Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tα 26.85 γίγα που "προετοιμάζει" για update...τι σκ.τά είναι?

Βγαίνει τώρα η Ελλάδα ή κάτι άλλο με τόσους χάρτες?

edit:

Κατεβάζει 6.6

Επεξ/σία από Πέτρος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περα του οτι ανεβηκαν και πιο πριν, πλεον νομιζω εισαι ο μονος που παρουσιαζει προβληματα εδω στο ινσομνια, οποτε ψησου για φορματ.

Απο το προηγουμενο patch δεν εχω κανενα θεμα, και παιζει καλυτερα κιολας

Επεξ/σία από overpower
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Tα 26.85 γίγα που "προετοιμάζει" για update...τι σκ.τά είναι?

Βγαίνει τώρα η Ελλάδα ή κάτι άλλο με τόσους χάρτες?

edit:

Κατεβάζει 6.6

τα core αρχεία του παιχνιδιού

η Ελλάδα θα βγει Ιούνιο με τις παχιές τις μύγες, και δεν θα είναι Κρήτη. Γιατί σαν την Χαλκιδική δεν έχει :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφυγαν χριστοπαναγίδια ασταμάτητα χτες και σήμερα...

Πρώτη φορά που με ανατίναξαν με κάθε τρόπο με άθικτο τοίχο δίπλα μου, διαμέσου του συγκεκριμένου τοίχου...σε 3 διαφορετικούς χάρτες. Άρμα, δυναμίτης, γουρουνοβομβίδα, τα πάντα-όλα.

Επιπλέον, ξανά και ξανά πέθανα εντελώς καλυμμένος, διαμέσου της κάλυψης. Από σφαίρες, μέσα από πέτρες-βράχους-κτίρια ολάκερα. Ξέρω, το netcode ήταν/(θα)είναι γτπκ. Αυτό δεν αποτελεί δικαιολογία.

Διόρθωσαν το bug όπου δεν σου έβγαζε την πρόοδο για τα assignments την ώρα του παιγνιδιού...και απλά αποφάσισαν μόλις ολοκληρώσεις το assignment (πχ πόντους με κάποιο συγκεκριμένο όπλο), να ξεκινήσει να μετράει από την αρχή!

Πάλι τεράστιο θέμα με enemy visibility...

Πάλι ακόμα τεράστιο θέμα με "είμαι μέσα σε καπνούς-δεν βλέπω κανέναν αλλά με βλέπουν όλοι". Δεν λέω για τυχαίες ριπές...στοχευμένα πυρά καταπάνω μου από το πουθενά. Πόσες φορές να ήταν "τυχαίο".

Πολλά και διάφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ιδέα μου ή το battlefield τρέχει χάλια ,,,,;;;;;;;;;....... αγόρασα το game εδώ και 5 μέρες ,, έκανα το install , και μόλις το άνοιξα , από μόνο του το παιχνίδι μου τα έβαλε όλα ultra ,,,,, αλλά μέσα στο game γίνετε κακός χαμός ,,,,, τρέχω με 120 FPS , αλλά φενετε λες και τρέχω με 40-50 ,,, τα hz του monitor μου είναι 144 και στο παιχνίδι τα έχω ρυθμίσει ίδια ,,,,,δικιμασα να τα βάλω οκά low ,,,,τίποτα δεν έγινε ,,,, δοκίμασα να βάλω να τρέχει μέχρι 60 FPS , και εκεί χάλια ,, έτρεχε με 30-40 ,,,,,, αν έχει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα , ας το μοιραστεί ,,,

το σύστημα μου είναι 

i7 4790k 

vega 64 Radeon 

16 gb 1600 ram

ssd 500gb 

144 hz monitor freesync 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Plig88 είπε

