Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το κατεβασα και εγω το game. Μαγκες μου το παιχνιδι ειναι ΚΑΚΟ. Με μεγαλη διαφορα οτι χειροτερο υπαρχει απο battlefield. Stutters παντου, μεχρι και στα μενου εχει stutter.  Οι σερβερ lagαρουν σαν τρελοι, 4 disconnects εφαγα μεσα σε μια ωρα. Hχος αθλιος, ακους κραυγες απο τα 148 χιλιομετρα και το τανκ που ηταν διπλα μου το ακουγα σαν ηλεκτρικο αυτοκινητο. Visibility ανυπαρκτο, φαντασματα ολοι οι παικτες. Ουτε καταλαβαινεις ποιος σσε χτυπαει, τι σε χτυπαει ( και αυτα πανε χερι χερι με τον αθλιο ηχο οποτε γινεται ακομα χειροτερο ). Πραγματικα δεν ξερω πως αυτο το παιχνιδι το εκαναν release στην συγκεκριμενη κατασταση. Μιλαμε για unfinished product φουλ, θα μπορουσε να σηκωσει και νομικη συζητηση το θεμα για εξαπατηση του κοσμου.

Επεξ/σία από Manoleros95
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δε θα διαφωνήσω. Μέχρι προσφάτως θεωρούσα μέτριο το 1 αλλά τελικά είναι πολλές φορές καλύτερο από το μισοτελειωμένο και κακό 5.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνω πίσω ότι είπα σε προηγούμενο review. Το παιχνίδι είναι τρισάθλιο. Γραφικά χειρότερα από το 1, χάλια και μικρές πίστες στις οποίες περιφέρεσαι γύρω γύρω και σκοτώνεις, χάλια ήχος, καμία αίσθηση ότι είσαι σε περιβάλλον Β'ΠΠ κλπ. Έφαγε uninstall. Πάλι καλά που έχασα μόνο 24 €. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΚΟΜΗ υπάρχει κόσμος που παίζει αυτό το αίσχος???;p

Ανάμεσα στο 1 και στο 5 δεν ξέρω ποιο είναι χειρότερο..30 ώρες στο 1 και 37 στο 5 πριν έρθει το uninstall..Πεταμένα λεφτά λέμε....🥺

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα 2 κατρακύλα είναι απλά το 5 έχει πέσει από το γκρεμό ενώ φωνάζει να το προσέξουν.

Έτσι πάει. Όταν και από την αρχή φαίνεται ότι σε ενδιαφέρει η πολιτική ατζέντα μέσα και κάθεσαι να φτιάχνεις ότι προλαβαίνεις 3.μηνες πριν το λανσάρισμα και ρίχνεις και delay έτσι είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πρωτη φορα εγραψα εδω για να σχολιασω το ποσο αθλιο ειναι το game μιας και το δοκιμασα και εγω. Αnyway δεν θα ασχοληθω περισσοτερο για τωρα ετσι κιαλιως. Aπλα περιμενω το περιφημο patch με τα performance fixes για να δω αν φυγει uninstall η θα δωσω 2η ευκαιρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα οπλα πως ξεκλειδωνουν τελικα?? Εχω ανεβασει το Medic ρανκ 4 και δεν μπορω να ξεκλειδωσω το Suomi για κανεναν λογο, ειτε ingame, ειτε στα Menu. Εκτος και αν μιλαμε για ακομα ενα bug.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω το suomi είναι ξεκλειδωτο , απλά πάτα διπλό κλικ να το κάνεις equip .  

4 ώρες πριν, Manoleros95 είπε

Tα οπλα πως ξεκλειδωνουν τελικα?? Εχω ανεβασει το Medic ρανκ 4 και δεν μπορω να ξεκλειδωσω το Suomi για κανεναν λογο, ειτε ingame, ειτε στα Menu. Εκτος και αν μιλαμε για ακομα ενα bug.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Τα μέλη οφείλουν να αποδέχονται την τελική κρίση των συντονιστών για θέματα σχετικά με τη διαχείριση του ιστότοπου. Δεν επιτρέπεται η προσπάθεια άσκησης συντονιστικών καθηκόντων, έστω και εμμέσως. Απορίες και σχόλια σχετικά με την εφαρμογή των παρόντων Όρων Χρήσης δεν επιτρέπεται να διατυπώνονται δημόσια αλλά με προσωπικό μήνυμα προς τον αρμόδιο συντονιστή ή συντονίστρια ή τον διαχειριστή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά και εγώ γενικά προτιμώ firestorm από το να παίζω τα βαρετά maps. Τουλάχιστον έχεις και λίγη αδρεναλίνη εκεί, και κάθε game σχεδόν διαφορετικό. 

Αλλά γενικά ψάχνομαι για αλλά games. Ξανά έπιασα apex και δοκίμασα το rust που μου φάνηκε ενδιαφέρον. Μετά και ps4 pro που τσίμπησα κάτι παιχνιδάκια τώρα στις εκπτώσεις. 

Γενικά όμως δεν τραβάει σαν game. Το χειρότερο για εμένα είναι το air combat. Απλά οτι να'ναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μόνο που περίμενα τόσο καιρό ήταν να δω τον χάρτη στην Ελλάδα, ασχολήθηκα κανα 20 λεπτό δεν άντεξα παραπάνω, έφυγε uninstall, ευτηχως βρίσκω ακόμα κόσμο στους servers του bad company 2 και στα bf3-4 όταν θέλω να παίξω πραγματικό battlefield. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, FORIS78 είπε

ευτηχως βρίσκω ακόμα κόσμο στους servers του bad company 2 και στα bf3-4 όταν θέλω να παίξω πραγματικό battlefield. 

Σιγά σιγά τα αστεία. Μου έφυγε ο καφές από τη μύτη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...