Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Πέτρος είπε

Κατά τα άλλα...άκουσαν την κοινότητα...πρέπει πολλοί να ζήτησαν να αυξηθεί το halo effect όταν σε χτυπάνε, θεραπεύεσαι, κλνεις ή οτιδήποτε, για αυτό πλέον το έβαλαν και στα λάχανα, με διάφορα όμορφα χρώματα.

Δε πιστεύω να μη θυμάσαι πόσο χειρότερο ήταν πριν λίγο καιρό αυτό το effect. Υπήρχε λόγος που το έβαλαν τότε, το αφαίρεσαν γιατί ήταν πολύ έντονο και το ξαναέβαλαν τώρα πιο ήπιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πάντως cheaters εγώ δεν έβλεπα στο παιχνίδι που λένε κάποιοι ότι είναι γεμάτο και τέτοια..Σκουπιδοτενεκέδες του 0.5 K/D οι περισσότεροι απλά που επειδή τους καπνίζουν, λένε cheaters..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/4/2019 στις 9:21 ΜΜ, Psycho_Warhead είπε

Βρήκα επιτέλους μετά από μήνες fix για το stuttering στο BF V. Άδικα βρίζαμε την DICE, για ακόμη μία φορά φταίει η M$ και οι *#&$@*(&#&@ της.

Κάντε ακριβώς ότι λέει αυτός στο βίντεο και BOOM, no more stuttering..

Συγνώμη είμαι λίγο άσχετος. Στο συγκεκριμένο βίντεο ξεκινάει ήδη από ένα σημείο και συνεχίζει υπάρχει κάποιος πιο αναλυτικό απλός οδηγός. 

 

(έχω κάι εγώ τις ίδιο θέμα και μάλιστα ακόμη και στα ενδιάμεσα fmv) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, cpttony είπε

Δε πιστεύω να μη θυμάσαι πόσο χειρότερο ήταν πριν λίγο καιρό αυτό το effect. Υπήρχε λόγος που το έβαλαν τότε, το αφαίρεσαν γιατί ήταν πολύ έντονο και το ξαναέβαλαν τώρα πιο ήπιο...

Βρε μια χαρά θυμάμαι.

Για κλωτσιές και τότε, για κλωτσιές και τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραγινει το κακό με τους camper supports με τα lmg, και τα shotguns.

 

Χωρίς παρεξήγηση δε λέω ότι κάνουν κάτι κακό, η παρανομο αλλά έχει καταντήσει αηδία ο μίσος server να είναι supports που παίζει με τον ίδιο τρόπο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάτοχος Radeon Vii & 2700x

Δοκίμασα το Future Frame Rendering στο OFF με settings High-medium gia 120 FPS, και έφαγα πολύ ξύλο μιλάμε για 2/15 KD. (Γενικά είμαι παίχτης του 1/1 KD & PFtO)

Τελικά υπάρχει objective άποψη για το Future Frame Rendering ;

Μπορεί να το έχω συνηθήσει στο ON και κάτι να με χαλάει;

Επεξ/σία από The__Blade
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 3ο μου vid... Περιμενω αποψεις κακες και μη (δεν εχω προβλημα με την κριτικη, αντιθετως βοηθαει κιολας να βελτιωνομαστε οσο γινεται)
 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/5/2019 στις 9:25 ΜΜ, black66.gr είπε

Κάλλιο αργά παρά ποτέ, έρχονται βελτιώσεις στο Visibility του BFV...

dtygjin.jpg

Μάλιστα, ρεαλισμός 0. Επειδή τα trashcans του 0.5 K/D τρώνε ήττα, είπαν να βάλουν εχθρούς που φέγγουν..Χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Μάλιστα, ρεαλισμός 0. Επειδή τα trashcans του 0.5 K/D τρώνε ήττα, είπαν να βάλουν εχθρούς που φέγγουν..Χαχαχα

Σε αυτό συμφωνώ και εγώ. Αλλά βλέπεις έπεσε το κράξιμο σύννεφο. Και εδώ στο insomnia....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα διαφωνήσω. Το κράξιμο για το κακό visibility πέφτει κυρίως από καλούς παίκτες για τους κακούς παίκτες που κάθονται σε μια γωνία που δε φαίνονται με ένα MMG. Για τα περί ρεαλισμού & gaming νομίζω έχω εκφράσει και παλαιότερα τη γνώμη μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι το visibility στο παιχνίδι, όποιος παραπονιέται να πειραματιστεί με τα settings του παιχνιδιού ή της οθόνης του. Το να φέγγουν οι παίχτες λες και τους χτυπάς με φακό δεν είναι λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...