Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση ?αν είναι εκτος θέματος ας σβηστή .Γιατι οταν μπαίνω στο V δεν κρατάει ποτε τις ρυθμίσεις των κουμπιων  mouse ,joy κτλ και κάθε φορά πρέπει να βλέπω την εισαγωγή και να κάνω τα set up ,ενω στο  BF4,BF1 ολα δουλεύουν οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραγίνει το κακό με το κάθε μαλακισμένο( cheater) που χαλάει το παιχνίδι. Δεν ξέρω αλλά νομίζω χειροτερεύει η κατάσταση...  

Υ.Γ. Sorry για την έκφραση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνονται πολύ ωραία παιχνίδια χωρίς τους ανεγκέφαλους cheaters.  Το πρόβλημα δεν είναι με αυτούς που παίζουν με aimbot , το πρόβλημα είναι με αυτούς που χρησιμοποιούν πιο έξυπνα cheat τα οποία είναι πιο δύσκολα αντιληπτα στον απλό χρήστη. 

Δυστυχώς είναι πάρα πολλοί οι cheaters στο 5 και η πλάκα είναι ότι βγάζουν και γλώσσα. Φυσικά για να αναγκαστούν να παίζουν με cheat πάει να πει ότι σε νορμάλ συνθήκες είναι τέρμα ανίκανοι και άχρηστοι. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήθελα να ήξερα ποια η ευχαρίστηση τους να κάνουν αυτη τη μαλακία ?Κάθονται σαν χαζή και σκοτώνουν. Τίποτα αν δω στην αρχή τέτοια παράξενα σκορ φεύγω και πάω άλλου.

Όποιος θέλει ας με κάνει ADD να μην παίζω μόνος ,μπας και θυμηθώ εποχές bf2....(Gergioz73GR)

Επεξ/σία από gergio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, neoklis79 είπε

Πρώτη κ τελευταία φορά ea. Είναι απατεώνες.

 

κατι εκανες δε μπορει, εδω αφηνουν αλλους και αλλους.... 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, panoc είπε

κατι εκανες δε μπορει, εδω αφηνουν αλλους και αλλους.... 😛

Είχα συμπληρώσει 3+ ολόκληρα λεπτά χωρίς να με σκοτώσουν..😐

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, neoklis79 είπε

Είχα συμπληρώσει 3+ ολόκληρα λεπτά χωρίς να με σκοτώσουν..😐

το βλέπω δύσκολο να έχει συμβεί κατά λάθος ή τυχαία

καθώς στα Battlefield και CoD Online/Multiplayer παιχνίδια έχουν δει πολλά τα μάτια μου...

είσαι σίγουρος ότι το έκανες χωρίς κάποιου προγράμματος την βοήθεια?

ή μήπως το πρόγραμμα που χρησιμοποίησες είχε λήξει...

γιατί ξέρω ότι τα καλά προγράμματα cheat είναι επί πληρωμή και ποτέ δεν πιάνονται γιατί κατά τύχη έχουν τον ίδιο προγραμματιστή με το anti-cheat (ή όπως τα αποκαλώ εγώ "γαλακτομπούρεκα") που χρησιμοποιούν αυτοί που τους αρέσουν να χαλάνε το παιχνίδι των άλλων που παίζουν τίμια

εννοώ τους cheaters φυσικά καθώς είναι το είδος του παίκτη που αποκαλώ ανίκανο να παίξει τίμια και να ευχαριστηθεί το παιχνίδι

εννοώ τον παίκτη που θα  χρησιμοποιήσει cheat σε κάποιο online/multiplayer παιχνίδι ενώ μπορεί να παίζει με τους φίλους του παρέα

δεν εννοώ τον παίκτη που θα χρησιμοποιήσει κάποιο cheat για να προσθέσει λεφτά ή άλλες δυνατότητες σε ένα single player παιχνίδι αυτό δεν το κατακρίνω

 

Επεξ/σία από ikorolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ikorolis είπε

το βλέπω δύσκολο να έχει συμβεί κατά λάθος ή τυχαία

καθώς στα Battlefield και CoD Online/Multiplayer παιχνίδια έχουν δει πολλά τα μάτια μου...

είσαι σίγουρος ότι το έκανες χωρίς κάποιου προγράμματος την βοήθεια?

ή μήπως το πρόγραμμα που χρησιμοποίησες είχε λήξει...

γιατί ξέρω ότι τα καλά προγράμματα cheat είναι επί πληρωμή και ποτέ δεν πιάνονται γιατί κατά τύχη έχουν τον ίδιο προγραμματιστή με το anti-cheat (ή όπως τα αποκαλώ εγώ "γαλακτομπούρεκα") που χρησιμοποιούν αυτοί που τους αρέσουν να χαλάνε το παιχνίδι των άλλων που παίζουν τίμια

εννοώ τους cheaters φυσικά καθώς είναι το είδος του παίκτη που αποκαλώ ανίκανο να παίξει τίμια και να ευχαριστηθεί το παιχνίδι

εννοώ τον παίκτη που θα  χρησιμοποιήσει cheat σε κάποιο online/multiplayer παιχνίδι ενώ μπορεί να παίζει με τους φίλους του παρέα

δεν εννοώ τον παίκτη που θα χρησιμοποιήσει κάποιο cheat για να προσθέσει λεφτά ή άλλες δυνατότητες σε ένα single player παιχνίδι (αυτό δεν το κατακρίνω γιατί κατά καιρούς το έχω κάνει και εγώ)

Στο Euro truck 2 έχω για χρήματα και xp αλλά είναι σπασμένο οποτε mp δε παίζω. Asseto corsa, Project cars κλπ δεν έχουν, τι να πώ, πεταμένα λεφτά καλά 'ημουν με την τιμονιέρα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, neoklis79 είπε

Στο Euro truck 2 έχω για χρήματα και xp αλλά είναι σπασμένο οποτε mp δε παίζω. Asseto corsa, Project cars κλπ δεν έχουν, τι να πώ, πεταμένα λεφτά καλά 'ημουν με την τιμονιέρα μου...

Euro Truck 2 Simulator το έχω αυθεντικό με όλα τα DLC του

αλλά είναι μαγεία να οδηγείς φορτηγό με τιμονιέρα

έχω και τα άλλα που αναφέρεις αλλά δεν με συγκίνησαν και ιδιαίτερα να πω την αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι διαφορετικές κατηγορίες, πιστεύω όλα καλά είναι. Το battlefield γενικά είναι το καλύτερο στο είδος του, άσχετα με τους μ@@@ς που κλέβουν. Το asseto άλλο κορυφαίο ένας φίλος έκατσε και έφτιαξε καρέκλα τιμόνι και όλα τα σχετικά... Άλλο πράγμα έγινε άλλαζες ταχύτητα στην φόρμουλα και έτρωγες κλωτσιά στην πλάτη μιλάμε...... Άλλο κορυφαίο DCS... Αλλά θέλει να ασχοληθείς πολύ.... Στο battlefield v αν βρεις πίστα και δεν έχει μ@@@@ς η μάχη που γίνεται είναι απίστευτη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...