Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

GG EZ και να έχεις/έχει νικήσει για 5-10 respawns ξέρω 'γω..

Bugg-αρε το revive(Πατούσα E και απλά δεν έκανε τίποτα). Μου έχει τύχει να πατήσω 2 φορές να αφήσω medkit και να μην αφήνει, με την τρίτη το άφησε. Θέλει patch για αρκετά θέματα, το θέμα είναι τι θα φτιάξουν και τι θα χαλάσουν(Την ξέρουμε την ιστορία τους).

Και αφού bugg-αρε το revive, την είδα killer Medic :P

YcxOO5n.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

GG EZ και να έχεις/έχει νικήσει για 5-10 respawns ξέρω 'γω..

Bugg-αρε το revive(Πατούσα E και απλά δεν έκανε τίποτα). Μου έχει τύχει να πατήσω 2 φορές να αφήσω medkit και να μην αφήνει, με την τρίτη το άφησε. Θέλει patch για αρκετά θέματα, το θέμα είναι τι θα φτιάξουν και τι θα χαλάσουν(Την ξέρουμε την ιστορία τους).

Και αφού bugg-αρε το revive, την είδα killer Medic :P

YcxOO5n.jpg

στα map στα χιόνια (Snow Mountain) την πρώτη μέρα δεν μπορούσες να κάνεις καν revive. σε 10 λεπτά είχε τελειώσει το map.

Χθες σε ένα σερβερ δεν έκανε balance και ήμασταν 40vs24. θέλει ακόμα δουλίτσα αλλά σε γενικές γραμμές εμένα μου αρέσει πολύ.

Επεξ/σία από vaggos88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

open beta αφού γράφει το origin..

Δεν είναι;

 

άστε, μπερδεύτηκα

https://www.battlefield.com/news/battlefield-5-open-beta-details-dates-and-early-access

 

νόμιζα ήταν τίποτα νέα open beta

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

GG EZ και να έχεις/έχει νικήσει για 5-10 respawns ξέρω 'γω..

Bugg-αρε το revive(Πατούσα E και απλά δεν έκανε τίποτα). Μου έχει τύχει να πατήσω 2 φορές να αφήσω medkit και να μην αφήνει, με την τρίτη το άφησε. Θέλει patch για αρκετά θέματα, το θέμα είναι τι θα φτιάξουν και τι θα χαλάσουν(Την ξέρουμε την ιστορία τους).

Και αφού bugg-αρε το revive, την είδα killer Medic :P

YcxOO5n.jpg

Τί 2 φορές για Kit και να μη ρίχνει? 42...

Για το revive, τα ίδια.

Προσπαθούσα προχτές να αναστήσω κάποιους εξαίρετους κυρίους από εδώ μέσα, τίποτα.

Ξαφνικά, το κουφάρι εξαφανίζεται από μπροστά μου και εμφανίζεται 5μέτρα παραπέρα, όπου υπήρχε άλλος necromancer.

Αυτά, είναι πταίσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν να ευχαριστήσω τον @Tzimaras για το invite. Δύο λόγια για το παιχνίδι:

 

Έπαιξα ένα γύρο Conquest " The Devastation of Roterdam". Το παιχνίδι φαίνεται πολύ καλό. Σου δίνει κάπως την αίσθηση του Β' Π Π. Το μεγάλο μειονέκτημα του όπως έχω ξαναπεί είναι ότι έχουν αφαιρέσει όλα τα γερμανικά σύμβολα και τις σβάστικες και καλά για να μην προκαλέσουν. Η λογοκρισία έχει καταστρέψει το παιχνίδι. Το multiplayer gameplay είναι αρκετά καλό, αν και αρκετά γρήγορο για τα γούστα μου, αυτό είναι το δεύτερο μεγαλύτερο αρνητικό. Βέβαια σε άλλους αυτή η γρηγοράδα αρέσει. Τα γραφικά είναι πάρα πολύ καλά και ο ήχος θέλει κάμποση δουλειά ακόμη.

Ο πρόλογος του Single player (λίγο που έπαιξα) είναι επικών διαστάσεων. Μάλλον θα το αγοράσω!!

Προσοχή: Όσοι έχετε 8 GB RAM στον υπολογιστή σας (όπως προσωρινά έχω εγώ) μην το παίξετε! Ακόμα και στα medium settings γραφικών, είχα κολλήματα που επηρέαζαν το gameplay. Όταν είχα παίξει τη BETA είχα 16 GB RAM (2x8) 2400MHz και το παιχνίδι στα Ultra έτρεχε πολύ καλά, αν εξαιρέσεις ότι τα καρέ έπεφταν στα 53-55 όταν έβλεπα μέσα από τη διόπτρα του sniper (με VSync on). Να χειροτέρεψε η απόδοση σε σχέση με τη BETA δεν νομίζω, οπότε πιθανόν φταίει ότι έχω 8 GB RAM single channel.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό με την σβάστικα ναι είναι σπάσιμο. Νομίζω στην Γερμανία απαγορεύεται από τον νόμο αλλά και σε όλον τον υπόλοιπο κόσμο;;;. Τι βλακείες θεέ μου. Λες και τα παιδάκια που θα δουν την σβάστικα θα πουν μαμά τι είναι αυτό το σύμβολο  σου δίνει  τίποτα δυνάμεις και την άλλη  μέρα θα γίνουν τίποτα νεοναζί- skinheads...?Λογοκρισία... 🤮

Επεξ/σία από aris1986
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σοβαρά πάντως αυτό για τις σβάστικες...εκτός από Wolfenstein και τέτοια που είναι by default "στα μούτρα σας", έχετε δει σε άλλα παιχνίδια να τις βάζουν;

Γιατί BF1942 δεν είχε, τα Silent Hunter (λάθος), Sniper Elite και νομίζω (τελικά λάθος) ούτε τα Medal of Honor: Allied Assault (2002) δεν είχαν και πολλά άλλα γενικά για τους λόγους που δεν μπήκαν και τώρα.

Οπότε δεν βρίσκω για ποιο λόγο πρέπει να γράφεται "έβγαλαν τις σβάστικες", αφού γίνεται πάνω από 15 χρόνια.

tl;dr: Δεν είναι ότι "έβγαλαν" τις σβάστικες, αλλά ότι ΠΟΤΕ δεν έβαζαν σβάστικες.

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...