Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, vassilis018 είπε

δεν βγάζει το όνομα του όπλου όταν κάνεις kill ή εγώ δεν βλέπω καλά.

Ναι, το παρατήρησα και εγώ.

@Πέτρος

Battlefield V has no gas grenades, gas masks are cosmestic. Recoil will get some increase. Some voice acting are getting replaced such as vehicle spotting ones. Kill log is off by default, can be enabled in the options screen. Melee range will be globally reduced.

source

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

14 ώρες πριν, darkman είπε

Πέτρο και εγώ παίζω battlefield  και μάλιστα από το bc2 και έχω και τρελεσ Ώρες :) καταλαβαίνω παίκτες σαν εσένα που είναι σε άλλο επίπεδο και τους αρέσει ο τρόπος που λες , αλλά πρέπει να είναι όλοι σαν εσένα για να πάει ρολόι η δουλειά :) για εμένα πρέπει να υπάρχει καθαρό hardcore χωρίς να πρέπει να ψάξεις τους σερβερς , για παίκτες σαν εσένα που είσαι σε άλλο επίπεδο. Και το Core να είναι όπως είναι τώρα :) 

Aντιλαμβάνεσαι ότι σε μεγάλο βαθμό αυτό ακριβώς θέλω, αυτό ακριβώς γράφω?

Βάλε normal/core όπως θες πες το και κάνε ότι θες, αλλά βάλε κι ένα ξεκάθαρο, συγκεκριμένο, hc, κι όσους τραβήξει. Δεν στοιχίζει απολύτως τίποτα, στο κάτω κάτω.

Επιμένω πως το ff είναι μεγάλο θέμα, για πολλούς λόγους, αλλά όσο υπήρχε ξεχωριστό hc mode στο 3/4, ποτέ δεν με ένοιαξε-πείραξε.

Στα παλιότερα, ακόμα μεγαλύτερη συζήτηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Εγώ θέλω να δω κάποιον να πετάει... -_-

Είχα δει στο Bf1 2 μερες μετά το λανσαρισμα. Φήμες λένε ότι θα επιστρέψει ο Καλ Ελ superman_icon_4_by_jeremymallin-d417qjg.

Μάθαμε τίποτα για anticheat κλπ ή στη gamescom ;

Also

Beta info;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως φταίει η πίστα, αλλά αυτό δεν είναι παιχνίδι βασισμένο στον Β' ΠΠ. Μάλλον μια πιο μοντέρνα αρένα μάχης. Μπορεί, βέβαια, άλλες πίστες να αποδίδουν πιστά την ατμόσφαιρα της εποχής.

Υ.Γ. Αυτός ο Stodeh, ρε παιδί μου, τι κάνει; Βλέπεις τις βολές και λες "σιγά, κι εγώ το κάνω αυτό". Αμ δε..:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Kάπου με έχασες. :P

Gameplay με αεροπλάνο θες :P

Μωρέ το κατάλαβα απλά είπα να θυμηθούμε αστείες στιγμές του BF1

36 λεπτά πριν, DEADLAZARUS είπε

Ίσως φταίει η πίστα, αλλά αυτό δεν είναι παιχνίδι βασισμένο στον Β' ΠΠ. Μάλλον μια πιο μοντέρνα αρένα μάχης. Μπορεί, βέβαια, άλλες πίστες να αποδίδουν πιστά την ατμόσφαιρα της εποχής.

Υ.Γ. Αυτός ο Stodeh, ρε παιδί μου, τι κάνει; Βλέπεις τις βολές και λες "σιγά, κι εγώ το κάνω αυτό". Αμ δε..:lol:

Το λένε και οι περισσότεροι στο reddit. Δεν μοιάζει με ww2 ατμόσφαιρα. Όπως περιμέναμε οι περισσότεροι όταν ξεκίνησε το πανηγύρι με τα πρώτα leaks.

Αυτο που φαίνεται τωρα:

Κάτι σε πιο χαλαρό, Bad company φάση με αίσθηση-αερα ww2 όπλων δυστυχώς. 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
27 λεπτά πριν, DEADLAZARUS είπε

Υ.Γ. Αυτός ο Stodeh, ρε παιδί μου, τι κάνει; Βλέπεις τις βολές και λες "σιγά, κι εγώ το κάνω αυτό". Αμ δε..:lol:

Εγώ δεν το κάνω. :P Ένα από τα αρχικά kills κοίταζα σε slow-mo πότε πρόλαβε ο άλλος να βγάλει λίγο το κεφάλι και τον πρόλαβε να τον δει και να του καρφώσει το headhsot.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...