Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

26 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

30giga preparing...

Σε καλό τους, κι αυτοί...

τα 30gb prepare θα υπάρχουν πάντα. Είπαμε είναι τα core αρχεία του παιχνιδιού.

Καλά ρε φιλαράκι amd ή radeon έχεις? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, vassilis018 είπε

τα 30gb prepare θα υπάρχουν πάντα. Είπαμε είναι τα core αρχεία του παιχνιδιού.

Καλά ρε φιλαράκι amd ή radeon έχεις? :P

Ναι ρε συ, σε κάνει απλά να αναρωτιέσαι κάθε φορά...τα Win θέλουν λιγότερο σε κάθε μεγάλο update.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα cutscenes στο campaign γιατι ειναι τοσο ''σπασμενα''? Με το νεο update εστρωσε λιγο το perfomance ή θελει 3080 Τi για να τρεξει ''κανονικα''?

edit: Παιζω κοντα 2 ωρες τοσο αντεξα μεχρι το rage quit και εχω σκοτωσει μονο 2-3 ατομα και με τα χιλια ζορια ή πεφτω σε pro players ή πρεπει να ειναι εντελως καμμενοι αυτοι που παιζουν, ουτε να προλαβω να στοχεψω δε μπορω με τρωνε με μια σφαιρα πριν καν με δουν και εγω ψαχνομαι, τοσο δυσκολο ειναι, ελεος δλδ

Aπο perfomance τρεχει αρκετα καλα σε σχεση με τη προηγουμενη φορα που επαιξα, παιζει να το εφτιαξαν, σταθερα 60 με ελαχιστα drops καποιες φορες και μη αντιληπτα, το firestorm ειναι παρα πολυ καλο και πιο ευκολο μιας και εκει μπορει να φαω και 1 ατομο μετα απο μερικες ωρες καβατζωμενος λογω οτι μπορει να μη γινω αντιληπτος. 

Επαιζα και καμια 10αρια ωρες apex και δε μπορω να το συνηθισω λεμε μου φαινεται απιστευτα πιο βαρια η κινηση και η στοχευση.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστυχως ο μονος λογος που υπαρχει ακομα στο pc μου ειναι επειδη περιμενω να δω το new map που βγαινει απο μερα σε μερα.

Κρητη Β παγκοσμιου πολεμου, δλδ κατα πασα πιθανοτητα ενας generic map αχρωμος αοσμος και αγευστος.

Το παιχνιδι ηταν ενα χαλι, τωρα τελευταια εχει γεμισει και καθυστερημενους Prone, σε φαση ο μισος server να ειναι prone καμπερωμενος.

Δε βαριεσαι, ευτυχως υπαρχει το 4 και το 1 με γεματους σερβερ.Απο αυτο το πραγμα ακομα και το hardline ηταν σαφως καλυτερο παιχνιδι

Επεξ/σία από tassard
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, tassard είπε

Δε βαριεσαι, ευτυχως υπαρχει το 4 και το 1 με γεματους σερβερ.

Το 1 με γεμάτους server? Είσαι σιγουρος? Γιατι εγω θυμαμαι να νεκρωνει πριν τη κυκλοφορια του bf5, το ειχα ποσταρει κι εδω, στη κυριολεξια ουτε 1 σέρβερ και αν εβρισκα θα ειχε ping 500+ (κατοχος vdsl γελάμε εδω) ξεκάθαρα το σαμποτάρει η EA για να παει ο κοσμος στο 5 αλλα δεν τους βγηκε αυτη τη φορα ;)

Τωρα να ασχοληθείς με το 4... μπαα απαρχαιωμενα γραφικά που πλεον τα πολυγωνα τυφλωνουν ακομη και σέ 4κ φαινεται οτι εχει απαρχαιωμένο τεχνικό τομέα.

