Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Μας υποχρέωσε, γενικοτερα.

Τώρα μου λέει πως δεν έχω αρκετό χώρο στο δίσκο...με κοντά 60 γίγα ελεύθερα. Έχει μουλαρώσει.

πρεπει να εχεις τουλαχιστο τοσο ελευθερο χωρο οσο ειναι το παιχνιδι, γιατι πρακτικα ξαναγραφει τα παντα απο την αρχη, γιατι, γιατι ετσι. Γιατι ειναι προγραμματιστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, panoc είπε

πρεπει να εχεις τουλαχιστο τοσο ελευθερο χωρο οσο ειναι το παιχνιδι, γιατι πρακτικα ξαναγραφει τα παντα απο την αρχη, γιατι, γιατι ετσι. Γιατι ειναι προγραμματιστες.

Θου...και ξαναθου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/9/2019 στις 8:53 ΜΜ, Πέτρος είπε

Θου...και ξαναθου...

Οτι να νε. Αντε τωρα να το περναω στον αλλο δισκο. Μετα απδατε και μετα παλι πισω στο ssd. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sotiris123 είπε

Οτι να νε. Αντε τωρα να το περναω στον αλλο δισκο. Μετα απδατε και μετα παλι πισω στο ssd. 

Την άκρη τη βρήκα...για να δω σήμερα ping στο δι.ολο (ενώ στο browser του παιγνιδιού είμαι normal) και επίσημο Corridor Shooter Mode σε BF!

Ρε άντε σιχτίρ, πια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισό δουλειές ,από την DICE σε ακόμα ένα Patch το ping στο "θεό"...(99 με 100 είμαι συνέχεια...)

δύο χάρτες δώσανε κ αυτούς στα ίσως χειρότερα mode,  και το καινούργιο όπλο panzerbusche 39 ,για  λίγο ακόμα camper ...άντε να δούμε που θα το πάνε...(κοντεύει χρόνο το παιχνίδι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζει το stuttering με τα assignments κάθε φορά που τα ολοκληρώνεις. Με τα pings τι έγινε και είναι στο Θεό ; Εντάξει δεν θα φτιάξει ποτέ το V, απλά περιμένουμε το επόμενο BF μπας και δεν έχει stutters τουλάχιστον.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Συνεχίζει το stuttering με τα assignments κάθε φορά που τα ολοκληρώνεις. Με τα pings τι έγινε και είναι στο Θεό ; Εντάξει δεν θα φτιάξει ποτέ το V, απλά περιμένουμε το επόμενο BF μπας και δεν έχει stutters τουλάχιστον.

Δεν έχω μάνα'μ stutter σε σχέση με assignments. Είτε έχω λόγω server, είτε δεν έχω. Το έκλεισες το origin ingame εσύ, ή επιμένεις?

Τα pings, απαυτώθηκαν με το τελευταίο Patch. Η ίδια η DICE το έχει αναγνωρίσει και το έχει θέσει σε προτεραιότητα, υποτίθεται. Προ patch, 60-70. Τώρα, ενώ στον browser του παιγνιδιού βλέπω normal νούμερα, ingame έχω +30-40ms (ποτέ κάτω από 100, πλέον).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Πέτρος είπε

 

Τα pings, απαυτώθηκαν με το τελευταίο Patch. Η ίδια η DICE το έχει αναγνωρίσει και το έχει θέσει σε προτεραιότητα, υποτίθεται. Προ patch, 60-70. Τώρα, ενώ στον browser του παιγνιδιού βλέπω normal νούμερα, ingame έχω +30-40ms (ποτέ κάτω από 100, πλέον).

Αυτό πάντως μου θύμισε εποχές Bad Company 2 ,που έβλεπες στον browser 60 ενώ ingame πάνω από 100 στάνταρ. Έχω μια μικρή εντύπωση ότι και στο bf2 κάπως έτσι ήταν αλλά έχουν περάσει πολλά χρόνια από τότε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Δεν έχω μάνα'μ stutter σε σχέση με assignments. Είτε έχω λόγω server, είτε δεν έχω. Το έκλεισες το origin ingame εσύ, ή επιμένεις?

Τα pings, απαυτώθηκαν με το τελευταίο Patch. Η ίδια η DICE το έχει αναγνωρίσει και το έχει θέσει σε προτεραιότητα, υποτίθεται. Προ patch, 60-70. Τώρα, ενώ στον browser του παιγνιδιού βλέπω normal νούμερα, ingame έχω +30-40ms (ποτέ κάτω από 100, πλέον).

Το έκλεισα δεν άλλαξε κάτι. Προφανώς και δεν θα έφταιγε αυτό αφού το BF1 δεν είχε θέμα ας πούμε με το overlay.

Είναι αστείο να έχουν τέτοια συστήματα θέματα..

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/193349/battlefield-v-stuttering-despite-having-a-high-end-computer

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/geforce-graphics-cards/5/299075/crashing-with-ray-tracing-enabled-on-2080ti-fe/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Το έκλεισα δεν άλλαξε κάτι. Προφανώς και δεν θα έφταιγε αυτό αφού το BF1 δεν είχε θέμα ας πούμε με το overlay.

Είναι αστείο να έχουν τέτοια συστήματα θέματα..

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/193349/battlefield-v-stuttering-despite-having-a-high-end-computer

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/geforce-graphics-cards/5/299075/crashing-with-ray-tracing-enabled-on-2080ti-fe/

Τι να σου πω, πραγματικά. Σε εμένα ισχύει 100% το stutter όταν ανοίγει η μπούρδα, κι από εκεί και πέρα ανάλογα τη μέρα του.

Όχι αστείο...λυπηρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...