Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, panoskatos είπε

Είχα πριν λίγο καιρό παρόμοιο θέμα στα windows 10 .Έκανα format και πέρασα τα πάντα με περισσότερη προσοχή.  Να θυμάσαι πρώτα chipset και μετά τα υπόλοιπα.  Επίσης καλό είναι να κατεβάσεις ένα πακέτο γύρω στα 90 mb με όλα τα Microsoft visual c+++ 86&64 bit. και είχα ξανά μεγάλο frame rate.  

Φυσικά εδώ και λίγο καιρό όλα τα προβλήματα έχουν εξαφανιστεί και απολαμβάνω παιχνίδια  και ένα λειτουργικό σφαίρα αφού επέστρεψα στα windows 7 :)

Μπελας ρε φιλε.λοιπον εκανα φορματ και αφησα τα windows στην 1809 εκδοση.drivers VGA τους τελευταιους που ειχα και πριν.το παιχνιδι τωρα χωρις rtx πιανει πλεον ultra 100 με 140 frames.και στο apex legends καρφωμενο 144 σε ολο το gameplay ...εκοψε ta frames drops που εφταναν τα 90 σε ορισμενες περιοχες .δεν ξερω αν φταιει το φορματ η  η 1903 νομιζω εκδοση που ειχα πριν.τρομερη αλλαγη.δεν τολμαω να παω σε αυτην την εκδοση παλι.οντως ειναι καλητερα τα 7αρια; γιατι λενε σε ορισμενα βιντεο και φορουμ οτι τα 10αρια δινουν μπουστ..καπου εχει παρει το ματι μου τετιες δηλωσεις. Εχω διαβασει ομως οτι με την τελευταια ενημερωση στα 10αρια ειχαν κιαλοι τετιο προβλημα στο bf.τους εκοψε απο 30 40 frames.γιαυτο με τρωγε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, chrisgewrgi είπε

Μπελας ρε φιλε.λοιπον εκανα φορματ και αφησα τα windows στην 1809 εκδοση.drivers VGA τους τελευταιους που ειχα και πριν.το παιχνιδι τωρα χωρις rtx πιανει πλεον ultra 100 με 140 frames.και στο apex legends καρφωμενο 144 σε ολο το gameplay ...εκοψε ta frames drops που εφταναν τα 90 σε ορισμενες περιοχες .δεν ξερω αν φταιει το φορματ η  η 1903 νομιζω εκδοση που ειχα πριν.τρομερη αλλαγη.δεν τολμαω να παω σε αυτην την εκδοση παλι.οντως ειναι καλητερα τα 7αρια; γιατι λενε σε ορισμενα βιντεο και φορουμ οτι τα 10αρια δινουν μπουστ..καπου εχει παρει το ματι μου τετιες δηλωσεις. Εχω διαβασει ομως οτι με την τελευταια ενημερωση στα 10αρια ειχαν κιαλοι τετιο προβλημα στο bf.τους εκοψε απο 30 40 frames.γιαυτο με τρωγε

Ναι άσε την έκδοση 1809 . Αν και μπορεί σε κανένα shutdown με τον τσαμπουκά να σου περάσει την τελευταία έκδοση και ας έχεις απενεργοποιήσει τις αναβαθμίσεις. 

Εγώ βαρέθηκα με τα 10αρια φίλε. Την μια μέρα ήταν μια χαρά και την άλλη χωρίς να πειράξω τίποτα γινόταν χαμός! 

Με τα 7αρια το σύστημα τρέχει απροβληματιστα και πολύ πιο γρήγορα από τα 10αρια .Άσε που φαίνονται πιο σύγχρονα! 

Επεξ/σία από panoskatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 minutes ago, panoskatos said:

Ναι άσε την έκδοση 1809 . Αν και μπορεί σε κανένα shutdown με τον τσαμπουκά να σου περάσει την τελευταία έκδοση και ας έχεις απενεργοποιήσει τις αναβαθμίσεις. 

Εγώ βαρέθηκα με τα 10αρια φίλε. Την μια μέρα ήταν μια χαρά και την άλλη χωρίς να πειράξω τίποτα γινόταν χαμός! 

