Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, Camel4 είπε

Ρε συ black εγραψα πουθενα οτι αγορασα cheat κτλ?Μην πλαθεις σεναρια με το μυαλο σου!

Παιζω online απο εποχης BF 1942 και τον λογαριασμο τον εχω απο το 2010 (BF 3).Απο χαζομαρα μου την πατησα λες και ειμαι νεος...

Δεν εχω κλεψει ποτε σε online,δεν το ειχα αναγκη ποτε...

Οποτε ξαναρωταω και οποιος θελει ας απαντησει χωρις υφος και ειρωνια....

Αν δεν ακυρωθει το ban μπορω με νεο account να ξαναπαιζω ή οχι?

Με τα free hacks είναι 1000000% σίγουρο ότι θα σε τσακώσουν. 

Αν δεν ακυρωθεί το ban πας για νέο λογαριασμό και αγορά νέου παιχνιδιού. 

Το ban γίνεται στο account και στο serial του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, black66.gr είπε

Με τα free hacks είναι 1000000% σίγουρο ότι θα σε τσακώσουν. 

Αν δεν ακυρωθεί το ban πας για νέο λογαριασμό και αγορά νέου παιχνιδιού. 

Το ban γίνεται στο account και στο serial του παιχνιδιού.

Κριμα επρεπε να ειναι κανονικο hardware ban να τελειωνει το ζητημα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι . Παίζω το bf1 και είμαι πολύ ευχαριστημένος από το παιχνίδι (0 bugs έχω δει μέχρι τώρα ) και από  το λίγο community που έχει .

Βρήκα σε προσφορά το bfv, αξίζει η αγορά του ή έχει 1000 προβλήματα ; μήπως είναι ίδιο με το bf1 ;

Ρωτάω γιατί Διαβάζω ανά καιρούς αυτό το thread και όλοι έχουν 2-3 παράπονα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, insomiaistas είπε

Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι . Παίζω το bf1 και είμαι πολύ ευχαριστημένος από το παιχνίδι (0 bugs έχω δει μέχρι τώρα ) και από  το λίγο community που έχει .

Βρήκα σε προσφορά το bfv, αξίζει η αγορά του ή έχει 1000 προβλήματα ; μήπως είναι ίδιο με το bf1 ;

Ρωτάω γιατί Διαβάζω ανά καιρούς αυτό το thread και όλοι έχουν 2-3 παράπονα 

Μείνε στο bf1 που είσαι ευχαριστημένος, έχει κάμποσες διαφορές το 5 σε πολλούς τομείς. Έχει και διάφορα προβλήματα ακόμα. Να ξέρεις και το bf1 είχε κατά καιρούς διάφορα θέματα. 

Αν βαρεθεις το bf1 και ως τότε δεν έχει βγει άλλο battlefield ( bad company 3 μάλλον)  τσιμπάς και το 5 που θα έχει πέσει πολύ η τιμή του. 

20 ώρες πριν, Camel4 είπε

Ρε συ black εγραψα πουθενα οτι αγορασα cheat κτλ?Μην πλαθεις σεναρια με το μυαλο σου!

Παιζω online απο εποχης BF 1942 και τον λογαριασμο τον εχω απο το 2010 (BF 3).Απο χαζομαρα μου την πατησα λες και ειμαι νεος...

Δεν εχω κλεψει ποτε σε online,δεν το ειχα αναγκη ποτε...

Οποτε ξαναρωταω και οποιος θελει ας απαντησει χωρις υφος και ειρωνια....

Αν δεν ακυρωθει το ban μπορω με νεο account να ξαναπαιζω ή οχι?

Σορυ κιόλας αλλά αν είσαι της παλιάς γενιάς gamer όπως λες δεν θα έβαζες cheat για να ξεκλειδώσεις κάποια επιτεύγματα. Ακόμα και αλήθεια όμως να λες γνώμη μου καλά σου έκαναν. Προσωπικά το cheating το μισώ,  ο σκοπός σε αυτή την περίπτωση δεν αγιάζει τα μέσα.

Κάνε αυτό που σου λέει τώρα ο @black66.gr με τα σουβλάκια. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/5/2019 στις 1:22 ΜΜ, black66.gr είπε

Σε ΠΟΛΕΜΙΚΟ παιχνίδι που ΠΡΕΠΕΙ να βασίζεται στην κάλυψη και απόκρυψη, ακόμα και στο camping, θέλουν κάποιοι να φαίνεσαι από χιλιόμετρα μακριά για να μπορούν να κάνουν εύκολα kills ή δύσκολα deaths. Θα τρέμουν τα κόκκαλα των Vasily Zaytsev και Simo Häyhä ***

Και για να μην παρεξηγηθώ, το μόνο στυλ παιχνιδιού που βαριέμαι όσο τίποτε άλλο είναι το καμπέρωμα. Είμαι περισσότερο οπαδός του run and gun. Αυτό άλλωστε το μαρτυρά και το k/d μου στο BFV 1.03 😶

 

Εσυ πρεπει να εισαι τεραστιο κομμαντο ε!Λοιπον λεω να παρατησεις το bf και να αρχισεις το arma.

