Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, neoklis79 είπε

Μόλις τώρα κατέβασα και δύο ταινίες, θα μου στείλετε και το εκτελεστικό απόσπασμα?

Δείχνει το ποιόν του γράφει ο άλλος...Ρε τι γίνεται...

εκτός από cheater είσαι και έξυπνος :)

απλά δεν χρειάζεται να ασχοληθούμε ξανά μαζί σου.

so simple ;)

Επεξ/σία από vassilis018
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, neoklis79 είπε

Μόλις τώρα κατέβασα και δύο ταινίες, θα μου στείλετε και το εκτελεστικό απόσπασμα?

Δείχνει το ποιόν του γράφει ο άλλος...Ρε τι γίνεται...

Νομίζω ότι δεν αντιλαμβάνεσαι τι αποκαλύπτουν οι πράξεις σου και τις συνέπειες αυτών.

Εάν θεωρείς ότι αδίκως τιμωρήθηκες, ιδού πεδίον δόξης λαμπρό: ξεμπρόστιασε την ea όπου βρεις, μέχρι να αρθεί η τιμωρία σου.

Πιστεύω, όμως, ότι δικαιότατα τιμωρήθηκες και θα πρέπει, επιδεικνύοντας ωριμότητα, να παραδεχθείς το λάθος σου και να μάθεις απ' αυτό.

Ο κουτσαβακισμός και τα διάφορα ''ναι, μήπως θα με εκτελέσετε κιόλας'' φανερώνουν άτομο που δεν κατανοεί ότι το να κλέβει κανείς σε videogames είναι καταδικαστέο και μη ανεκτό.

Επεξ/σία από DEADLAZARUS
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξερω αν λεει ψεματα(που ειναι και το πιθανοτερο) αλλα αυτο που καταλαβα ειναι οτι κλεβει στο ets 2 και αλλα παιχνιδια που δεν εχουν  καμια σχεση με ΕΑ ας  πουμε και αυτοι τον μπναραν στο ΒF.Η μας δουλευει κανονικα η κατι δεν παει καλα απο τη ΕΑ?????????????Δεν μπορει επειδη κλεβω στο τετρις να με μπαναρει στο BF.

Εγω τουλαχιστον αυτο καταλαβα

Επεξ/σία από SPYRER_007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, cpttony είπε

@black66.gr Ίσως μου διέφυγε το συγκεκριμένο μήνυμα :) . Όπως και να 'χει συμφωνώ μαζί σας περί cheating. Το μόνο παιχνίδι είδα τελευταία και έδωσε HW ban ήταν το Tarkov.

Και στο Apex Legends έχει hardware ban.

Η αλήθεια είναι πάντως ότι έχει πολύ χρήμα το cheating. με ένα απλό γκουγκλάρισμα βρίσκεις cheat για κάθε παιχνίδι και μου κάνει τρομερή εντύπωση που δεν ασχολούνται οι εταιρίες παραγωγης των παιχνιδιών . Μου φαίνεται πολύ ευκολο να βρεις αυτους που πουλάνε τα cheat αφού υπάρχουν τραπεζικοί λογαριασμοί κατάθεσης. Το αθώο μου μυαλό το μόνο που μπορεί να σκεφτεί είναι ότι συμφέρει και την ίδια την ΕΑ να μην εχει hardware ban αφού αν μπανάρει κάποιον , αυτος ο κάποιος θα αγοράσει ξανά το παιχνίδι κ ετσι θα βγάζει περισσότερα χρήματα η κάθε ΕΑ. 

 

* Ο τελευταίος cheater πάντως που ασχολήθηκα και έκανα εγγραφή βίντεο και τον έκανα report έφαγε ban πολύ γρήγορα και το περίεργο είναι ότι έγραψε ο ιδιος ο cheater στα σχόλια του βιντεο που είχα στείλει στην ΕΑ !! 

Επεξ/σία από panoskatos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας. Γενικα παιζω CS και PUBG και σκεφτομαι να αγορασω τωρα το BF5, αξιζει γενικοτερα? και αν ναι απο που προτεινεται να το παρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

41 λεπτά πριν, ThodorisFel είπε

Καλησπερα σας. Γενικα παιζω CS και PUBG και σκεφτομαι να αγορασω τωρα το BF5, αξιζει γενικοτερα? και αν ναι απο που προτεινεται να το παρω?

Δώσε τα λεφτά σε πίτσες και σουβλάκια καλύτερα.

Επεξ/σία από vaggos88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Δώσε τα λεφτά σε πίτσες και σουβλάκια καλύτερα.

