Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, black66.gr είπε

Ρε guys πολύ μίρλα πέφτει. Αμάν πια. Κουράσατε. Σαν τις παρατημένες γκόμενες κάνετε. Η λύση είναι πολύ απλή. Απλούστατη. Τα κουβαδάκια σας και σε άλλη παραλία. Όποιου δεν του αρέσει, έχει τόσα άλλα παιχνιδάκια εκεί έξω, και αφήστε εμάς που μας αρέσει να την παλεύουμε με το "σάπιο".

Οι παρατημένες γκόμενες πλέον δεν κάθονται και να ζοριστουν πολύ, έχουν ολόκληρο λεφουσι από αρχιδοκαμπους να περιμένουν στην ουρά οπότε άτοπο το αντεπιχείρημα :P

Το να σχολιάζουμε τη σαπιλα ή ότι δε μας αρέσει δεν κακό. Όπως και ένας γιατρός πρέπει να μελετήσει καρκινικά κύτταρα για να βρει θεραπεία έτσι και μεις αντίστοιχα μελετάμε όλες τις πτυχές εξέλιξης ενός τίτλου που έχει χάσει πλέον την ταυτότητα του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, vassilis018 είπε

20 Νοεμβρίου launch date. 

Screenshot_20180830-153725_Instagram.jpg

 Ασε μας ρε φιλαρακι με την σαπιλα , να πας να το παρεις μονος σου :P παλιο παπια που πλαστουρας στα βρομόνερα του βουρκου που το παιχνιδι εχει γινει μαπα και εσυ ακομα θες να το παρεις :P  ασχετε :D 

Ενταξει υπαρχει τρολαρισμα και συνεχόμενο αναπαράγοντας τα ιδια και τα ιδια :( μου αρεσε παλια τωρα δεν μου αρεσει 😢😢 και την βαψατε ολοι , μεχρι να βγει το επομενο και θα σας περιμενω παλι εκει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θέμα φίλε μου δεν είναι το σάπιο, αλλά πόσο σάπιο θα είναι. δεν ξεχνάω με το BF4 τι κλάμα έπεφτε για κανά τρίμηνο, μέχρι να περάσει τις παιδικές αρρώστιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NVIDIA GeForce RTX2080Ti runs Battlefield 5 with sub-30fps in 4K and 40-50fps at 1440p with real-time ray tracing

Έλα δεν θέλω φτωχομπινιές..Ξηλωθείτε..

''Last but not least, real-time ray tracing in Battlefield 5 will also affect the game’s CPU requirements. According to DICE, those wishing to use RTX will need a better CPU with more threads than those playing the game without it''

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vassilis018 είπε

το θέμα φίλε μου δεν είναι το σάπιο, αλλά πόσο σάπιο θα είναι. δεν ξεχνάω με το BF4 τι κλάμα έπεφτε για κανά τρίμηνο, μέχρι να περάσει τις παιδικές αρρώστιες

Τωρα το να πω εγω οτι σε πολλους αρεσει και το bf4 και το bf1 ειναι σαν να μην ειπα τιποτα :P οποτε παμε στο σάπιο  εντελος γιατι δεν βλέπω φως μεχρι το αλλο battlefield ,τωρα για τους υπολοίπους που τους αρεσει και το θελουν ακομα υπομονή :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

NVIDIA GeForce RTX2080Ti runs Battlefield 5 with sub-30fps in 4K and 40-50fps at 1440p with real-time ray tracing

Έλα δεν θέλω φτωχομπινιές..Ξηλωθείτε..

''Last but not least, real-time ray tracing in Battlefield 5 will also affect the game’s CPU requirements. According to DICE, those wishing to use RTX will need a better CPU with more threads than those playing the game without it''

 Ναι ναι ναι. Παρτε 5Κ hardware αλλά και πάλι θα σας καθαρίζουμε πίσω από ξύλα οι φτωχομπινεδες με τα μαγειρεμένα μας mixed settings :P

48 λεπτά πριν, darkman είπε

 Ασε μας ρε φιλαρακι με την σαπιλα , να πας να το παρεις μονος σου :P παλιο παπια που πλαστουρας στα βρομόνερα του βουρκου που το παιχνιδι εχει γινει μαπα και εσυ ακομα θες να το παρεις :P  ασχετε :D 

Ενταξει υπαρχει τρολαρισμα και συνεχόμενο αναπαράγοντας τα ιδια και τα ιδια :( μου αρεσε παλια τωρα δεν μου αρεσει 😢😢 και την βαψατε ολοι , μεχρι να βγει το επομενο και θα σας περιμενω παλι εκει :P

Δυστυχώς πολλοί δεν θέλουν να δουν πέρα από εκεί που φτάνει το ματάκι τους. Δε πειράζει. Δεν είναι για όλους κάποια πράγματα. 

