Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

30 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Κάτι σχετικό-άσχετο...είδα 2-3 φορές το RTX video της παρουσίασης.

Για αυτή την ελεεινή φωτιά μέσα στην οποία "χάνεται" ο στρατιώτης, για το άρμα το οποίο δείχνει να αιωρείται ακριβώς πάνω από τα νερά στην άσφαλτο και τα ίδια τα νερά να μην κουνιούνται ούτε στο ελάχιστο όταν περνά το άρμα από πάνω/μέσα τους, για τα αεροπλάνα που δεν επηρεάζουν ούτε στο ελάχιστο το νερό από κάτω τους στις χαμηλές πτήσεις, γίνεται όλος αυτός ο χαμός?

Θα μας πνίξουν στα ζωντανά-λαμπερά-υπερκορεσμένα χρώματα (HDR γαρ...) και στις υπεραμάουα αντανακλάσεις και σκιές (λέμε τώρα, αν τελικά είναι playable το αποτέλεσμα στο ΜΡ), και κατά τα άλλα "αληθοφάνεια"?

Θελουν να φτιαξουν κοινο για το μελλον, οποτε οτι εντυπωσιαζει τα 10χρονα αυτο παρουσιαζουν. Σου λεει αμα θα το παρει το 10χρονο και μεχρι να γινει 20 θα τον εχω πελατηξ 3-4 φορες ακομα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators
36 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

 τα αεροπλάνα που δεν επηρεάζουν ούτε στο ελάχιστο το νερό από κάτω τους στις χαμηλές πτήσεις,

Ισχύει, αν θες να μου δείξεις τόσο low-flying πάνω από την θάλασσα λες και πας να ρίξεις τορπίλη, DICE, δώσε water spray ή κάτι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Νομίζω υπάρχουν και ενδιάμεσες καταστάσεις...

Από ότι έγραψα, αυτό σε απασχόλησε?

Πραγματικα απο αυτα που διαβάζω δεν ξερω και εγω ποια τι με απασχολεί και τι οχι :( το μονο που μπορω να  πω ειναι περι ορέξεως κολοκυθόπιτα  :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όντως τα αεροπλάνα αλλά και αρκετά πράγματα στα του gameplay του παιχνιδιού έχουν μετατραπεί σε γερή arcadeιλα ενώ πιο παλιά το BF ξεχώριζε για την ισορροπία που πρόσφερε.

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 minutes ago, 7nisiotis said:

Όντως τα αεροπλάνα αλλά και αρκετά πράγματα στα του gameplay του παιχνιδιού έχουν μετατραπεί σε γερή arcadeιλα ενώ πιο παλιά το BF ξεχώριζε για την ισορροπία που πρόσφερε.

Θα ήθελα πολύ να δω αυτούς τους "βετεράνους" του BF, που ξεκίνησαν με το BC2, να πετάνε τα αεροπλάνα του BF2 ή ακόμα και αυτά του 1942... 🤣

Επεξ/σία από Zaytsev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Zaytsev είπε

Θα ήθελα πολύ να δω αυτούς τους "βετεράνους" του BF, που ξεκίνησαν με το BC2, να πετάνε τα αεροπλάνα του BF2 ή ακόμα και αυτά του 1942... 🤣

Χααχαχ και γω στο Bc2 ξεκίνησα αλλά καλός ήμουν μόνο σε τανκ [ ειδικά στο 3 ] και σε attack heli 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά πάει, δε λέω...

Capture.JPG.221e86dda5663779be93cad49a6d7b74.JPG

Κοντεύει να φτάσει τα dislikes του BF1, που είχε x10 views και x20 likes.... 🤣

 

Capture.JPG.26a836aff0bd9b00def205f8201fcebe.JPG

 

Και τα απόλυτα νούμερα μιλάνε από μόνα τους φυσικά, κατά πόσο ενδιαφέρεται ο κόσμος για το παιχνίδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τους έχει πιάσει τόση πρεμούρα με την πολιτική ορθότητα. Δηλαδή αυτό ήταν το σημαντικότερο πράγμα που έλειπε από το BF;; Και βρήκαν να τα κάνουν όλα αυτά σε WW1 και WW2 παιχνίδια;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστυχώς το μοναδικό μέχρι τώρα όπου έχει αξιοπρεπή ανάλυση και gameplay.

Ολες οι classes weeemin έχουν. Θα μας πριξουν τα καλαμπαλικια

Φαίνεται αντιγραφή Siene Crossing, Amiens. Και το γενικό feeling σαν κάτι να μη κολλάει....

#Edit

Το κατέβασαν 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάπου διάβασα ότι το Battle Royale Mode το φτιάχνει κάποιο άλλο στουντιο... Ξεφτίλα Δεν έχω να πω τπτ άλλο 

Επεξ/σία από insaneblyat
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και τελικά η εξωτερική εταιρία κάνει το BR mode τόσο καλο που κανένας δεν παίζει το κανονικό BFV :D :P

p.s.Το Hardline ήταν της Visceral dude ;)

 

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

H criterion εχει πολύ στενές σχέσεις με DICE  και το hardline όμως αποδείχθηκε μεγάλη πατάτα. 

Ps. Έχεις δίκιο είπα βλακεία με κάποιο τρόπο τα μπερδεψα και το κατάλαβα γιατί θυμαμαι ότι είχα μια ελπίδα για το hardline λόγω των πολύ καλών dead space 

Επεξ/σία από insaneblyat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι πρόλαβα να δω από Rottendam , OK χάρτης χωρίς να εντυπωσιάζει πέρα από τα γραφικά και γενικώς το ποσό όμορφα φαίνεται. Βέβαια είναι μια πόλη, linear map. Δώστε ρε καμία Carentan. Bastogne να κ**λωσουμε DICE WAKE UP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...