Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν αλάνια μου ,,, το έφτιαξα το ριμαδι ,,,,,, μετά από τόση απελπισία , το βάζω ξανά σε dx11,,, αλλά τίποτα ,,,,, και από τα νεύρα μου βάζω τα textures και το textures filtering σε ultra ,,,, ααα πείραξα και το FOV σε 75 ,,,,,,,, και έγινε το θαύμα ,,,,,, παίζει smooth χωρίς κολλήματα και βλακείες ,,,,,, εεε αφού είδα ότι έφτιαξε ,,, έβαλα frame limiter 120 , dynamic range off , future frames off , ,,,,, I’m so happy ,,,,,,,,,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αύριο έρχεται το νέο Mode, το Grind, ένα mode με 3 σημαίες και κοντινές μάχες στους χάρτες Narvik, Rotterdam, Devastation και Twisted Steel.

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/be9gvu/welcome_to_grind/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/4/2019 στις 2:32 ΠΜ, Plig88 είπε

Λοιπόν αλάνια μου ,,, το έφτιαξα το ριμαδι ,,,,,, μετά από τόση απελπισία , το βάζω ξανά σε dx11,,, αλλά τίποτα ,,,,, και από τα νεύρα μου βάζω τα textures και το textures filtering σε ultra ,,,, ααα πείραξα και το FOV σε 75 ,,,,,,,, και έγινε το θαύμα ,,,,,, παίζει smooth χωρίς κολλήματα και βλακείες ,,,,,, εεε αφού είδα ότι έφτιαξε ,,, έβαλα frame limiter 120 , dynamic range off , future frames off , ,,,,, I’m so happy ,,,,,,,,,

αρα το fov εφταιγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jerry banana είπε

αρα το fov εφταιγε?

Ρε φίλε δεν ξέρω ,,,,, εχθές επιχείρησα να βάλω το dx12 και για κάποιο περίεργο λόγο παίζει κομπλέ , και τα frames ξεπερνούν τ 120 ,,,,, βέβαια σε κάποια σημεία του παιχνιδιού για κλάσματα δευτερολέπτου κάνει κάτι κόλπα ,,, αλλά είναι κομπλέ γενικά ,,,,, βέβαια κανας και 2 update από τότε ,,,, τι να πω ,,,,, τώρα έχω dx12 και ρηθμισεις medium - high και τρέχω 120-130 FPS.... κομπλέ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα τον έχεις το μπστρδο να είναι όλος "φαιός", χωρίς οποιοδήποτε texture πάνω στο σώμα/πρόσωπό του, να κινείται σαν φάντασμα, μονοκόματος-ξύλινος, και να μη μπορείς να τον γράψεις γιατί έχεις τους prerelease οδηγούς για την 19Η1 των Win, που δεν έχουν το ReLive στο πακέτο τους...

Ούτε καν ικανός δεν ήταν...5ο-6ο σκορ έπιασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Πέτρος είπε

Nα τον έχεις το μπστρδο να είναι όλος "φαιός", χωρίς οποιοδήποτε texture πάνω στο σώμα/πρόσωπό του, να κινείται σαν φάντασμα, μονοκόματος-ξύλινος, και να μη μπορείς να τον γράψεις γιατί έχεις τους prerelease οδηγούς για την 19Η1 των Win, που δεν έχουν το ReLive στο πακέτο τους...

Ούτε καν ικανός δεν ήταν...5ο-6ο σκορ έπιασε.

Εννοείς αυτό που δείχνω στα πρώτα 45" του βίντεο? Έναν τον έλεγαν cheater (που δεν ήταν) πριν κάτι μέρες γι' αυτό. Μου έχει τύχει, άλλος να είναι στη γωνία έτσι με το MG :ph34r:. Είναι bug.

Spoiler

wtf.jpg

 

Επεξ/σία από cpttony
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ακριβώς αυτό.

Τώρα πρόσεξα τι γράφεις...

Bug? Τί bug επιλεκτικό είναι αυτό?

Να έχει θέμα η απεικόνιση, άντε το καταλαβαίνω. Η κίνησή του, όμως?

Πάει σαν το κλασσικό floating ghost πράμα σε ταινία τρόμου...

Έχεις πετύχει αναφορές για το bug?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, cpttony είπε

Εννοείς αυτό που δείχνω στα πρώτα 45" του βίντεο? Έναν τον έλεγαν cheater (που δεν ήταν) πριν κάτι μέρες γι' αυτό. Μου έχει τύχει, άλλος να είναι στη γωνία έτσι με το MG :ph34r:. Είναι bug.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

wtf.jpg

ακριβώς αυτό μου συμβαίνει και εμένα εδώ κ 2 μέρες....

άκρως εκνευριστικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για πείτε μου λίγο, οι μη RTXon κατέχοντες:

Έπαιζα λίγο grind σήμερα (χαζό, εντελώς) και στη βιβλιοθήκη στο devastation, παρατήρησα πως η φωτιά από το πλάι μου, αντανακλούσε στο όπλο μου.

Γύριζα δεξιά-αριστερά, και όντως όποτε έπιανα πλάτη εξαφανιζόταν, όποτε την είχα πλάι, εμφανιζόταν.

Συνέβαινε πάντα?

Επεξ/σία από Πέτρος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Για πείτε μοτ λίγο, η μη RTXon κατέχοντες:

Έπαιζε λίγο grind σήμερα (χαζό, εντελώς) και στη βιβλιοθήκη στο devastation, παρατήρησα πως η φωτιά από το πλάι μου, αντανακλούσε στο όπλο μου.

Γύριζα δεξιά-αριστερά, και όντως όποτε έπιανα πλάτη εξαφανιζόταν, όποτε την είχα πλάι, εμφανιζόταν.

Συνέβαινε πάντα?

εγώ δεν έχω κάν rtx και όντως το έβλεπα πάντα σε αυτό το σημείο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα χτες με DX11 και μαμήθηκε ο Δίας στο stuttering(Clean install με την 1903 και το ISLC να τρέχει από πίσω)..Θα δω σήμερα με DX12 τι γίνεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Έπαιξα χτες με DX11 και μαμήθηκε ο Δίας στο stuttering(Clean install με την 1903 και το ISLC να τρέχει από πίσω)..Θα δω σήμερα με DX12 τι γίνεται..

Την ίδια ώρα είχαμε μπει...δεν κατάλαβα κάτι, παρά τα πειράματα που έκανα εκείνη την ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι γίνεται με το V, κάτι έχουν κάνει γιατί το 1 δεν κάνει κιχ ακόμα κι αν παίζει YT από πίσω, μια φορά δοκίμασα να έχω ανοιχτό και το PUBG από πίσω και πάλι δεν κατάλαβε τίποτα.. Το V έχει stutters από την Open BETA που θυμάμαι με την 1070..

Τώρα αυτό τελευταία έπαιζε καλά με DX12 και όχι με 11..Τα forums τους είναι γεμάτα με threads για stutters πάντως.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...