Και μη πεταγεστε μερικοί σαν τσουτσες " α είναι ενα παιχνίδι, και ενα κεινο το αλλο "

ΚΟ Υ Ρ Α Σ Α Τ Ε

Θυμίζετε κάτι γέρους σε κάτι παρακμιακά καφενεία να αναλύουν μπούρδες μέσα στο κεφάλι τους ενώ πίνουν ελληνικό καφέ, πικρό της παρηγοριάς καθώς σε λίγες ώρες θα επιστρέψουν αναγκαστικά σπίτι στην γκρίνια της γυναίκας. Άλλη μια μαρτυρική μέρα. Είναι μορφή τέχνης και σαφέστατα κουβαλάει τμήματα της κοινωνίας, αλλά και την προσωπική ατζέντα και προπαγάνδα της κάθε εταιρείας με σκοπό το κέρδος και τα προσωπικά συμφέροντα των μεγαλύτερων στην ιεραρχία στελεχών. Όσο conspiracy theory και χαζό κι αν ακούγεται. Οι εταιρείες πάνε με τα νερά, τη ροή της κοινωνίας, των πραγμάτων όπως και οι γκόμενες για να στο κάνω και πιο αστείο σαν παράδειγμα μπας και το καταλάβεις. 

Η άγνοια είναι ευτυχία για τους αδαείς και η γνώση [ παρατήρηση, έρευνα κ.ο.κ ] είναι δυστυχία για τους πιο ψαγμενους. Κι αυτό ισχύει σε πολλές περιπτώσεις γενικότερα. 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, 7nisiotis είπε

Και μη πεταγεστε μερικοί σαν τσουτσες " α είναι ενα παιχνίδι, και ενα κεινο το αλλο " Κ Ο Υ Ρ Α Σ Α Τ Ε. Θυμίζετε κάτι γέρους σε κάτι παρακμιακά καφενεία να αναλύουν μπούρδες μέσα στο κεφάλι τους. Είναι μορφή τέχνης και σαφέστατα κουβαλάει τμήματα της κοινωνίας, αλλά και την προσωπική ατζέντα και προπαγάνδα της κάθε εταιρείας. Όσο conspiracy theory και χαζό κι αν ακούγεται. Οι εταιρείες πάνε με τα νερά, τη ροή της κοινωνίας, των πραγμάτων όπως και οι γκόμενες για να στο κάνω και πιο αστείο σαν παράδειγμα μπας και το καταλάβεις. 

Η άγνοια είναι ευτυχία για τους αδαείς και η γνώση [ παρατήρηση, έρευνα κ.ο.κ ] είναι δυστυχία για τους πιο ψαγμενους. Κι αυτό ισχύει σε πολλές περιπτώσεις γενικότερα. 

ok εσυ  εισαι ψαγμένος και εμεις τσουτσες :P  μπορειτε να συνεχίσετε μην σας ενοχλούμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, darkman είπε

ok εσυ  εισαι ψαγμένος και εμεις τσουτσες :P  μπορειτε να συνεχίσετε μην σας ενοχλούμε :)

Το είμαι εγώ άσε να το ξέρω καλύτερα. Μάλλον θίγεται το εγώ σας ορισμένων και δεν σας αρέσει όταν γράφουμε και το κάτι έξτρα πιο πικάντικο. Μάθατε μέσα στο καθωσπρέπει υπερβολικά φαίνεται και δεν είστε συνηθισμένοι. Δε πειράζει, δε μαρεσει να χαϊδεύω αυτακια.

Και για να επιστρέψουμε στο παιχνίδι, δεν είπα οτι ΔΕΝ θα το πάρω. Μαρεσουν < κάποια > πράγματα όπως επίσης σιχαίνομαι εξίσου κάποια άλλα. Την αντιμετώπιση της εταιρείας προς παλιούς "πελάτες" της αλλά και γενικότερα το πρόσωπο που επιδεικνύει πλέον με κάτι δηλώσεις που εκτός από γέλιο προκαλούν και θλίψη γενικότερα. 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, cpttony είπε

Αναμενόμενο μπας και κατακατσει η "σκόνη" κυκλοφοριων όπως RDR2, BLACK OPS 4 κ.ο.κ

 Βλέπουν ότι κινδυνεύει πλέον ο τίτλος να πλησιάσει τη τραγική εικόνα σε πωλήσεις και σαν κυκλοφορία του Titanfall 2. 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε φοβήθηκαν τους άλλους τίτλους; 

Άλλωστε όπως ειπώθηκε εδώ πολλές φορές "είναι μονόδρομος".

Οπότε ή πλέον δεν απευθύνεται στο κοινό που το θεωρεί ως μοναδική επιλογή, άρα βγαίνει αργότερα μπας και πουλήσει 

 

Η

 

Πήραν χαμπάρι ότι δεν τραβάει και έβαλαν μπροστά αλλαγές 

 

Η

 

Είναι γεμάτο προβλήματα και θέλουν να τα φτιάξουν για να μη γίνει επανάληψη στο φιάσκο του 4.

