Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, lefstef είπε

το έχουν στο origin στα 23,99 και το delux στα 7,99 

δεν έχω ξανά πάρει delux, ποιο καλή έκδοση δεν είναι?

τώρα το είδα, λέει delux upgrade. άρα θα θέλει και την βασική έκδοση 

Εαν θες να πληρωσεις για skins παρε τη delux, επιμενω ομως οτι το access basic συμφερει περισσοτερο και ας βγαινει μερικα ευρω πιο ακριβο. Εχει ενα σωτο παιχνιδακια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 ώρες πριν, lefstef είπε

το έχουν στο origin στα 23,99 και το delux στα 7,99 

δεν έχω ξανά πάρει delux, ποιο καλή έκδοση δεν είναι?

τώρα το είδα, λέει delux upgrade. άρα θα θέλει και την βασική έκδοση 

πάρε το απλό

δεν αξίζει η deluxe edition, εκτός από κάτι skin που δίνει στα όπλα αν δεν κάνω λάθος

ούτως άλλως οι χάρτες είναι free

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντάξει έκανα restart και έστρωσε.

*Edit: Nope, άλλαξα server και άρχισε..Server-related με λίγα λόγια..

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Εντάξει έκανα restart και έστρωσε.

*Edit: Nope, άλλαξα server και άρχισε..Server-related με λίγα λόγια..

Tι να σου πω δεν εχω παρατηρησει τιποτα σχετικο, κατι τετοια ειχα οταν επαιζα το 1 και ειχα wind, γιατι η wind εχει τη κακια συνηθεια να αλλαζει το roοting των πακετων της οποτε γουσταρει.
Πχ στο ιδιο session ενα πακετο πηγαινε στο σερβερ με telia και πχ 12hops, και το επομενο με cogent και 7 hops κλπ.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν έχει να κάνει, το παιχνίδι έτρεχε κομπλέ μέχρι πριν λίγες μέρες. Τώρα γίνεται μεγάλος ντόρος που έκανε και βίντεο ο LevelCap.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panoskatos είπε

Βασικά για όλα φταίει το κωλολειτουργικο windows 10 της Microsoft. 

Πήγα σε windows 10 λόγο αγοράς νέου hardware και έμαθα κ εγώ τι θα πει shuttering! 

Να κατσουν οι προγραμματιστες να γραψουν κωδικα, το ISLC δε θα χρειαζοταν εαν το ιδιο το battlefield ζητουσε απο το λειτουργικο να τους αδειασει μνημη ωστε να ειναι εκει οταν τη χρειαστει.
Δε γινεται να μεινουμε με ενα λειτουργικο 10 χρονων επειδη για την ΕΑ /Dice/Whatevar ειναι πιο φθη νο να χρησιμοποει την ιδια μηχανη αντι να τη προσαρμωσει στα νεα δεδομενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ρωτήσω κάτι γιατί έχω μπερδεύτει.

1)Στο conquest  οι πόντοι πως πάνε ;στο bf1 έπαιρνες μια σημαία και μαζεύεις πόντους . Στο bfv αν οι σημαίες για παράδειγμα είναι 3-6 υπέρ της μπλε ομάδας τότε η μπλε ομάδα δεν χάνει πόντους . Μήπως οι πόντοι είναι πόσα respawn έχουν ακόμα οι παίχτες της ομάδας ;

2}Κάτι ήχους ραδιοφώνου σαν σήμα sos και μετά πέφτουν βροχή πύραυλοι τι είναι ;πως το κάνω και εγώ ;

3}Υπάρχει ελληνικός σέρβερ ντισκορτ;

Επίσης ρε παιδιά το firestorm είναι τόσο ισορροπημένο σε σχέση με Apex,pubg γιατί δεν παίζει κανείς και κάνει τόση ώρα να βρει παιχνίδι . Μη μιλήσω για operationς χθες 12 το βράδυ, με 2 ενεργούς σέρβερ 

 

Επεξ/σία από insomiaistas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@insomniaistasΣτο conquest πεφτουν τα τικετ αναλογα με το ποσες σημαιες εχει μια ομαδα, εαν μια ομαδα εχει περισσοτερες σημαιες τοτε πεφτουν τα τικετ της αντιπαλης

Οι ηχοι ραδιοφωνου που ακους ειναι spawn beacons που αφηνουν scouts (φίλιοι ή αντιπαλοι) για να κανουν σε aαυτα spawn οι παιχτες της squad τους, τα αντιπαλα μπορεις να τα καταστρεψεις.
Δεν εχουν σχεση με τους βομαδισμους που προκαλουνται ειτε απο artillery strike ειτε απο V1, σε αυτη τη περιπτωση η περιοχη μαρκαρετε με smoke, κοκκινο για τα αντιπαλα πυρα, πρασινο για τα φίλια.

Για σερβερ σου εστειλα pm

Γιατι 1. οι περισσοτεροι που παιζουν BF προφανως δε θελουν να παιξουν BR, εαν ηθελαν υπηρχαν επιλογες. 2 Γιατι δε μπορεις απλα να ξαπλωσεις, στο firestorm χρειαζεται εκτος απο καλο σημαδι, ταχυτητα και νιονιο, πραγμα που οσο παιζεις θα δεις οτι σπανιζει στο BF.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...