Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Sniperοπιστες να προσεγγίσει τουςsniperοκαμπεραδες και χιόνι, χιόνι, χιόνι! 

Αν δεν δω διαφορετικούς χάρτες δεν υπάρχει περίπτωση να αγοράσω αυτό το έκτρωμα που έχω δει ως τώρα από τα video

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, panoskatos είπε

Sniperοπιστες να προσεγγίσει τουςsniperοκαμπεραδες και χιόνι, χιόνι, χιόνι! 

Αν δεν δω διαφορετικούς χάρτες δεν υπάρχει περίπτωση να αγοράσω αυτό το έκτρωμα που έχω δει ως τώρα από τα video

Sniperoπιστες και χιόνι, χιόνι, χιόνι είχαν και το BC2 , και το BF3, και το BF4, και το BF1. Προφανώς και θα θα βγούνε και χαρτες με ήλιο, ήλιο, ήλιο.

Αυτός ο χάρτης είναι Σκανδιναβία. Φιόρδ, βόρειο σέλας, χειμώνας, 6 μήνες συνεχόμενες νύχτα. Θα έρθουν και οι καλοκαιρινοί χάρτες. Μάχη Κρήτης, Αφρική, Ελ Αλαμέιν κλπ. Όταν ξεκίνησε το BF1 είχαμε την έρημο της Sinai. Τώρα το ξεκινάνε αντίθετα με τα χιόνια της  Σκανδιναβίας.

 

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, panoskatos είπε

Sniperοπιστες να προσεγγίσει τουςsniperοκαμπεραδες και χιόνι, χιόνι, χιόνι! 

Αν δεν δω διαφορετικούς χάρτες δεν υπάρχει περίπτωση να αγοράσω αυτό το έκτρωμα που έχω δει ως τώρα από τα video

από ένα χάρτη κρίνεις ολόκληρο το παιχνίδι? μάλιστα.

αν είναι να κλαίγεστε από ένα χάρτη καλύτερα μην το αγοράσετε. λίγοι και καλοί :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vassilis018 είπε

από ένα χάρτη κρίνεις ολόκληρο το παιχνίδι? μάλιστα.

αν είναι να κλαίγεστε από ένα χάρτη καλύτερα μην το αγοράσετε. λίγοι και καλοί :)

Δεν εχω καταλάβει αν είναι ενας χάρτης να πω την αλήθεια, που και που βλέπω βίντεο και ολο χιόνι βλέπω !

 

Ναι μείνετε εσεις οι καλοί !!!

Στους 32 παίχτες μιας ομάδας έχουμε φτάσει να βλέπουμε 20 sniperoκουράδες , 3 support στις ταράτσες , εναν τανκερ καμπερομένο στην άκρη του χάρτη και όσοι απομένουν προσπαθουν να πάιξουν ενα πιο φυσιολογικό παιχνίδι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, panoskatos είπε

Δεν εχω καταλάβει αν είναι ενας χάρτης να πω την αλήθεια, που και που βλέπω βίντεο και ολο χιόνι βλέπω !

Ναι μείνετε εσεις οι καλοί !!!

Στους 32 παίχτες μιας ομάδας έχουμε φτάσει να βλέπουμε 20 sniperoκουράδες , 3 support στις ταράτσες , εναν τανκερ καμπερομένο στην άκρη του χάρτη και όσοι απομένουν προσπαθουν να πάιξουν ενα πιο φυσιολογικό παιχνίδι !

ένας χάρτης είναι. όσοι ytubers παρουσίασαν το παιχνίδι ένα χάρτη παίξανε. 

και στην τελική αν θέλεις να παίξεις χωρίς να σε φάει κάποιος sniper, περίμενε να πέσει ομίχλη για να μπορείς να κυκλοφορήσεις :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, panoskatos είπε

Δεν εχω καταλάβει αν είναι ενας χάρτης να πω την αλήθεια, που και που βλέπω βίντεο και ολο χιόνι βλέπω !

Ναι μείνετε εσεις οι καλοί !!!

Στους 32 παίχτες μιας ομάδας έχουμε φτάσει να βλέπουμε 20 sniperoκουράδες , 3 support στις ταράτσες , εναν τανκερ καμπερομένο στην άκρη του χάρτη και όσοι απομένουν προσπαθουν να πάιξουν ενα πιο φυσιολογικό παιχνίδι !

Σε πληροφορώ ότι αν ο άλλος είναι "sniperoκουραδα" όπως λες, και σε ένα χάρτη εντελώς ίσιο, ταψί, να τον βάλεις να παίξει και να τον ξεχωρίζεις από την μια μεριά ως την άλλη, πάλι sniper θα παίξει και πάλι sniperoκουραδα θα είναι. Δεν φταίει το παιχνίδι. Οι κουράδες φταίνε......

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, black66.gr είπε

Σε πληροφορώ ότι αν ο άλλος είναι "sniperoκουραδα" όπως λες, και σε ένα χάρτη εντελώς ίσιο, ταψί, να τον βάλεις να παίξει και να τον ξεχωρίζεις από την μια μεριά ως την άλλη, πάλι sniper θα παίξει και πάλι sniperoκουραδα θα είναι. Δεν φταίει το παιχνίδι. Οι κουράδες φταίνε......

Εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι ο καθενας ψαχνει απο κατι για να βγαλει το παιχνίδι μουφα :( ο ενας δεν θελει γυναικες ,ο αλλος δεν θελει χιόνι ,ο αλλος θελει FF ,ο αλλος τον χαλα το bullet drop :P  

Οταν ο αντίποδας ειναι τοσο χαλια και μιλάω για το cod , κανεις δεν μπορει να δει της υπερβάσεις που εχει κανει αυτο το game . δεν δουλευω στην EA αλλα απο το BC2 μεχρι το BF1 εχω μείνει ευχαριστημένος και εχω φαει άπειρες ωρες gaming, και για το V ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι σούπερ . οποιος δεν του αρεσει υπάρχει και το fornite να παιζεις με καρτουν να εχει και γυναικες και να βλεπεις το ανθρωπάκι με μια κωλαρα νααααα , να γουστάρεις κιολας :P  :P  

Επεξ/σία από darkman
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Έπρεπε να εφαρμόσουν limit στο πόσοι να παίζουν scout ανά server.

Αυτό η dice δεν μπορεί να το κάνει. Γι'αυτό πρέπει να υπάρχουν custom ή modded servers που να αποφασίζουν οι διαχειριστές πως να λειτουργούν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...