Χαχα γιατι τοσο χαλια ειναι; Ειχε το σκ το post scriptum δωρεαν, αν και μπελαλιδικο μου αρεσε ετσι που ειναι του β Παγκοσμίου πολέμου και σκεφτηκα μετα το bf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, ThodorisFel είπε

Χαχα γιατι τοσο χαλια ειναι; Ειχε το σκ το post scriptum δωρεαν, αν και μπελαλιδικο μου αρεσε ετσι που ειναι του β Παγκοσμίου πολέμου και σκεφτηκα μετα το bf

Δεν είμαι αντικειμενικος, ας σου απαντήσουν τα παιδιά που παίζουν ακόμα για το αν αξίζει, το έχω παρατήσει αρκετό καιρό, οπότε δεν έχω πλήρη άποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ThodorisFel είπε

Χαχα γιατι τοσο χαλια ειναι; Ειχε το σκ το post scriptum δωρεαν, αν και μπελαλιδικο μου αρεσε ετσι που ειναι του β Παγκοσμίου πολέμου και σκεφτηκα μετα το bf

Δεν είναι χάλια το Bf5 , είναι λίγο διαφορετικό από τα υπόλοιπα Battlefield , φυσικά η γενική φιλοσοφία είναι ή ίδια. 

Αν δεν έχεις πάιξει ξανά Battlefield θα σου πρότεινα να πάρεις καλύτερα το Battlefield 1 οπου είναι το προηγούμενο από το 5 !! Είναι πολύ πιο ξεκάθαρα τα πράγματα εκει  και σε γενικές γραμμές είναι καλύτερο από το 5. 

Εγω τώρα τελευταία παίζω ξανα το 5 , το είχα παρατήσει για πολύ καιρό , απλά επειδή είχα λιώσει το 1 σε κάποια φάση το βαρέθηκα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φλασιά που μου ήρθε...

Οι V1 καταρρίπτονται?

Έχει τύχει να πετάξω κάποιες φορές στην πορεία τους, τους έχω ρίξει μερικές ριπές για δοκιμή αλλά δεν είδα να γίνεται τίποτα και δεν ασχολήθηκα.

Κάτι ακόμα...το βρίσκετε λογικό να πετυχαίνω τα τσόφλια τα καταδιωκτικά στις Pacific πίστες με τα coastal guns και να μην πέφτουν?

Έχω βρει στόχο γύρω στις 10 φορές συνολικά, ποτέ δεν τα έριξα. Όλες το χρώμα έξυσα?

Επεξ/σία από Πέτρος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγώ λέω να πάρεις το BF3, μακράν το καλύτερο από όλα τα BF.

από πίστες μέχρι gameplay 

υ.γ. το chat είναι offline από τις 3 το μεσημέρι btw

Επεξ/σία από vassilis018
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το έβγαλαν οι καραγκιοζηδες το outpost ? 

Ηταν πολύ ωραιο mode και είχε και κόσμο , επίσης ηταν ολες οι κλάσεις πραγματικά πολύ χρήσιμες.

Τι να πω ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίχα αρκετό καιρό να παίξω, και με το που μπήκα χθες βράδυ δεν έβρισκα τους χάρτες που μου αρέσουν, amsterdam, twisted steel kai devastation στο grand operations, σχεδόν όλα ήταν γύρω από το θέατρο επιχειρήσεων στον ειρηνικό, έτυχε ή δεν υπάρχουν πλέον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Coppermine είπε

Eίχα αρκετό καιρό να παίξω, και με το που μπήκα χθες βράδυ δεν έβρισκα τους χάρτες που μου αρέσουν, amsterdam, twisted steel kai devastation στο grand operations, σχεδόν όλα ήταν γύρω από το θέατρο επιχειρήσεων στον ειρηνικό, έτυχε ή δεν υπάρχουν πλέον?

έτυχε

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tί γίνεται εκεί μέσα, πλέον?

Τον τελευταίο καιρό, βλέπω σε κάθε server 1-2 τύπους 200+ lvl και από εκεί και κάτω, πέφτουμε στο <150 (και πολύ λέω), με την πλειοψηφία <100.

Τί κατακερματισμός είναι αυτός?

Τόσα χρόνια, συνήθως το 1/4 - 1/5 πήγαινε μαζί στα μεγάλα lvl, υπήρχαν οι νέοι/χαμηλοί, και μετά μια διασπορά στα ενδιάμεσα.

Τέτοιες τεράστιες διαφορές, ειλικρινά δεν τις θυμάμαι.

Εν τω μεταξύ, τα scores των "μεγάλων", δεν δικαιολογούν ούτε για αστείο το "βαθμό" τους...στην καλύτερη να ήταν 2χ σε σχέση με εμένα (ουσιαστικά περιστασιακός παίκτης των 5-6 ωρών/εβδομάδα, πια), που είμαι στο 82-83.

Πέφτει κι εκεί αγορά ή μπήκαν με κανένα "καλό", έκαναν τη μπάζα τους και τώρα μαζεύονται λίγο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...