Σαφως και το 1 ειναι μέχρι τωρα το καλύτερο bf αδιαμφισβήτητα αλλα ειπα να δωσω μια ευκαιρία στό 5 μιας και έφτιαξαν το performance λιγο, ίδωμεν.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Το 1 με γεμάτους server? Είσαι σιγουρος? Γιατι εγω θυμαμαι να νεκρωνει πριν τη κυκλοφορια του bf5, το ειχα ποσταρει κι εδω, στη κυριολεξια ουτε 1 σέρβερ και αν εβρισκα θα ειχε ping 500+ (κατοχος vdsl γελάμε εδω) ξεκάθαρα το σαμποτάρει η EA για να παει ο κοσμος στο 5 αλλα δεν τους βγηκε αυτη τη φορα ;)

Τωρα να ασχοληθείς με το 4... μπαα απαρχαιωμενα γραφικά που πλεον τα πολυγωνα τυφλωνουν ακομη και σέ 4κ φαινεται οτι εχει απαρχαιωμένο τεχνικό τομέα.

Σαφως και το 1 ειναι μέχρι τωρα το καλύτερο bf αδιαμφισβήτητα αλλα ειπα να δωσω μια ευκαιρία στό 5 μιας και έφτιαξαν το performance λιγο, ίδωμεν.

 

 

Το 1 έχει γεμάτους servers, όχι με ολα τα maps αλλά έχει πολλούς.Ισως έκανες κκάτι λάθος στο search γιατί τα παίζω παράλληλα και δεν είχα ποτέ πρόβλημα να βρω παιχνίδια.

Monte Grappa, Ballroom, Sinai, Amiens, Soissons, Argonne, For de Vaux, Empire's edge και Zebrugge τα maps που παίζονται περισσότερο.

 

Τώρα για το 4 δεν καταλαβαίνω τι εννοείς απαρχαιωμένα γραφικά.Απο τη θωλουρα του 5 τα προτιμώ πάντως.Και είναι σαφέστατα καλύτερο game.Βαβαια ο κάθε ένας κρίνει αλλιώς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tassard είπε

Το 1 έχει γεμάτους servers, όχι με ολα τα maps αλλά έχει πολλούς.Ισως έκανες κκάτι λάθος στο search γιατί τα παίζω παράλληλα και δεν είχα ποτέ πρόβλημα να βρω παιχνίδια.

Monte Grappa, Ballroom, Sinai, Amiens, Soissons, Argonne, For de Vaux, Empire's edge και Zebrugge τα maps που παίζονται περισσότερο.

Τώρα για το 4 δεν καταλαβαίνω τι εννοείς απαρχαιωμένα γραφικά.Απο τη θωλουρα του 5 τα προτιμώ πάντως.Και είναι σαφέστατα καλύτερο game.Βαβαια ο κάθε ένας κρίνει αλλιώς 

Εψαχνα καμια ωρα με οτι search υπαρχει και δεν υπαρχει και ηταν στη κυριολεξια ολοι οι σερβερ νεκροι, τωρα τι να πω ισως να μαζευτηκαν τελευταια δεκτο αλλα στο 5 ειναι τιγκα απο κοσμο και εχω και καλο ping για τωρα τουλαχιστον οποτε μενω εκει, σιγουρα εξαρταται απο πια σκοπια το βλεπει ο καθενας αλλα γραφικα σιγουρα δεν εχει το 4 καλυτερα.

U4k0ryZ.jpg

 

 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι να πω ρε παιδιά, δεν ξέρω τι γίνεται.

Στην twisted steel πχ μου πονάνε τα μάτια από τη θολουρα.Πολλα γραφικά φαίνονται υπέροχα μέχρι να πλησιάσεις από πολύ κοντά, οπου το pixel βγάζει ματι.Ρε μπας και έχω ρυθμίσει κάτι λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Εψαχνα καμια ωρα με οτι search υπαρχει και δεν υπαρχει και ηταν στη κυριολεξια ολοι οι σερβερ νεκροι, τωρα τι να πω ισως να μαζευτηκαν τελευταια δεκτο αλλα

Μάλλον στην αναζήτηση έχεις βάλει κάποιες επιλογές και δεν το θυμάσαι. Μια χαρά κόσμο έχει το bf1 με γεμάτους σερβερς. 

Το bf v έχει και τις λιγότερες πωλήσεις εξάλλου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει εφαγε rage uninstall σαπιλα, δε μπορω να το παιξω αυτο το game, ειναι τοσο βαρυα η κινηση που νομιζεις οτι χειριζεσαι tank αντι για παικτη, δικαιολογημενα εχει 2.8 στο metacritic, back to bf4.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...