Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

27 λεπτά πριν, just getting started είπε

Απλά όταν έχεις κακό ping κάποιες φορές είσαι πιο δύσκολος στόχος, και σε άλλα games το έχω προσέξει

Ναι, αλλά με 200 που είχα σήμερα (μιλάμε για 1/5 του δευτερολέπτου μόνο από τη γραμμή), δεν θα έπρεπε να μπορώ κι εγώ να τους πετύχω με κανένα τρόπο, αυτό είναι το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σάλτα όμως και απαυτώσου, DICE/EA και όσοι είστε ανακατεμένοι...

Στον game browser 60Ping όλοι οι διαθέσιμοι...ingame 180+

Στον game browser100 όλοι οι διαθέσιμοι...ingame <60

Όχι μια και δυο φορές, μέρες τώρα.

Ξέρω ότι είναι φορτωμένες οι γραμμές, αλλά δείξε ρε ξεφτιλισμένο τα σωστά νούμερα να ξέρω κι εγώ να μην κάνω τον κόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Σάλτα όμως και απαυτώσου, DICE/EA και όσοι είστε ανακατεμένοι...

Στον game browser 60Ping όλοι οι διαθέσιμοι...ingame 180+

Στον game browser100 όλοι οι διαθέσιμοι...ingame <60

Όχι μια και δυο φορές, μέρες τώρα.

Ξέρω ότι είναι φορτωμένες οι γραμμές, αλλά δείξε ρε ξεφτιλισμένο τα σωστά νούμερα να ξέρω κι εγώ να μην κάνω τον κόπο.

Aπαράδεκτα πράγματα μιλάμε, όντως οι servers δεν συνεργάζονται για κανέναν λόγο, κ εγώ αυτο το συναντάω πιο έντονα τα βράδια ,με απλά λόγια το παιχνίδι δεν παίζεται με τέτοια ping.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, gully είπε

έκανες λογαριασμό ίσα ίσα για να μας τρολάρεις τα 2 sites? Λες και δεν ξέρουμε από που μπορούμε να αγοράσουμε το παιχνίδι. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα εδω και μερικες μερες αν εχω τσεκαρισμένο το αυτο λογκιν κατα την εκκίνηση  του υπολογιστη βγαζει ερρορ το οριγιν και δεν φορτώνει.Πρεπει να το αφηνω να ξεκιναει  και να κανω λογκ ιν χειροκίνητα καθε φορα. Ειναι γενικο πρόβλημα η μονο δικο μου???????????Τωρα πάντως ειμαι μεσα

Επεξ/σία από SPYRER_007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως φαίνεται αντιμετωπίζουν πολλά προβλήματα. Έκαναν κάποιες δημοσιεύσεις σχετικά(τα κλασικά ότι κάνουν ότι είναι δυνατό για να το επαναφέρουν κτλ.) στο twitter αλλά εδώ και 3+ ώρες δεν έχει ανανεωθεί.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/4/2020 στις 8:48 ΜΜ, Πέτρος είπε

Ακόμα off, έτσι?

Τους την πέσανε μαζικά? Ακόμα και στο site, login δεν γίνεται.

για τον φίλο μου τον Πέτρο που έχει θέμα με το ping :P

3.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα μια βδομάδα να μπω (Gears5, Origin Down, δουλίτσες κλπ), μπήκα χτες.

Καλό Ping, χάρηκα. Με τη χαρά έμεινα.

Μπαίνω σε μάχη, είχαν μείνει 100tickets από δω, 300+ από εκεί, χάσαμε γρήγορα.

Φορτώνει ο επόμενος (Iwo Jima), ανάθεμα...

Συγκεκριμένος sniper να με έχει λυσσάξει μέσα από ότι χόρτο και θάμνο μπορείτε να φανταστείτε (ποτέ μα ποτέ δεν κατάφερα να τον δω, ποτέ), πάντα με 1shot/kill. Lvl 19 και να μην μας αφήνει να πάρουμε ανάσα. Δεν είχε κανένα 50-0, απλά κάπως-κάπου δεν έδινε καλή αίσθηση (δεν ήταν σε κανένα κατσάβραχο να μην τον φτάνεις ή σε κανένα "κλειστό για το κοινό" όροφο/κτίριο, αλλά ποτέ δεν τον είδα, ποτέ).

Στο "F", μπήκε οχτρός, πήρε το katana και ξαφνικά θέρισε 5 από εμάς χωρίς να προλάβουμε να τον δούμε. Δεν καταλάβανε ποτέ τι έγινε...κανονικά anime sword φάση. Το έχω ξαναρωτήσει...παίρνουν και στολή ίδια με του εχθρού και δεν τους καταλαβαίνεις ή είναι συγκεκριμένο bug που κάποιοι εκμεταλλεύονται? Ψόφησε από άρμα.

Αόρατες βόμβες από αεροπλάνα, μπαζούκα κλπ που να εξαφανίζονται και να μην χτυπάνε κανένα, κλασσικός "χορός" με πιστόλι στο χέρι εχθρών και έχεις πεθάνει, κ.α.

Stutter του κερατά, διάφορα εμετικά σε κίνηση κλπ.

Κάπου το κρατάω σε κάποιο επίπεδο, κι απλά με πετάει...lost connection to the server. Έτσι, γιατί μπορούσε.

Στο καπάκι, μπαίνω στο 1 μαζί με τον αδερφό μου. Ίδιο Ping, στρωτό όσο δεν πάει παιγνίδι, τα πάντα να λειτουργούν όπως πρέπει 2+ ώρες.

Πραγματικά, γιατί τόσες διαφορές? Τί συμβαίνει με αυτό το παιγνίδι? Το παράτησαν από τη μέρα που βγήκε?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/4/2020 στις 12:17 ΠΜ, vassilis018 είπε

για τον φίλο μου τον Πέτρο που έχει θέμα με το ping :P

3.jpg

Εντάξει...σήμερα με 53-55 πήγε καλά.

2020_04.18-00_20.png.2c60466888563dc9548593c9b9af46e8.png

Να ευχαριστήσω, εννοείται, την υπόλοιπη squad.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...