Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Lmao με το εξώφυλλο, οι τύποι ψάχνονται απίστευτα :D Είπα να βάλω να κάνω ένα pre-load αλλα μετά θυμήθηκα ότι δεν έχω origin εδώ και κάτι αιώνες οποτε fuck it. Ίσως στο επόμενο που θα είναι μονο γυναίκες :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όταν η ΕΑ παραδέχεται διακριτικά ότι η "Beta" είναι Demo με το "Try it first" . :P

(αν και το "Make sure to find those bugs so we can 'fix' them" θα ήταν πολύ μακρύ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω αυτο που προσεξα ειναι οτι αφαιρεσανε το On the House απο το Origin. :mad:

5 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Lmao με το εξώφυλλο, οι τύποι ψάχνονται απίστευτα :D Είπα να βάλω να κάνω ένα pre-load αλλα μετά θυμήθηκα ότι δεν έχω origin εδώ και κάτι αιώνες οποτε fuck it. Ίσως στο επόμενο που θα είναι μονο γυναίκες :D

και την εχουν στην κλασικη γυναικεια ποζα με τον κωλο της γυρισμενο προς τα εμας. προοδευτισμος, κυριοι. 😁

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, KilliK είπε

εγω αυτο που προσεξα ειναι οτι αφαιρεσανε το On the House απο το Origin. :mad:

Αφού έδωσαν τα ίδια 10 παιχνίδια 20 φορές. Δε πρόκειται να έδιναν άλλο σοβαρό παιχνίδι, οπότε καλύτερα να φύγει να μην ελπίζουμε τουλάχιστον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Πέτρος said:

Άντε, το κατεβάσαμε όλοι, το φορτώσαμε, βάλαμε και τα γραφικά τέρμα, και τώρα καθόμαστε σα χάνοι και κοιτάμε το menu...

Περίμενε μέχρι τις 6 τώρα να παίξεις..Δώσανε και pre-load νωρίς νωρίς λες και είναι τεράστιο το μέγεθος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και στο menu πάντως, κάποια πράγματα "τρομάζουν".

Στο perfoverlay.drawgraph 1, ενώ το γράφημα της GPU είναι χαμηλό, σταθερό (όπως πχ στο 1), της CPU (μου) τραβάει την ανηφόρα, έχει τεράστια απόσταση από το αντίστοιχο του 1.

Για ρίχτε μια ματιά οι κατέχοντες, με πιο ισχυρά μηχανήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

''Max Fidelity'' μου τα έβαλε μόνο του αλλά τα FPS στο menu πέφτουν και στα ~40 σε 1440P. Λογικό για 1070.

Καλά, κι εμένα στα ίδια με έβγαλε...αρχικά όμως τα fps κολλημένα στα 30 (με οθόνη να φαίνεται 2560*1440@60Ηζ). Μόλις τη δήλωσα στα 144, πήγαν κάπου 70-80 (να έχω και τέτοια ingame, λες... 😛 😛 😛 ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...