Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, overpower είπε

Θα ηθελα να το δοκιμασω αν εχει κανεις premier. Αν και νομιζω οτι θα κατσω στο 1 για αρκετο καιρο ακομα...

To ενα invite θα παει σε ενα φιλαρακι.Το αλλο θα στο δωσω αλλα δεν ξερω πως στο καλο γινεται.Ο sabotatzi εισαι?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, gildo είπε

To ενα invite θα παει σε ενα φιλαρακι.Το αλλο θα στο δωσω αλλα δεν ξερω πως στο καλο γινεται.Ο sabotatzi εισαι?

Ναι ο SabotazNi

❤️

Επεξ/σία από overpower
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

And starting November 9 Origin Access subscribers will be able to invite their friends to join them on the battlefield for 10 full hours of combat. The Origin Access Friend Referral program** is a great way to let up to 4 of your buddies experience all the benefits of a Basic subscription, including the Battlefield V Play First Trial, and they won’t have to spend a penny.Μηπως στις 9 που θα ξεκινησει θα μπορουμε να κανουμε invite.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

περισσεύει κανεναν invite? εχω μερικους απο εσας στην friendlist αλλα δεν ξερω ποιος ειναι ποιος. 

name VaG0z εχω.

Επίσης να ρωτήσω κατι, αν βαλω premier και μετα απο ενα μήνα αγοράσω την απλή έκδοση χάνω τα εξτραδακια του preorder ε?

Επεξ/σία από vaggos88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Tzimaras είπε

gildo..τελικά απο τις 9 Νοέμβρη θα μπορούμε να στείλουμε invites?

Κατι τετοιο καταλαβα.Θα ρωτησω και στο support να δω τι θα μας πουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει μεγάλη εντύπωση πόσο «απεγνωσμένοι» για κόσμο είναι που καταφεύγουν σε τέτοιες κινήσεις πάντως.

Τόσο χάλια περιμένουν να τα πάει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, saxos55 είπε

Μου κάνει μεγάλη εντύπωση πόσο «απεγνωσμένοι» για κόσμο είναι που καταφεύγουν σε τέτοιες κινήσεις πάντως.

Τόσο χάλια περιμένουν να τα πάει;

Δεν περιμένουν.

Ξέρουν, βλέπουν τις προπαραγγελίες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, saxos55 είπε

Μου κάνει μεγάλη εντύπωση πόσο «απεγνωσμένοι» για κόσμο είναι που καταφεύγουν σε τέτοιες κινήσεις πάντως.

Τόσο χάλια περιμένουν να τα πάει;

Kατι τετοιο εννοεις?

friends.jpg.94f8f064141de2a481693d188eb25f07.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, saxos55 είπε

Μου κάνει μεγάλη εντύπωση πόσο «απεγνωσμένοι» για κόσμο είναι που καταφεύγουν σε τέτοιες κινήσεις πάντως.

Τόσο χάλια περιμένουν να τα πάει;

Πραγματικα, περα απο τα γραφικα ολα τα αλλα ειναι - για εμενα. Αεροπλανα, που οπως ξερεις παιζω, ειναι το μεγαλυτερο - που βλεπω (engine + infantry visibility που ειναι ανυπαρκτο στα βιντεο που βλεπω). Απο niccaman ειδα οτι τα βελτιωσαν λιγο, αλλα προφανως το gameplay απο 2 ατομα θα βγει το Σαββατο, οποτε no pre order αν δεν τεσταρω πρωτα. Πιστευω το infantry να ειναι το ιδιο.

Κατι διαβαζω για τις στολες. Τι προβλημα υπαρχει εκει? Οτι πχ δεν αντιπροσωπευουν σωστα τις χωρες ή οτι δεν διακρινεις ευκολα τους αντιπαλους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πω την αληθεια ειχα σκοπο να βαλω το origin access basic στα 3,99.Μετα την απογοητευση που πηρα απο καποια καινουργια παιχνιδια ειπα να το δοκιμασω για κανα μηνα και μετα βλεπουμε.Οτι ειχα πει για το παιχνδι δεν το διαγραφω.Δεν το ειχα μεσα στα παιχνιδια που θα επερνα αυτη τη χρονια.Ειπα οτι καποια στιγμη που θα πεσει η τιμη θα το παρω.Αυτο το συστημα με τους φιλους το ειχα δει και σε καποια αλλα  παιχνιδια.Θα κανουν και απο αυτο και καποιες παραπανω πωλησεις.Υπαρχουν ατομα που δεν επαιξαν alpha η beta για παραδειγμα.Καποιοι αλλοι δεν ειναι ακομα σιγουροι και με το trial θα βγαλουν καποια μικρα συμπερασματα.Απο εκει και περα ειναι στο χερι τους να μας αποδειξουν αν μπορουν να κρατησουν τη σειρα η θα παμε για τελος εποχης.

ΥΓ για τον saxo.Αν θελεις Invite θα πρεπει να τραγουδησεις αυτο στο ingame voice chat:lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...