Είναι ιδέα μου ή το battlefield τρέχει χάλια ,,,,;;;;;;;;;....... αγόρασα το game εδώ και 5 μέρες ,, έκανα το install , και μόλις το άνοιξα , από μόνο του το παιχνίδι μου τα έβαλε όλα ultra ,,,,, αλλά μέσα στο game γίνετε κακός χαμός ,,,,, τρέχω με 120 FPS , αλλά φενετε λες και τρέχω με 40-50 ,,, τα hz του monitor μου είναι 144 και στο παιχνίδι τα έχω ρυθμίσει ίδια ,,,,,δικιμασα να τα βάλω οκά low ,,,,τίποτα δεν έγινε ,,,, δοκίμασα να βάλω να τρέχει μέχρι 60 FPS , και εκεί χάλια ,, έτρεχε με 30-40 ,,,,,, αν έχει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα , ας το μοιραστεί ,,,

το σύστημα μου είναι 

i7 4790k 

vega 64 Radeon 

16 gb 1600 ram

ssd 500gb 

144 hz monitor freesync 

Δες μήπως τρέχει τίποτα παράλληλα με το παιχνίδι. Επίσης έλεγξε το σύστημα σου για ιούς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Δες μήπως τρέχει τίποτα παράλληλα με το παιχνίδι. Επίσης έλεγξε το σύστημα σου για ιούς. 

Μπαααα όλα κομπλέ ,,,, high priority το έχω βάλει και όλα τα γενικά ,,,,,,,από τη στιγμή που το παιχνίδι μου τα βάζει από μόνο του ultra αλλά δεν τρέχει σωστά ,,,,, δεν λέει τίποτα αυτό ;;;

Μόλις τώρα, Plig88 είπε

Μπαααα όλα κομπλέ ,,,, high priority το έχω βάλει και όλα τα γενικά ,,,,,,,από τη στιγμή που το παιχνίδι μου τα βάζει από μόνο του ultra αλλά δεν τρέχει σωστά ,,,,, δεν λέει τίποτα αυτό ;;;

Pubg σε ultra 1080p το τρέχω 110-120 FPS 

cod black ops 4 σε ultra κάπου εκεί και αυτό 

 

αλλα είναι smooth και τέλειο 

,,,, με το bf δείχνει ότι τρέχει 100-120 αλλά είναι χάλια η κατάσταση .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Plig88 είπε

Μπαααα όλα κομπλέ ,,,, high priority το έχω βάλει και όλα τα γενικά ,,,,,,,από τη στιγμή που το παιχνίδι μου τα βάζει από μόνο του ultra αλλά δεν τρέχει σωστά ,,,,, δεν λέει τίποτα αυτό ;;;

Pubg σε ultra 1080p το τρέχω 110-120 FPS 

cod black ops 4 σε ultra κάπου εκεί και αυτό 

αλλα είναι smooth και τέλειο 

,,,, με το bf δείχνει ότι τρέχει 100-120 αλλά είναι χάλια η κατάσταση .....

Τότε κάνε ξανά αγκετασταση από την αρχή κάτι τρέχει με το παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jerry banana είπε

Τότε κάνε ξανά αγκετασταση από την αρχή κάτι τρέχει με το παιχνίδι. 

Έκανα ,,,,,,,, Τρίτη φορά να το ξανά κατεβάζω πάει πολύ ,,,,,,, από ότι ρώτησα και ένα φιλαράκι μου είπε ότι και αυτουνου μετά από το προχθεσινό update τρέχει χάλια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Plig88 είπε

Έκανα ,,,,,,,, Τρίτη φορά να το ξανά κατεβάζω πάει πολύ ,,,,,,, από ότι ρώτησα και ένα φιλαράκι μου είπε ότι και αυτουνου μετά από το προχθεσινό update τρέχει χάλια ...

ε τοτε περιμενετε θα γινουν παραπονα και θα φτιαχτει με κανα patchaki

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, jerry banana είπε

ε τοτε περιμενετε θα γινουν παραπονα και θα φτιαχτει με κανα patchaki

Εμμμ αυτό κάνω απλά περιμένω να δω και κανα άλλο που έχει θέμα ,,,, τι να πω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...