 

Ο Zaytsev kai o Hayha λεει 😂

Θα τρεμουν τα κοκκαλα τους για ενα ARCADE παιχνιδι ειμαι σιγουρος.Θες να πιασουμε τι ειναι arcade μεσα στο game?Nα κανουμε μια λιστα?

 

Απο χιλιομετρα μακρια λεει ο τυπος ρε.Το μισο thread απανταει σε πραγματα που δεν ειπωθηκαν ποτε απο κανεναν.Ο αλλος μου ελεγε για το spotting τις προαλλες  🤣

 

Φανταζομαι τα προηγουμενα bf λοιπον απο το 2 και μετα οπως λες δεν τα επαιξες.Λογικα ηταν πολυ soft για σενα.Ειμαι σιγουρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tassard είπε

Εσυ πρεπει να εισαι τεραστιο κομμαντο ε!Λοιπον λεω να παρατησεις το bf και να αρχισεις το arma.

Ο Zaytsev kai o Hayha λεει 😂

Θα τρεμουν τα κοκκαλα τους για ενα ARCADE παιχνιδι ειμαι σιγουρος.Θες να πιασουμε τι ειναι arcade μεσα στο game?Nα κανουμε μια λιστα?

Απο χιλιομετρα μακρια λεει ο τυπος ρε.Το μισο thread απανταει σε πραγματα που δεν ειπωθηκαν ποτε απο κανεναν.Ο αλλος μου ελεγε για το spotting τις προαλλες  🤣

Φανταζομαι τα προηγουμενα bf λοιπον απο το 2 και μετα οπως λες δεν τα επαιξες.Λογικα ηταν πολυ soft για σενα.Ειμαι σιγουρος

από τονισμό λέξεων δεν ε?

εγώ λέω να μην μας κάνετε κεφάλι με την γκρίνια σας κάθε μέρα.

όποιος δεν γουστάρει το παιχνίδι στο καλό :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, tassard είπε

Εσυ πρεπει να εισαι τεραστιο κομμαντο ε!Λοιπον λεω να παρατησεις το bf και να αρχισεις το arma.

Ο Zaytsev kai o Hayha λεει 😂

Θα τρεμουν τα κοκκαλα τους για ενα ARCADE παιχνιδι ειμαι σιγουρος.Θες να πιασουμε τι ειναι arcade μεσα στο game?Nα κανουμε μια λιστα?

Απο χιλιομετρα μακρια λεει ο τυπος ρε.Το μισο thread απανταει σε πραγματα που δεν ειπωθηκαν ποτε απο κανεναν.Ο αλλος μου ελεγε για το spotting τις προαλλες  🤣

Φανταζομαι τα προηγουμενα bf λοιπον απο το 2 και μετα οπως λες δεν τα επαιξες.Λογικα ηταν πολυ soft για σενα.Ειμαι σιγουρος

Πάω στοίχημα πως πριν από αυτό το post ούτε τον Vasily Zaytsev ούτε τον Simo Häyhä θα γνώριζες. 🤣🤣

Αν και σου απάντησε ο @vassilis018 από πάνω στο λέω και εγώ. Αν δε σου αρέσει το game πολύ απλά προσπέρασε το. Υπάρχουν τόσα άλλα εκεί έξω. Πίστεψέ με το έχω κάνει και εγώ με πολλά άλλα games. Θα γίνει η gaming ζωή σου πιο εύκολη.

Όσο για το αν έχω παίξει τα BF από το 2 και μετά, ένα απλό search στα διάφορα stats sites θα δεις τις ώρες της ζωής που έχω σπαταλήσει σε όλα τα BF (εκτός του Hardline).

Αλλά.......

 

ÎÏοÏέλεÏμα εικÏÎ½Î±Ï Î³Î¹Î± listen here noob gif

 

......όπως και να χει, βάλε και ένα βαθμό δυσκολίας στα games, μην τα θες όλα στο πιάτο.

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Υπομονή μέχρι να βγει το Modern Warfare τώρα, dedicated servers αν βάλουν(Που δεν το βλέπω) θα σβήσει τα πάντα.

Εύχομαι να είναι ο ν τ ω ς  καλό ( επιστροφή κ για μένα στα cod μετά από χρόνια κιόλας ) μπας κ ξυπνήσει καμιά ΕΑ κ δούμε της προκοπής ανταγωνισμό με BF6 ( ή bad company ) σε μοντέρνο setup ή αναβίωση των Medal of Honor.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι έχει να κάνει η εποχή που διαδραματίζεται ένα fps παιχνίδι. Πιο πολύ είναι το στήσιμο του, να μην έχει προβλήματα και φυσικά να λειτουργεί κάποιο αντί τσιτ σύστημα. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Υπομονή μέχρι να βγει το Modern Warfare τώρα, dedicated servers αν βάλουν(Που δεν το βλέπω) θα σβήσει τα πάντα.

1) Μηχανή γραφικών άλλαξαν επιτέλους ή μπαααα;

2) Κανένα οχηματάκι, κανένα άρμα, ελικόπτερο και plane, θα παίζει να γουστάρουμε, ή θα ξενερώνουμε πάλι γύρω-γύρω ποδαράτο;

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...