Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, darkman είπε

Εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι ο καθενας ψαχνει απο κατι για να βγαλει το παιχνίδι μουφα :( ο ενας δεν θελει γυναικες ,ο αλλος δεν θελει χιόνι ,ο αλλος θελει FF ,ο αλλος τον χαλα το bullet drop :P  

Οταν ο αντίποδας ειναι τοσο χαλια και μιλάω για το cod , κανεις δεν μπορει να δει της υπερβάσεις που εχει κανει αυτο το game . δεν δουλευω στην EA αλλα απο το BC2 μεχρι το BF1 εχω μείνει ευχαριστημένος και εχω φαει άπειρες ωρες gaming, και για το V ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι σούπερ . οποιος δεν του αρεσει υπάρχει και το fornite να παιζεις με καρτουν να εχει και γυναικες και να βλεπεις το ανθρωπάκι με μια κωλαρα νααααα , να γουστάρεις κιολας :P  :P  

ΟΚ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 hours ago, black66.gr said:

Sniperoπιστες και χιόνι, χιόνι, χιόνι....

Εσύ τώρα τι κάνεις; Προσπαθείς να τον πείσεις να το πάρει; Άσε μπας και γλιτώσουμε τη γκρίνια του 🤣

 

Επεξ/σία από Zaytsev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, Zaytsev είπε

Έτσι, για τη Φυσική Ιστορία, είναι θηλαστικό 😛

Spoiler

Ναι να σκεφτείς ότι άμα την ψήσεις έχει σχεδόν ίδια γεύση με την προβατίνα.....:P

 

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, black66.gr είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Ναι να σκεφτείς ότι άμα την ψήσεις έχει σχεδόν ίδια γεύση με την προβατίνα.....:P

Δίνεις ιδέες στην ΕΑ :P Battlefield VI η ενεργεία θα ανεβαίνει εκτος απο τα healthpack τρώγοντας προβατινα σε barbecue :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Battlefield V — DICE Explains Why They’re Doing Battle Royale; “Super-Happy” About Lack of Paid DLC

EDIT:

DICE Design Director Daniel Berlin, confirmed that Battlefield V Final Stand is a 32vs32p "TDM experience". No respawns, your primary weapon might have "half a magazine", you can be revived by squad members. If you die: over-the-shoulder camera.

source

Επεξ/σία από cpttony
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...