Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 λεπτά πριν, panoc είπε

Και ουτε προκειται 😛

4000$ PC και να μην μπορείς να παίξεις σωστά, γελάει ο κόσμος. Βέβαια οκ, είμαι με 1903 και δεν έχει βγει ακόμα επίσημος WDDM 2.6 driver, οπότε αν τους κράξω θα την βρουν την δικαιολογία σαν απάντηση αμέσως..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

4000$ PC και να μην μπορείς να παίξεις σωστά, γελάει ο κόσμος. Βέβαια οκ, είμαι με 1903 και δεν έχει βγει ακόμα επίσημος WDDM 2.6 driver, οπότε αν τους κράξω θα την βρουν την δικαιολογία σαν απάντηση αμέσως..

Μα οι ανθρωποι ειναι απαραδεκτοι, σε καθε patch αλλαζει η συμπεριφορα του παιχνιδιου.
Αντι να παρουν το BF1 που ομολογουμενως ετρεχε καλα σε ολους (οι τουλαχιστο ειχα δει πολυ λιγοτερα παραπονα), και να αλλαξουν το "skin" για το 5, εκατσαν και ξαναφτιαξαν το τροχο με γωνιες!
Η συμπεριφορα του παιχνιδιου ειναι εντελως απροβλεπτη, παιζω σημερα με DX12, no stutter, εχθες stutter fest, γυριζω DX11 οχι stutter αυριο θα εχει stutter fest. Οτι να'ναι πραγματικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1 είχε stutters λόγω της standby memory, μόλις έβαζες το fix ή έτρεχες το ISLC του Wagnard τέλος, smooth-ίλα πάντα(Με DX11 τουλάχιστον). Έτσι μου 'ρχεται να το ξαναβάλω, να τραβήξω βίντεο και από τα δύο και να τους τα στείλω να δω τι θα πουν..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΙΞΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΣΑΝ ΤΙΣ ΧΗΡΕΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΝΕΤΕ. ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ.

ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΚΑΝΑ MAME32 KAI KANA BUBBLE BUBBLE

ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ 😛

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Το 1 είχε stutters λόγω της standby memory, μόλις έβαζες το fix ή έτρεχες το ISLC του Wagnard τέλος, smooth-ίλα πάντα(Με DX11 τουλάχιστον). Έτσι μου 'ρχεται να το ξαναβάλω, να τραβήξω βίντεο και από τα δύο και να τους τα στείλω να δω τι θα πουν..

οπως ακριβως το ειπες, στο 5 ειτε βαζω το islc ειτε οχι οτι να'ναι κανει.
τι να σου πουν? Φταινε οι drivers της καρτας ηχου, οι drivers της webcam, το λειτουργικο, ο browser, το antivirus, το afterburner, ο Διας, ο αναφρομος Ερμης, η μαυρη τρυπα στο κεντρο του γαλαξια, τα βαρυτικα κυμματα απο τη συγκρουση των αστερων νετρονιων πριν καποιους μηνες, αλλα οχι, δε φταινε αυτοι, δε φταει ο κωδικας τους, οχι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθές βράδυ πάντως δοκίμασα rtx ultra, dlss off σε 4Κ με την 2080Τi, δεν περίμενα να την πάλευε, οκ η κάρτα είναι αλλού η απλή 2080 και με DLSS ζοριζόταν στα 45 fps και σε πίστες όπως devastation και rotterdam έσκαγαν και κάτι 30 άρια

      Η Τi με DLSS πάει άνετα από 55-90 ενώ χωρίς έπαιζε 45-50 πραγματικά εντυπωσιάστικα, ούτε kix φυσικά η vram ήταν στο 10,6gb αλλά το gpu usage 99%.......

Το μόνο πρόβλημα που έχω με το συγκεκριμένο game είναι οι cheatters που χαλάνε όλη την εμπειρία, δε μπορώ να καταλάβω τι ευχαρίστηση βρίσκει ένας βλαμμένος με το να παίζει σε god mode ουσιαστικά, αηδία να προσπαθείς να κάνεις άλμα από το αεροπλάνο και ένας τύπος να σε σκοτώνει στον αέρα συνέχεια, νευριάσα alt f4 και έβαλα να δω ταινία, άλλες φορές πεθαίνεις μέσα από τοίχους, ρίχνεις 100 βολές και ο άλλος δεν παθαίνει κάτι ΄ή τρως σφαίρα από κάποιον 1 χιλιόμετρο μακριά και κλασσικά στο chat όλοι κάνουν report και ποτέ δεν ασχολείται κανένας, γενικά πάντως τα λεφτά του τα έβγαλε  μπορώ να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...