Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο κόσμος θέλει modern warfare τώρα τύπου BF4 μιας και το WW2 το βίασαν με τις SJW μλκίες τους. Το CoD έκανε την αρχή, αναμένουμε το νέο BF στα ίδια πατήματα.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αντε να σφιξουν λιγο οι λοκοι  γιατι τοσο καιρο χωρις ανταγωνισμο την ξεφτιλίσανε την σειρα.....................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, spyros007 είπε

Φιλε μου δεν καταλαβαινω το ζορι σου. Αν νοσταλγείς την εποχη με τα τριγωνακια πανω απο το κεφαλι παίξε το ενα να ησυχάσουμε και εμεις και εσυ................Εγω μια χαρα βλεπω το βισιμπιλιτι του παιχνιδιου

 

Ποιος ανεφερε τριγωνακια?Τι σχεση εχει το spotting?Για visibility μιλαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αμα δεν βλεπεις να σου βαλουμε τριγωνακι για να μην ζοριζεσαι .Μια χαρα ειναι το βισιμπιλιτι...........

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, spyros007 είπε

Ε αμα δεν βλεπεις να σου βαλουμε τριγωνακι για να μην ζοριζεσαι .Μια χαρα ειναι το βισιμπιλιτι...........

Για τους καμπερηδες μπορει.Ελα που η πλειοψηφια αλλα και η Dice εχουν αλλη αποψη :)

 

Επεξ/σία από tassard
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ΠΟΛΕΜΙΚΟ παιχνίδι που ΠΡΕΠΕΙ να βασίζεται στην κάλυψη και απόκρυψη, ακόμα και στο camping, θέλουν κάποιοι να φαίνεσαι από χιλιόμετρα μακριά για να μπορούν να κάνουν εύκολα kills ή δύσκολα deaths. Θα τρέμουν τα κόκκαλα των Vasily Zaytsev και Simo Häyhä ***

Και για να μην παρεξηγηθώ, το μόνο στυλ παιχνιδιού που βαριέμαι όσο τίποτε άλλο είναι το καμπέρωμα. Είμαι περισσότερο οπαδός του run and gun. Αυτό άλλωστε το μαρτυρά και το k/d μου στο BFV 1.03 😶

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 31/5/2019 στις 1:22 ΜΜ, black66.gr είπε

Σε ΠΟΛΕΜΙΚΟ παιχνίδι που ΠΡΕΠΕΙ να βασίζεται στην κάλυψη και απόκρυψη, ακόμα και στο camping, θέλουν κάποιοι να φαίνεσαι από χιλιόμετρα μακριά για να μπορούν να κάνουν εύκολα kills ή δύσκολα deaths. Θα τρέμουν τα κόκκαλα των Vasily Zaytsev και Simo Häyhä *** 

Καταλαβαίνω τι λες, αλλά οκ, δεν παύει να είναι παιχνίδι και φουλ (συνήθως) arcade.
Δεν είναι από τα πιο hardcore σαν ArmA ας πούμε που και πάλι, δεν νομίζω κόκκαλα να τρέμουν για το τι γίνεται σε παιχνίδια (τι να πουν τόσοι άσοι πιλότοι του Β' Παγκοσμίου που μπορεί ο καθένας να επισκευάσει το αεροπλάνο του στον αέρα να πούμε :P).

Τώρα αν ήταν για κανονικό πόλεμο και πώς γίνεται σήμερα με την τεχνολογία που έχουμε, ναι οκ, πάσο. ;) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, GhostRiderLSOV είπε

Καταλαβαίνω τι λες, αλλά οκ, δεν παύει να είναι παιχνίδι και φουλ (συνήθως) arcade.
Δεν είναι από τα πιο hardcore σαν ArmA ας πούμε που και πάλι, δεν νομίζω κόκκαλα να τρέμουν για το τι γίνεται σε παιχνίδια (τι να πουν τόσοι άσοι πιλότοι του Β' Παγκοσμίου που μπορεί ο καθένας να επισκευάσει το αεροπλάνο του στον αέρα να πούμε :P).

Τώρα αν ήταν για κανονικό πόλεμο και πώς γίνεται σήμερα με την τεχνολογία που έχουμε, ναι οκ, πάσο. ;) 

Εντάξει ρε συ για τα κόκκαλα, τρόπος του λέγειν ήτανε και τους ανέφερα γιατί ήταν και οι δύο άσσοι στην κάλυψη και το καμπέρωμα και γι'αυτό άλλωστε έμειναν στην ιστορία 😋. Όσο για το arcade, αν είχαμε όλοι από ένα arcadeόμετρο, θα έβγαζε ο καθένας τις δικές του μετρήσεις. Ένταξει. Είπαμε να έχει και κάποιο βαθμό δυσκολίας. Για μένα πάντως το BFV έχει τις καλύτερες ισορροπίες σε όλα από το BF3 και έπειτα, και είναι πολύ κοντά στο BF2.

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους.

Ηθελα να ξεκλειδωσω καποια assignments για το MAS 44 που με δυσκολευαν τελευταια οποτε  πονηρα σκεπτομενος *** ειπα να παιξω Combined Arms μονος μου ομως (θεωρησα οτι θα ειναι Single Player), οχι με αλλους teamates και να κανω χρηση το cheat engine ωστε να μην πεφτει το health.Οπως και εγινε και ξεκλειδωσα τα 2 assignments που ηθελα.

