Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρακολουθω καιρο τωρα το νημα και διαβαζω για τα προβληματα περι stutters και fps drops. Ας μοιραστω και εγω την εμπειρια μου με το παιχνιδι μεχρι τωρα.

Με εξαίρεση την πιστα του Rotterdam ( τιγκα σε campers χαχα ) οπου οντως παρατηρω αρκετα τυχαια fps drops, οι υπολοιπες πιστες παιζουν εξαιρετικα. 

Εχω 60hz 2k οθονη και με ολες τις ρυθμισεις στο ultra το παιχνιδι τρεχει πολυ καλα. 

 

Το μοναδικο προβλημα που αντιμετωπιζω μεχρι τωρα ειναι η ελλειψη περιεχομενου 🙄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Με 2080/2080Ti σε 1440P/144Hz βλέπεις AVX temps στο CPU. Τα τσακίζει τα threads για να σου βγάλει 120-140FPS.

? Φιλος που παιζουμε μαζι και εχει 9900Κ/2080ti και παιζει στα 200fps 1440p με νερο ομως, εχει πανω κατω τις ιδιες θερμοκρασιες με εμενα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, panoskatos είπε

Εσύ δεν το έχεις κάνει απεγκατασταση κάμποσες φορές? 

Όλο την ψάχνεις τι φταίει βλέπω :)

Του δίνω ευκαιρίες γιατί μ' αρέσει σαν παιχνίδι, κακά τα ψέματα δεν έχει ανταγωνισμό το Battlefield.

Stutter-free round, άμα παίζει σωστά γίνονται και καλά plays..

kuvala.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Του δίνω ευκαιρίες γιατί μ' αρέσει σαν παιχνίδι, κακά τα ψέματα δεν έχει ανταγωνισμό το Battlefield.

Stutter-free round, άμα παίζει σωστά γίνονται και καλά plays..

kuvala.png

Κοίτα χωρίς πλάκα, αν φτάνεις σε σημείο να κάνεις απεγκατασταση ένα παιχνίδι πάει να πει ότι έχουν υπάρξει στιγμές που σ έχουν φέρει στα όρια σου. Ιδιαίτερα όταν μιλάμε για online παιχνίδι. 

Μπορείς να παίζεις το bf1 , η αλήθεια είναι ότι το 5 περισσότερα κακά από τα προηγούμενα έχει παρά καλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, vassilis018 είπε

και το 1 ΄έχει πιο αργό gameplay

Γούστα είναι αυτα. Το battlefield σαν τίτλος είχε αυτό το χαρακτηριστικό ,εμένα μου αρέσει αυτό το αργό του battlefield, όποτε έχω όρεξη είμαι στην πρώτη γραμμή, όποτε είμαι στο ντεμι είμαι στα μετόπισθεν και όποτε θέλω να κάνω κανένα τσιγάρο, να πιω κάνα ποτάκι κτλ αράζω εντελώς πίσω. 

Fps με γρήγορους ρυθμούς υπάρχουν πολλοι τίτλοι. 

Στις 13/5/2019 στις 7:27 ΜΜ, vassilis018 είπε

Και μόνο που το βλέπω αυτό το mode σε βίντεο με πιάνει ναυτία και βαρεμάρα. 

Εντωμεταξύ τον τύπο που έχει φάει γλιστρίδα και έχει για τα πάντα κάτι να πει δεν μπορώ να τον ακούω. Από το bf1 εμφανίστηκε αυτός αν δεν κάνω λάθος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην το ματιάσω αλλά έκανα clean boot και από χτες παίζει εντελώς stutter-free το παιχνίδι. Κάτι φταίει από αυτά που έχω installed και υποψιάζομαι το Intel RST..Το οποίο το περνάω πάντα. 120-140FPS σταθερά και απολαυστικά :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο ενα βιντεακι σημερινο...

 

Στις 13/5/2019 στις 5:35 ΜΜ, panoc είπε

? Φιλος που παιζουμε μαζι και εχει 9900Κ/2080ti και παιζει στα 200fps 1440p με νερο ομως, εχει πανω κατω τις ιδιες θερμοκρασιες με εμενα....

Ποιον λες αραγες?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...