Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ποιός τιτάνας έβαλε στο Wake 6 αεροπλάνα εναντίον κανενός?

Θα μου πεις...να μην έπαιζες breakthrough (ή το μαμωπαίγνιδο γενικότερα). Θα έχεις δίκιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Ποιός τιτάνας έβαλε στο Wake 6 αεροπλάνα εναντίον κανενός?

Θα μου πεις...να μην έπαιζες breakthrough (ή το μαμωπαίγνιδο γενικότερα). Θα έχεις δίκιο!

δεν ξέρω τι λες Πέτρο, αλλά εμένα τα καβουράκια μ αρέσουν πολύ πολύ :P

ΓΚΡΙΝΙΑΡΗ!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το update του Δεκεμβρίου είχα κάποια τυχαία close to desktop , μόνο σε αυτο το παιχνίδι και χωρίς να έχω αλλάξει κάτι στο hardware .  Δοκίμασα τα πάντα ακόμα και νεα εγκατάσταση windows 10 κάτι το οποίο το θεωρώ λύση έσχατης ανάγκης και το βαριέμαι αφάνταστα. Το αποτέλεσμα δεν άλλαξε, κάποια στιγμή θα με πέταγε.

Η λύση βρέθηκε μόνο όταν το παιχνίδι το παίζω σε windows 7 και όχι σε windows 10.

Οι διεργασίες σε windows 7 σε idle κατάσταση είναι μόλις 44 με εναν επεξεργαστή να κάθεται στα αβγά του οταν δεν τρέχεις κάποιο πρόγραμμα. Αντίθετα στα windows 10 οι διεργασίες σε κατάσταση ηρεμίας πολλές φορές φτάνουν τις 130 και ο επεξεργαστής δεν κάθεται ποτέ σε κατάσταση αδράνειας ασχέτως σε τι προφίλ είναι , balance , performance, amd ryzen κτλ .

To [παιχνίδι εχει διάφορα τυχαία προβλήματα που εμφανίζονται χωρίς εμφανή λόγο τυγχάνει λοιπών να τρέχει και στα άθλια windows 10 οπότε εκεί γίνεται της κακομοίρας.

Μετά το update του Δεκεμβρίου σε προσωπικό επίπεδο τα παω πολύ χάλια. Κάποιες φορές τρώω κάποιον αστεία πολύ εύκολα και κάποιες άλλες ενώ είναι σιγουρο το kill αδειάζω ολόκληρη γεμιστήρα , τον κυνηγάω και μπορεί να με φάει με περίστροφο με μια βολή στο δόξα πατρι και να πέσω σέκος !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tεχνικά προβλήματα εξακολουθώ να μην έχω κανένα και το παιχνίδι τρέχει νερό, πάντως δοκίμασα επειδή βρέθηκε για λίγες μέρες στα χέρια μου ένας i5 7640Χ , τον χρόνισα στα 4,7 και το αποτέλεσμα ήταν χειρότερο από ότι περίμενα, άρχισαν τα lags, to framerate ενώ δεν έδειχνε να πέφτει  δεν ήταν ομαλή η κίνηση σαν να έτρεχες sli περίπου για όποιον έχει δοκιμάσει, πάντως η χρήση έπαιζε 80-90% σε maritta, amsterdam,  twisted steel  χάρτες, μετά με τον 9800Χ ξανά όλα έφτιαξαν όπως πριν.


A και η πίστα pacific έχει φοβερά γραφικά αλλά μου φαίνεται υπερβολικά βαρετή, όχι όμως σαν το σιχαμένο panzerstorm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, panoskatos είπε

Μετά το update του Δεκεμβρίου σε προσωπικό επίπεδο τα παω πολύ χάλια. Κάποιες φορές τρώω κάποιον αστεία πολύ εύκολα και κάποιες άλλες ενώ είναι σιγουρο το kill αδειάζω ολόκληρη γεμιστήρα , τον κυνηγάω και μπορεί να με φάει με περίστροφο με μια βολή στο δόξα πατρι και να πέσω σέκος !

Και νόμιζα ότι κάνω κάτι λάθος! Το ίδιο έπαθα και εγώ μετά το update.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Δοκίμασε κανείς μετά το σημερινό patch?

Φτιάξανε οταν τελειώνει το παιχνίδι να σου δείχνει τα στατιστικά κτλ . το fetch report . Κάτι άλλο δεν είδα.

3 ώρες πριν, aetos1988 είπε

Και νόμιζα ότι κάνω κάτι λάθος! Το ίδιο έπαθα και εγώ μετά το update.

Οχι βέβαια , το παιχνίδι όσο πάει και οδεύει προς τον βούρκο !

Επεξ/σία από panoskatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, panoskatos είπε

Φτιάξανε οταν τελειώνει το παιχνίδι να σου δείχνει τα στατιστικά κτλ . το fetch report . Κάτι άλλο δεν είδα.

Οχι βέβαια , το παιχνίδι όσο πάει και οδεύει προς τον βούρκο !

Ότι ετοιμαζόμουν να γράψω ακριβώς τα ίδια.

Το report εμφανίζεται κανονικά, τα υπόλοιπα τα ίδια χάλια.

Σταθερά ίδιο Ping παντού (σχετικά μακρυά από το ingame), balance για γέλια (σήμερα 1η φορά που έτυχε (γιατί οι απέναντι ήταν αλλού για αλλού) και οι αμυνόμενοι κέρδισαν σε breakthrough στο Wake, τρύπες στους χάρτες όπου πέφτεις και μόνο με redeploy, το περίφημο HC mode πάει για μετά το HL3, επιδόσεις/ομαλότητα ανάλογα τη συναστρία της στιγμής κλπ-κλπ-κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στα παλικαρια εδω.

Οποιος γνωριζει αυτο εδω, ας μου πει τι ειναι.

Αυτο το νουμερο με τα 246, αλλοτε ειναι πορτοκαλι και αλλοτε κοκκινο.

Σας ευχαριστω προκαταβολικα. Γιαννης.

 

IMG_20191221_164529.jpg.1f926e7498290db92893387489cf3ad6.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Ping σου είναι! Αυτή την στιγμή είναι πολύ μεγάλο... Να μπαίνεις σε σέρβερ που έχουν κάτω του 80-90 για την σύνδεσή σου. Αν είσαι Ελλάδα μπαίνεις μόνο σε Γερμανικούς σέρβερ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...