Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έβαλα μετά από περίπου 6μηνο. Σε σχέση έτσι όπως το είχα αφήσει νομίζω έχει βελτιωθεί το παιχνίδι με έχει κρατήσει να το συνεχίσω μετά από κανα 5ωρο που το έπαιξα σύνολο. Το perfomance είναι λίγο πιο κάτω σε σχέση με τότε με dx11 ενώ με dx12 έχω πιο πολλά fps αλλά μου κάνει αρκετά σκαλώματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 ώρες πριν, panoskatos είπε

Απάντησε πρώτα έσυ αυτό που σ εχω ρωτήσει , εγω έχω ολόκληρο σεντόνι να σου αραδιάσω. Πες μας για το gunplay σου .

Λοιπόν μόνο και μόνο που έκαναν το spread τοσο καλύτερο φτάνει . Τώρα το recoil το καταλαβαίνεις και δεν είναι μια αυτοματοποιημένη διαδικασία όπως στα προηγούμενα . Το V σε αυτό το τομέα είναι μίλια καλύτερο από τα προηγούμενα άλλου πρέπει να βελτιώσουν κάποια πράγματα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, panoskatos είπε

Ωραία απάντηση , γεμάτη επιχειρήματα ! 
Αμά δεν μπορείς να υποστιρίξεις μια ατάκα που πετάς άστο καλύτερα .

Από σήμερα είναι το chapter 6 ?

νομίζω από Πέμπτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουφ, εντάξει...όλα καλά.

Πάνω που έστρωσε η κατάσταση λίγο, βγήκε το patch/update και ήρθαμε στα ίσα μας.

Ping status κλπ, ο δι.ολος που το πήρε.

Ο νέος χάρτης τα συνήθη...για κάποιο λόγο φαίνονται εδώ κι εκεί τα blueprints των σημείων που μπορείς να χτίσεις, χωρίς να έχεις μπει στο αντίστοιχο "mode", κούφιοι τοίχοι/βράχοι/λόφοι κλπ, αόρατα εμπόδια και όλα τα καλά-γνωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και τα "could not fetch report" και οι λοιπές ομορφιές...αναμενόμενα.

Κάτι ακόμα: Σας τυχαίνει συχνά να ρίχνετε rpgοειδές και να το τρώει το μαύρο σκοτάδι?

Βλέπω να πηγαίνει κανονικά πάνω στο στόχο/άρμα και εκεί που θα έπρεπε να χτυπήσει και να γράψει ζημιά, απλά εξαφανίζεται. Ούτε έκρηξη, ούτε ζημιά, ούτε τίποτα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απέμεινε κάνεις να παίζει από εδώ ή το γυρίσατε όλοι στο cod;; εκτός από τα could not fetch report έχω πιο έντονο θέμα με τα infinite bleed death screen. Εκεί που ήταν μια φορά στις 15 ημέρες τώρα μετά την 6.0 το έχω πάθει ήδη 4 φορές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/2/2020 στις 10:28 ΠΜ, CleanthisD είπε

Απέμεινε κάνεις να παίζει από εδώ ή το γυρίσατε όλοι στο cod;; εκτός από τα could not fetch report έχω πιο έντονο θέμα με τα infinite bleed death screen. Εκεί που ήταν μια φορά στις 15 ημέρες τώρα μετά την 6.0 το έχω πάθει ήδη 4 φορές. 

Τι είναι αυτό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, CleanthisD είπε

Όταν πεθαίνεις και δεν μπορείς να ξανα κάνεις respawn. Μένεις εκεί μέχρι να ξεκινήσει ο νέος γύρος

Πω ρε φίλε πακέτο ! Δεν το έχω πάθει ποτέ !

Εγω εχω πάθει τελευταία να βγαίνω χωρίς κανένα όπλο ( χαχαχαχα) οπότε αναγκαστικά αυτοκτονώ !

Επίσης πολλές φορές ενώ γίνεται το animation του reload δυστυχώς το όπλο μου δεν έχει γεμίσει και πολλές φορές έχω χάσει τσάμπα από αυτή την βλακεία .

 

Γενικώς το παιχνίδι είναι άκυρο από την κορυφή μέχρι τα νύχια με αποκορύφωμα το Breakthrough στην Solomon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, panoskatos είπε

[...]

Επίσης πολλές φορές ενώ γίνεται το animation του reload δυστυχώς το όπλο μου δεν έχει γεμίσει και πολλές φορές έχω χάσει τσάμπα από αυτή την βλακεία .

[...]

Μη "αρχίσεις" το heal όταν γεμίζεις. Πριν το 5.2 update, υπήρχε ένα animation που ακύρωνε το reload αν πατούσες για self heal, το οποίο για κάποιο λόγο δεν υπάρχει πλέον.

6 λεπτά πριν, panoskatos είπε

Εγω εχω πάθει τελευταία να βγαίνω χωρίς κανένα όπλο ( χαχαχαχα) οπότε αναγκαστικά αυτοκτονώ !

Ακόμη υπάρχει αυτό? Θυμάμαι ότι το είχαν φτιάξει σε κάποιο patch (ίσως να κάνω και λάθος), παράδειγμα εδώ (πρώτα δεύτερα), δε μου έχει ξανατύχει απο τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το bug το να μην κανεις respawn μετα απο death μια λυση ειναι να πεθανει ολη η squad , τοτε σε βγαζει στο map. Βεβαια πιο γρηγορα κανεις quit και ξανα enter παρα να πεισεις τον καθε τυχαιο να αυτοκτονησει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 11/2/2020 στις 10:28 ΠΜ, CleanthisD είπε

Απέμεινε κάνεις να παίζει από εδώ ή το γυρίσατε όλοι στο cod;; εκτός από τα could not fetch report έχω πιο έντονο θέμα με τα infinite bleed death screen. Εκεί που ήταν μια φορά στις 15 ημέρες τώρα μετά την 6.0 το έχω πάθει ήδη 4 φορές. 

Αλλάζεις squad και σε βγάζει κατευθείαν. Προχθές μου έτυχε.

Επεξ/σία από tetes3e
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...