Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

 

10άρια windows κανονικά. Δεν έχω θέμα με θερμοκρασίες - είναι φυσιολογικές, έτσι έπαιζα και πριν. Το oc είναι επίσης όπως το είχα πριν 1-2 μήνες που δεν είχα θέμα. Νομίζω πως μετά το update έχω αυτό το αποτέλεσμα (1-2 φορές με πετάει στο desktop όταν παίζω π.χ. για κανά 3ωρο). Drivers κτλ όλα ενημερωμένα. Προς το παρόν το ανέβασα στο 1.23V για 4.7 (γιατί έως και στο 1.22 με πέταξε) μήπως πάψει να συμβαίνει. Μόνο στο bf με πετάει πάντως, στα stability tests ακόμη και με 1.18-1.19 δεν είχα θέμα. Για 8700k μιλάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/5/2019 στις 12:27 ΠΜ, tassard είπε

Έχει παραγινει το κακό με τους camper supports με τα lmg, και τα shotguns.

Χωρίς παρεξήγηση δε λέω ότι κάνουν κάτι κακό, η παρανομο αλλά έχει καταντήσει αηδία ο μίσος server να είναι supports που παίζει με τον ίδιο τρόπο.

Αηδια ξεαηδια, συμβιβαζόμαστε με αυτό και περιμένουμε τα πάντα 

Επεξ/σία από Praetorian
ορθογραφικά και υπερβολική στίξη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο καθενας εχει τη γνωμη του. Εγω εχω παιξει μονο 1 και V. Το 1 εχει ηχο (το 5 δεν εχει) και μοιαζει με ΑΠΠ παιχνιδι. Απλα εχει τραγικα noob friendly shooting και nade spam. Αυτα τα 2 για μενα ισοδυναμουν με Χ. Επαιζα 2 χρονια δεν λεω αλλα με το που βγηκε το 5 δεν υπηρχε περιπτωση να γυρισω πισω. Το 5 ΔΕΝ εχει ηχο γιατι απλα δεν δουλευει. Εχει ΠΟΛΥ καλο gunplay αλλα ευνοει τα καθυστερημενα που πεφτουν prone και campαρουν... Αν το V ειχε ηχο και δουλευε και εβαζαν ενα penalty στους κρυμμενους pronies πιστευω θα ηταν επικο αν είχανε δωσει και καμμια πιστα παραπανω. Γιατι τα εχω πει πολλες φορες. Απο τα maps που εχει 3-5 ειναι οκ. (Mercury,devastation,fjell,arras,twisted αντε και ισως narvik). Το panzerstorm ΔΕΝ ειναι καν map. Ειναι ενας εμετος...

Επεξ/σία από icy20
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, icy20 είπε

 Γιατι τα εχω πει πολλες φορες. Απο τα maps που εχει 3-5 ειναι οκ. (Mercury,devastation,fjell,arras,twisted αντε και ισως narvik). Το devastation ΔΕΝ ειναι καν map. Ειναι ενας εμετος...

Τελικα τι απο τα 2 ισχύει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, jeandoumpier είπε

10άρια windows κανονικά. Δεν έχω θέμα με θερμοκρασίες - είναι φυσιολογικές, έτσι έπαιζα και πριν. Το oc είναι επίσης όπως το είχα πριν 1-2 μήνες που δεν είχα θέμα. Νομίζω πως μετά το update έχω αυτό το αποτέλεσμα (1-2 φορές με πετάει στο desktop όταν παίζω π.χ. για κανά 3ωρο). Drivers κτλ όλα ενημερωμένα. Προς το παρόν το ανέβασα στο 1.23V για 4.7 (γιατί έως και στο 1.22 με πέταξε) μήπως πάψει να συμβαίνει. Μόνο στο bf με πετάει πάντως, στα stability tests ακόμη και με 1.18-1.19 δεν είχα θέμα. Για 8700k μιλάμε.

Aν στο κάνει μετά από κανένα 3ωρο, πιθανότατα είναι θέμα θερμοκρασίας...ίσως στη RAM. Ανεβαίνει όσο περνάει η ώρα, και κάποια στιγμή πετάει ένα error και ισιώνει.

Το να ανεβάσεις τάση στον επεξεργαστή, δεν είμαι σίγουρος πόσο θα βοηθήσει.

Σε κάθε περίπτωση, τράβα ένα repair το παιγνίδι, βάλε από την αρχή οδηγούς chipset/gpu, να τα βγάλεις κι αυτά από το μυαλό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

 

Δεν μου το κάνει απαραίτητα μετά από κανά 3ωρο, αλλά 1-2 φορές εντός του τριώρου, τυχαία. Πολύ δύσκολο το θεωρώ για θερμοκρασίες, ακόμη και στις ram.  Θα το κοιτάξω πάντως και αυτό.

Γενικά πάντως η όλη φάση μου θυμίζει αστάθεια Πέτραρε...Αλλά σίγουρα ποτέ δεν ξέρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αυτό που με εκνευρίζει στο BFV είναι ότι σε όλες τις κλάσεις τα πιο καλά/balanced όπλα είναι τα αρχικά. Όλα τα άλλα που ξεκλειδώνεις έχουν χειρότερο damage, recoil κτλ πράγμα που δε με τραβάει στο να ασχοληθώ.

Στο 4 για παράδειγμα είχε στην πορεία οπλάρες που έπρεπε να παίξεις και να λιώσεις λίγο ώστε να ξεκλειδώσεις και βελτιώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@cpttonyΚαι να ελεγα οτι εκει που σε κραζανε ειχες κανει τιποτα εξωπραγματικα σκορ σαν αυτα που κανει ο rigo να ελεγα ενταξει δικαιως τον λενε cheater. Κατι 40-5 ειδα που ειναι νορμαλ σκορ. Απλα ειναι κακοι οι αντιπαλοι και νομιζουν οτι οποιος δεν ειναι τοσο κακος οσο αυτοι hackαρει...

Παρτε και ενα δικο μου με σιγουρα πολυ λιγοτερο σκιλ απο σενα αλλα το βαζω για τα καραγκιζιλικια και τα βρισιδια...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, icy20 είπε

@cpttonyΚαι να ελεγα οτι εκει που σε κραζανε ειχες κανει τιποτα εξωπραγματικα σκορ σαν αυτα που κανει ο rigo να ελεγα ενταξει δικαιως τον λενε cheater. Κατι 40-5 ειδα που ειναι νορμαλ σκορ. Απλα ειναι κακοι οι αντιπαλοι και νομιζουν οτι οποιος δεν ειναι τοσο κακος οσο αυτοι hackαρει...

Παρτε και ενα δικο μου με σιγουρα πολυ λιγοτερο σκιλ απο σενα αλλα το βαζω για τα καραγκιζιλικια και τα βρισιδια...

Ο Kareem Abdul Jabbar του bf:P:D....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, icy20 είπε

Μαλλον για bono κανω... Ο καριμ ηταν λιγο πιο "μελαχρινος"

Ναι, αλλά ο Jabbar τούς τον κάρφωνε.... τον πόντο:P.

Μια που έλεγες για trash talking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...