Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

The plot, thickens...

Τί να σου πω...τα κλασσικά είναι repair, σβήσιμο το φάκελο settings του παιγνιδιού, υπομονή να βγει κανένα minor update στα Win να στο ξεκολλήσει.

Έχεις καθόλου overclock σε cpu/ram/gpu? Aν ναι, δοκίμασε μία και σε stock, να δεις τι συμβαίνει.

Όχι τίποτα δεν έχω σε OC. Την ώρα που πατάω το εικονίδιο  να ξεκινήσει το παιχνίδι γράφει το origin δεν αποκρίνεται. 

Επεξ/σία από vassilis018
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, vassilis018 είπε

Όχι τίποτα δεν έχω σε OC. Την ώρα που πατάω το εικονίδιο  να ξεκινήσει το παιχνίδι γράφει το origin δεν αποκρίνεται. 

 

Πιθανόν να έχει μπλοκάρει το Origin.exe το Firewall των Windows αν και είναι μάλλον απίθανο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Το παιχνίδι έχει κόσμο; Αξίζει γενικά στην παρούσα φάση; Σκέφτομαι να το αγοράσω...

Κοσμο εχει, απλα

1. το matchmaking για για το ανδρικο μοριο

2. 9 στις 10 φορες εαν μια ομαδα παρει λιγο προβαδισμα αρχιζουν τα quit απο την αλλη ομαδα και τελικα λιγουν μαχες μ,ε 300-400+ τικετ διαφορα.

 

Επεξ/σία από panoc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Πιθανόν να έχει μπλοκάρει το Origin.exe το Firewall των Windows αν και είναι μάλλον απίθανο.

Το κάνει μόνο στο 5 αυτό. Όσα παιχνίδια έχω στο origin τρέχουν κανονικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/6/2019 στις 9:16 ΜΜ, vassilis018 είπε

Το κάνει μόνο στο 5 αυτό. Όσα παιχνίδια έχω στο origin τρέχουν κανονικά. 

Παίξε bubble-bubble🤣.....

Πέρα από την πλάκα, κουφό πρόβλημα αυτό. Ελπίζω να λυθεί, αλλά αυτό το origin είναι ***.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, vassilis018 είπε

Όχι τίποτα δεν έχω σε OC. Την ώρα που πατάω το εικονίδιο  να ξεκινήσει το παιχνίδι γράφει το origin δεν αποκρίνεται. 

Δεν ξέρω τι άλλο να σου πω.

Από την 1η μέρα, κάνει κουλά αυτό το παιγνίδι...εκεί που τη μία μέρα λειτουργεί καλά, την άλλη μουλαρώνει.

Τώρα, με αναβάθμιση τα Win, μπάχαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/6/2019 στις 9:33 ΜΜ, DEADLAZARUS είπε

Παίξε bubble-bubble🤣.....

Πέρα από την πλάκα, κουφό πρόβλημα αυτό. Ελπίζω να λυθεί, αλλά αυτό το origin είναι ***.

 

Μακράν το χειρότερο πρόγραμμα του είδους. Η προηγούμενη έκδοση του ήταν απλά ανεκτή, μετά την τελευταία αλλαγή που έκαναν το UI είναι άθλιο. Καλώς ή κακώς το Steam είναι κορυφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, panoc είπε

9 στις 10 φορες εαν μια ομαδα παρει λιγο προβαδισμα αρχιζουν τα quit απο την αλλη ομαδα και τελικα λιγουν μαχες μ,ε 300-400+ τικετ διαφορα.

Δεν έχω αγοράσει το παιχνίδι οπότε αυτό δεν το ήξερα. Η νοοτροπία αυτή συνιστά πρόβλημα στο πως τα πάντα πρέπει να καταλήγουν στη νίκη, αδιαφορώντας για το κομμάτι της διασκέδασης και της συμμετοχής σε κάτι ομαδικό. Θυμάμαι εποχές BC2 που κανένας δεν έβγαινε και έβλεπες παιχνίδια να γυρίζουν στο τέλος.
Για αυτό και είμαι κατά της λογικής των achievements, των k/d ratio και οτιδήποτε οδηγεί σε "ψηφιακή επίδειξη" γιατί σε απομακρύνουν από το παιχνίδι και σε οδηγούν στο κυνήγι των στατιστικών.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, vassilis018 είπε

Το κάνει μόνο στο 5 αυτό. Όσα παιχνίδια έχω στο origin τρέχουν κανονικά. 

Το antivirus το απενεργοποίησες ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, aetos1988 είπε

Το antivirus το απενεργοποίησες ; 

ναι το έχω off

βασικά χθες το βράδυ έβγαλε και άλλο κουφό. έβγαζε ένα παράθυρο με κόκκινα γράμματα Displayfield missing from registry on this pc

ότι να ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα πηγα να το ανεβασω^

Επιτελους metro style και απο οτι φαινεται στο τελος θα βαλουν νεο "team"? Εκτος αν αυτο το κομματι ειναι teaser για κατι αλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, overpower είπε

Τωρα πηγα να το ανεβασω^

Επιτελους metro style και απο οτι φαινεται στο τελος θα βαλουν νεο "team"? Εκτος αν αυτο το κομματι ειναι teaser για κατι αλλο.

Pacific Theater και M1 Garand, αλλά πιστεύω αυτά θα είναι στο chapter 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...