Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το breakthrough δεν παίζετε μιλάμε με την μουσική να παίζει ολη την ώρα συνεχόμενα, άκρως εκνευριστικό....

η krag jorgensen συνεχίζει να έχει bug...αεροπλάνα  ακούγονται συνεχόμενα....

κ γενικότερα ο ήχος μετά το τελευταίο  update είναι χάλι μαύρο

το μόνο θετικό είναι ότι βάλανε επιτέλους μετά απο 6 μήνες ενα map πολύ καλό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Data Miners αποκάλυψαν πως το αρχικό όνομα των αρχείων του χάρτη Marita είναι "MP_Kalamas", τουτέστιν Καλπάκι.

Χάρτης στα Ελληνοαλβανικά σύνορα, και αντί να δούμε κάναν Ελληνο-Ιταλικό χαμό να γουστάρουμε βλέπουμε τους Άγγλους *** με τους Γερμανούς για πολλοστή φορά 😂

Πρέπει να βρουν έναν τρόπο να εισάγουν και άλλους στρατούς στο παιχνίδι επιτέλους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Έχει ξεφτιλιστεί η DICE, όλοι στα forums ρίχνουν κράξιμο για stutters. 

Πολυ πολυ που τους νοιαζει, οτι πουλησαν, πουλησαν 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέμα χρόνου είναι να πάει για ενταφιασμό το franchise.

Εάν αξιωθεί κάποια εταιρεία να βγάλει ένα σωστό shooter (ένα bf, δηλαδή, όπως θα έπρεπε να είναι), πάπαλα το battlefield.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες, απο τις 22:00 εως τις 01:00 παιζαμε firestorm squad.

To παιχνιδι εχει πεθανει και δε το ξερει 😛

Εξηγουμε, κανεις join σε server μπαινεις μεσα και μας μονιμα δειχνει 60-61 ατομα οτι ειναι joined και περιμενουμε να συμπληρωθουν οσοι λοιπουν για τους 64. Λοιπον παιξαμε 10-12 μαχες, απο την ωρα που αρχισαμε μεχρι την ωρα που κλεισαμε παιζαμε με αντιπαλους τους ιδιους παιχτες ! Και δεν εννοω 1-2 squad εννοω σχεδον ολους !
Ειτε πεθαιναμε στα πρωτα 5 λεπτα και μπαιναμε σε queue ειτε περναμε νικη μετα απο 15-20 λεπτα game ξανασυνατουσαμε τους ιδιους !
Η διαφορα ηταν οτι στη πρωτη περιπτωση περιμεναμε 10+ λεπτα να ξεκινησει το game ενω στη δευτερη μας περιμεναν αυτοι και ξεκιναγε στο καπακι 😛
Tραγικα πραγματα. Δηλαδη σε ολοκληρη την Ευρωπη παιζαμε το πολυ 100 ατομα ?!??!? firestorm squad....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, panoc είπε

To παιχνιδι εχει πεθανει και δε το ξερει

Μην το πάρεις στραβά, αλλά τι ακριβώς περίμενες από ένα BR στο Battlefield franchise, να ευδοκιμήσει; Για μένα που παίζω από το BF2 είναι απλά ένα μείασμα. Δεν το έχω παίξει ούτε λεπτό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dfk_7677 είπε

Μην το πάρεις στραβά, αλλά τι ακριβώς περίμενες από ένα BR στο Battlefield franchise, να ευδοκιμήσει; Για μένα που παίζω από το BF2 είναι απλά ένα μείασμα. Δεν το έχω παίξει ούτε λεπτό.

Δε το παιρνω στραβα, αλλα για να ειμαι ειλικρινης περιμενα λιγο περισσοτερο momentum. Δεν ειναι κακο, καθολου θα ελεγα, εχει τι παραξενιες του πχ με το loot system αλλα ειναι καλο, εχει ενταση, αγωνια, χρειαζεται τακτικη, προβλεψη κλπ. Καμια σχεση με τον αχταρμα που επικρατει πλεον στα αλλα modes.
Το μονο κακο που εχει ειναι οτι κατα βαση δε μπορουν το παιξουν εγγεφαλικα μογγολα ωστε να ειναι μονιμως ξαπλωμενα στις πιο απιθανες μεριες, δε δυναται απο τη φυση του. Και επειδη στο firestorm χρειαζεται και λιγο skill και στο aiming περα ολων των αλλων (Δε πεθαινεις με 3 σφαιρες) μαλλον το παρατησαν.
Σιγουρα δεν ειναι για ολους, πχ αντεξα 2-3 ωρες να παιζω pubg, ενω δεν εχω προβλημα με το apex, αλλα 100 ατομα (και ισως λεω πολλα) σε ολοκληρη την Ευρωπη σε ωρες αιχμης ? Κατι πολυ λαθος εχει γινει και δε το πιανω ουτε εγω ουτε η ΕΑ ουτε η Dice 😛

3 λεπτά πριν, cpttony είπε

cheat.jpg

καταλαβαίνετε...

E ναι γιατι οχι, αφου μπορει ! Να μπει μεσα η ΕΑ μη πουλωντας απειρες κοπιες σε απειρους cheaters ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα αγόρασα το παιχνιδάκι . Δεν έχω παίξει ακόμα , πάντως συνεχίζω και ακούω άπειρα προβλήματα από εσάς . Επίσης το αγόρασα και για το firestorm  αλλά από ότι ακούω θα τη μετανιώσω αυτή την αγορά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, insomiaistas είπε

Σήμερα αγόρασα το παιχνιδάκι . Δεν έχω παίξει ακόμα , πάντως συνεχίζω και ακούω άπειρα προβλήματα από εσάς .

BF χωρις προβληματα δε λεγεται BF 😛 Προσωπικα δεν αντιμετωπιζω καποιο σοβαρο προβλημα, τεχνικο τουλαχιστον, ουτε γνωριζω κανεναν που να εχει καποιο. Τα κλασσικα προβληματα του gameplay, ηχος, visibility, ηχος, matchmaking α! και ηχος, συνεχιζουν να υπαρχουν και μαλλον θα συνεχιζουν να υπαρχουν. Εαν το διασκεδαζεις με τη παρεα σου απλα τα παραβλεπεις.

28 λεπτά πριν, insomiaistas είπε

Επίσης το αγόρασα και για το firestorm  αλλά από ότι ακούω θα τη μετανιώσω αυτή την αγορά 

Eξαρταται τη προτερη εμπειρια σου με τη σειρα και τη περιμενεις να βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...