Με τα 7αρια το σύστημα τρέχει απροβληματιστα και πολύ πιο γρήγορα από τα 10αρια .Άσε που φαίνονται πιο σύγχρονα! 

Πιο σύγχρονα από την έκδοση XP, αποκλείεται! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, seithan είπε

Πιο σύγχρονα από την έκδοση XP, αποκλείεται! 

Μπορεί να είναι ειρωνικό το σχόλιο σου και φυσικά δεν προσφέρει τίποτα. Στο ui των 10 έχουν αφαιρέσει πολλά εφέ και στοιχεία σε σχέση με τα 7. Η ίδια η Microsoft είχε δηλώσει ότι στα 10 θέλει ένα λιτό περιβάλλον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενώ η δικιά σου είναι 100% αντικειμενική και εντός θέματος. 

 

Εάν προσφέρει και δεν είναι παραπληροφόρηση, μιας και τα νέα υποσυστήματα δεν έχουν την καλύτερη λειτουργία στα απαρχαιωμένα 7αρια.

Αλλά αφού δουλεύουν σε εσένα τόσο καλά.. Οκ. 

 

22 hours ago, panoskatos said:

Μπορεί να είναι ειρωνικό το σχόλιο σου και φυσικά δεν προσφέρει τίποτα. Στο ui των 10 έχουν αφαιρέσει πολλά εφέ και στοιχεία σε σχέση με τα 7. Η ίδια η Microsoft είχε δηλώσει ότι στα 10 θέλει ένα λιτό περιβάλλον. 

Ενημέρωση: Τις ευχαριστίες μου στον ΠάνΣκατο που έφερε το αχρείο συντακτικό της προηγούμενης απάντησης μου στην υπόληψη μου. Διορθώθη χωρίς την βοήθεια του SwiftKey ;)

Επεξ/σία από seithan
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, seithan είπε

Ενώ η δικιά σου είναι 100% αντικειμενική και εντός θέματος. 

Εάν προσφέρει και είναι πάρα πληροφόρηση μιας τα νέα υποσυστήματα δεν έχουν την καλύτερη λειτουργία στα απαρχαιωμένα 7αρια.

Αλλά αφού δουλεύουν σε εσένα τόσο καλά.. Οκ. 

Το συντακτικό σου είναι για τα πανηγύρια. Μάθε τα βασικά για να μπορέσεις να κάνεις διάλογο με ανθρώπους και το συζητάμε. 

 

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει αντίστοιχο ποστ με το δικο σου στο θεμα του COD οπου και αυτος ειδε το φως το αληθινό γυρνώντας στη 1809................

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως γίνεται κάποιος στο bf5 να εχει σκοτώσει 33.000 και να έχει πεθάνει μόνο 74 φορές ρε μάγκες ?

 

https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/oX_-oBIGBOSS-FoX/overview

Εντάξει ο τύπος πάιζει μόνο με αεροπλάνο (βαρετό αλλά περί ορέξεως) αλλά δεν τον ρίχνει κανείς ?

Παλιά καραβάνα απο εποχές bf4

Επεξ/σία από panoskatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο ειναι ενα ερωτημα.Μονο απο το killed in action εχεις πεθανει  74 φορες το λιγοτερο:lol:Aπλα μερικοι κανουν το εξης.Κανουν ενα killstreak και βγαινουν απο το σερβερ.Αν τους παει το παιχνιδι θα συνεχισουν η θα ψαξουν για αλλο.Κοιταξε τα game report που εχουν και θα καταλαβεις τι κανουν.Παντως τα τοσα λιγα ειναι deaths ειναι λιγο περιεργο.

Επεξ/σία από gildo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρά ταύτα είναι η δεύτερη φορά που στο  firestorm (solo mode) συναντάω "ζευγαρακι" σε συνεργασία να με κατεβάζει ... άπλα γελάω με κάτι τέτοια....