Δεν εχω κλεψει ποτε σε multiplayer σε οποιοδηποτε ειδος, ιδιαιτερος σε Battlefield που ειναι το αγαπημενο μου.

Ο λογαριασμος που εχω ειναι premium και ειναι σε ισχυ απο εποχης Battlefield Bad Company 2.

Πριν απο λιγο ειπα να παιξω κανα conquest οποτε μπηκα κανονικα στον server καταφερα να παιξω κανα 5λεπτο οπου εφαγα kick και μετα μου εβγαλε μηνυμα οτι εγινε το account μου ban!

Την εκανα την πατατα μου για 2 *** assigments!

Εστειλα στο help της EA email (με την διαδικασια που προτεινουν αυτοι σε αναλογες περιπτωσεις) γραφοντας την αληθεια!

Τι γινετε απο εδω και περα αν δεν γινει ο λογαριασμος μου unban?

Μπορω να κανω αλλο account με αλλο email και θα πρεπει να ξαναρχισω απο την αρχη? Ή λογω ip δεν θα μπορεσω να ξαναπαιζω BF V?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, Camel4 είπε

Καλησπερα σε ολους.

Ηθελα να ξεκλειδωσω καποια assignments για το MAS 44 που με δυσκολευαν τελευταια οποτε  πονηρα σκεπτομενος *** ειπα να παιξω Combined Arms μονος μου ομως (θεωρησα οτι θα ειναι Single Player), οχι με αλλους teamates και να κανω χρηση το cheat engine ωστε να μην πεφτει το health.Οπως και εγινε και ξεκλειδωσα τα 2 assignments που ηθελα.

Δεν εχω κλεψει ποτε σε multiplayer σε οποιοδηποτε ειδος, ιδιαιτερος σε Battlefield που ειναι το αγαπημενο μου.

Ο λογαριασμος που εχω ειναι premium και ειναι σε ισχυ απο εποχης Battlefield Bad Company 2.

Πριν απο λιγο ειπα να παιξω κανα conquest οποτε μπηκα κανονικα στον server καταφερα να παιξω κανα 5λεπτο οπου εφαγα kick και μετα μου εβγαλε μηνυμα οτι εγινε το account μου ban!

Την εκανα την πατατα μου για 2 *** assigments!

Εστειλα στο help της EA email (με την διαδικασια που προτεινουν αυτοι σε αναλογες περιπτωσεις) γραφοντας την αληθεια!

Τι γινετε απο εδω και περα αν δεν γινει ο λογαριασμος μου unban?

Μπορω να κανω αλλο account με αλλο email και θα πρεπει να ξαναρχισω απο την αρχη? Ή λογω ip δεν θα μπορεσω να ξαναπαιζω BF V?

1) Από ότι βλέπω το anti cheat system του BFV δουλεύει μια χαρά.

2) Για μένα θα έπρεπε να μπανάρουν όχι μόνο τον λογαριασμό στο game, αλλά και την ip και το hardware του pc να μη μπορεί κάποιος να ξανακλέψει τόσο εύκολα.

3) Φίλε μου ολίγον έγκυος δεν υπάρχει. Θες να μας πεις ότι αγόρασες το cheat να ξεκλεδώνεις assigments;

4) Μην μπαίνεις στον κόπο να ξανά παίξεις ούτε battlefield αλλά ούτε και κανένα άλλο παιχνίδι γιατί χρησιμοποιώντας cheats δεν πρόκειται να τα μάθεις ποτέ.

Tip: Φάε καλύτερα τα λεφτά σου σε πιτόγυρα που πιάνουν και τόπο. 

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ black εγραψα πουθενα οτι αγορασα cheat κτλ?Μην πλαθεις σεναρια με το μυαλο σου!

Παιζω online απο εποχης BF 1942 και τον λογαριασμο τον εχω απο το 2010 (BF 3).Απο χαζομαρα μου την πατησα λες και ειμαι νεος...

Δεν εχω κλεψει ποτε σε online,δεν το ειχα αναγκη ποτε...

Οποτε ξαναρωταω και οποιος θελει ας απαντησει χωρις υφος και ειρωνια....

Αν δεν ακυρωθει το ban μπορω με νεο account να ξαναπαιζω ή οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Camel4 είπε

Ρε συ black εγραψα πουθενα οτι αγορασα cheat κτλ?Μην πλαθεις σεναρια με το μυαλο σου!

Παιζω online απο εποχης BF 1942 και τον λογαριασμο τον εχω απο το 2010 (BF 3).Απο χαζομαρα μου την πατησα λες και ειμαι νεος...

Δεν εχω κλεψει ποτε σε online,δεν το ειχα αναγκη ποτε...

Οποτε ξαναρωταω και οποιος θελει ας απαντησει χωρις υφος και ειρωνια....

Αν δεν ακυρωθει το ban μπορω με νεο account να ξαναπαιζω ή οχι?

Από οσο λένε ειοναι hardware ban οποτε δε μπορεις να παιξεις απο το ιδιο μηχανημα παλι, δεν εχει σχεση η ip, εαν οντως hardware ban κοιταει το σειριακο του επεξεργαστη+μητικης+δισκου τουλαχιστο. Μονο να δοκιμασεις μπορεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...