 

Ελπίζω να είναι το 2 ή το 3...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Το είμαι εγώ άσε να το ξέρω καλύτερα. Μάλλον θίγεται το εγώ σας ορισμένων και δεν σας αρέσει όταν γράφουμε και το κάτι έξτρα πιο πικάντικο. Μάθατε μέσα στον καθωσπρέπει υπερβολικά φαίνεται και δεν είστε συνηθισμένοι. Δε πειράζει, δε μαρεσει να χαϊδεύω αυτακια.

Και για να επιστρέψουμε στο παιχνίδι, δεν είπα οτι ΔΕΝ θα το πάρω. Μαρεσουν < κάποια > πράγματα όπως επίσης σιχαίνομαι εξίσου κάποια άλλα. Την αντιμετώπιση της εταιρείας προς παλιούς "πελάτες" της αλλά και γενικότερα το πρόσωπο που επιδεικνύει πλέον με κάτι δηλώσεις που εκτός από γέλιο προκαλούν και θλίψη γενικότερα. 

Αυτά που νομίζεις εσυ δεν σημαίνει ότι είναι και έτσι , σου είπα και πριν η είσαι ψαγμένος και πήγα πάσο όπως έγραψα και ποιο πάνω, η η άποψη σου είναι η ίδια με της τσουτσες που ανέφερες πριν :( ούτε και εμένα μου αρέσει να χαϊδεύω αυτιά απλά προσπαθώ να είμαι όσο μπορώ ευγενικός που πάντα βέβαια υπάρχει και το μη ευγενικός ;) 

ας πάμε στο παιχνίδι τώρα :) 

Επεξ/σία από darkman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Το βρίσκω λογικό να "μίρλα" κάποιος για το πως έχει καταλήξει το αγαπημένο του multiplayer series που υποστηρίζει εδώ και 16 χρονια με τα λεφτάκια του. Επίσης τα παιδιά προσφέρουν στο thread πολύ συχνά με ενημερωτικά videos και links, εσύ?! Στην τελική το forum έχει και ignore list αλλα άμα είχα να διαλέξω θα έβαζα εσένα γιατί το πηγες σε προσωπικό επίπεδο, no offence just saying. ;)

 

1 ώρα πριν, Zaytsev είπε

^^^^^^^^^^^^^^^^^

Αυτό. Γιατί απλά κατέστρεψαν το αγαπημένο μας παιχνίδι.

Δεν διαφωνώ με τα γούστα του καθενός ούτε και με την λογική του. Αντίθετα μάλιστα είμαι και εγώ μαζί σας ως προς κάποιες αλλαγές που υπέστη η σειρά.

Ως προς τον τρόπο αντίδρασης διαφωνώ. Αν ψάξεις στο νήμα τα 8 στα 10 σχόλια είναι παραγωγή Φίνος φιλμ με την Μάρθα Κλάψα. Και ακόμα δεν έχουμε δει τίποτα ΑΠΟΛΥΤΩΣ από το παιχνίδι. 

Η ΕΑ πουλάει ένα προϊόν που βρίσκεται στο πάνω-πάνω ράφι, με τις όποιες αλλαγές που κάνει και όποιος θέλει το αγοράζει. Αυτή έχει το πεπόνι αυτή και το μαχαίρι. Take it or leave it και πάμε για άλλα.(ΠΟΙΑ;;;;;;)

 

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

Οι παρατημένες γκόμενες πλέον δεν κάθονται και να ζοριστουν πολύ, έχουν ολόκληρο λεφουσι από αρχιδοκαμπους να περιμένουν στην ουρά οπότε άτοπο το αντεπιχείρημα :P

Το να σχολιάζουμε τη σαπιλα ή ότι δε μας αρέσει δεν κακό. Όπως και ένας γιατρός πρέπει να μελετήσει καρκινικά κύτταρα για να βρει θεραπεία έτσι και μεις αντίστοιχα μελετάμε όλες τις πτυχές εξέλιξης ενός τίτλου που έχει χάσει πλέον την ταυτότητα του.

Το ίδιο λεφούσι και μεγαλύτερο από πελάτες έχει και το ΒF. Και να χάσουν κάποιους παλιούς, θα βρούν εις το τετράγωνο νέους. Εκεί αποσκοπούν άλλωστε βασιζόμενοι στο hype του παιχνιδιού. Refresh στο αγοραστικό της κοινό γιατί σε μια τέτοια πολύχρονη σειρά πάλιωσε το ήδη υπάρχον (εμείς).

Τώρα τη δική μας "γνωμάτευση" γιατρέ μου, πρέπει να την έχουν ψιλογραμμένη στην ΕΑ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...