κ εχθές είδα έναν απόλυτο κ τρομερό cheater στο "operation underground breakthrough" να είναι κολλημένος σε stationary κ να έχει σχεδόν στα μισά του παιχνιδιού σκορ 220+ με 7 ... αυτό δεν το πραγματικά δεν το έχω συναντήσει ποτέ....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, panoskatos είπε

Πως γίνεται κάποιος στο bf5 να εχει σκοτώσει 33.000 και να έχει πεθάνει μόνο 74 φορές ρε μάγκες ?

https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/oX_-oBIGBOSS-FoX/overview

Εντάξει ο τύπος πάιζει μόνο με αεροπλάνο (βαρετό αλλά περί ορέξεως) αλλά δεν τον ρίχνει κανείς ?

Παλιά καραβάνα απο εποχές bf4

 

6 ώρες πριν, gildo είπε

Αυτο ειναι ενα ερωτημα.Μονο απο το killed in action εχεις πεθανει  74 φορες το λιγοτερο:lol:Aπλα μερικοι κανουν το εξης.Κανουν ενα killstreak και βγαινουν απο το σερβερ.Αν τους παει το παιχνιδι θα συνεχισουν η θα ψαξουν για αλλο.Κοιταξε τα game report που εχουν και θα καταλαβεις τι κανουν.Παντως τα τοσα λιγα ειναι deaths ειναι λιγο περιεργο.

Επειδη παιζω Planes, ειναι δυσκολο, αλλα εφικτο (ισως οχι σε τετοιο βαθμο). Ομως αν δειτε το infantry του εκει ειναι το προβλημα. Δεν εχει κανενα death (570 kills support, με 570k/d αρα 0 ή 1 death το πολυ ως support)

Δεν ξερω αν παιζει με aimbot, αλλα ισως με esp για να τους βλεπει και απο το αεροπλανο (και να φυλαγεται ως infantry). Και ισως να επιβεβαιωνεται απο το ποσο μικρο ειναι το kills/min για το ποσο safe παιζει.

Επεξ/σία από overpower
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, overpower είπε

Επειδη παιζω Planes, ειναι δυσκολο, αλλα εφικτο (ισως οχι σε τετοιο βαθμο). Ομως αν δειτε το infantry του εκει ειναι το προβλημα. Δεν εχει κανενα death (570 kills support, με 570k/d αρα 0 ή 1 death το πολυ ως support)

Δεν ξερω αν παιζει με aimbot, αλλα ισως με esp για να τους βλεπει και απο το αεροπλανο (και να φυλαγεται ως infantry). Και ισως να επιβεβαιωνεται απο το ποσο μικρο ειναι το kills/min για το ποσο safe παιζει.

Aυτο ακριβως,Επειδη και εγω παιζω με οχηματα ολο και καπου θα την πατησεις.Δυστυχως γινεται χαμος απο δαυτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, gildo είπε

Αυτο ειναι ενα ερωτημα.Μονο απο το killed in action εχεις πεθανει  74 φορες το λιγοτερο:lol:Aπλα μερικοι κανουν το εξης.Κανουν ενα killstreak και βγαινουν απο το σερβερ.Αν τους παει το παιχνιδι θα συνεχισουν η θα ψαξουν για αλλο.Κοιταξε τα game report που εχουν και θα καταλαβεις τι κανουν.Παντως τα τοσα λιγα ειναι deaths ειναι λιγο περιεργο.

Ναι έχεις ένα δίκιο σε αυτό,  ίσως κάνει κάτι τέτοιο.  Κάνει το kill streak και όταν τον ρίξουν πατάει έξοδο .

Εγώ ας πούμε που συνήθως στο bf5 παίζω μόνο πεζικό κ έχω ένα ταπεινό k/d ratio έχω περισσότερες νίκες στο σύνολο παιχνιδιών. 

Με αυτά τα εντυπωσιακά στατιστικά θα περίμενε κανείς ότι η ομάδα του νικάει,  μάλλον όταν είναι να πεθάνει βγαίνει από το παιχνίδι. 

Ψιλό αρρωστημένη φάση! 

Επίσης έχει πολύ μικρό Kill /min οπότε cheater δεν είναι,  πετάει πολύ προσεκτικά σε βαθμό χεσμενου και όλη του η προσοχή είναι στο k/d ratio. 

Επεξ/σία από panoskatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...