απο ολο το φορουμ εσυ με ρωτησες που ξερεις ηδη την απαντηση? LOL. Mixed εννοειται. Low και off ολα εκτος απο texture και mesh που ειναι high...

Με future frame rendering on 1 frame...

ΥΓ Οσοι δεν με εχετε added και παιζετε ειμαι icy20tv και στο origin και στο twitch επισης...

Είπα μήπως τα άλλαξες τώρα που πήρες την 2080ti. Μην βαράς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέποντας βιντεο και διαβάζοντας σχόλια άρχισα να ψήνομαι να το αγοράσω σιγα σιγά. Για πείτε μου οι Κάτοχοι του Battlefield 1 που παίζεται τώρα το V αξίζει αυτήν την χρονική στιγμή να το αγορ'ασω ή να συνεχίσω στο 1?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...