Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ τη γλίτωσα, μια χαρά μου αναβάθμισε με τη μία, τα 10γίγα...

...και δυο τρομάρες γενικά.

-Το BR mode δεν με πολυενδιαφέρει (μια ματιά θα ρίξω όταν εμφανιστεί, αλλά μέχρι εκεί). edit: Βλέποντας το video που παρέθεσε ο Psycho...ούτε κλικ.

-Όλοι οι servers έγιναν mix-grill, κι από εκεί που είχα 2 Mode μόνο, βρίσκομαι να τρώω στη μάπα σε κάθε αλλαγή χάρτη κι ένα άλλο πράμα.

-"Multiple crash fixes..." λέει στα patch notes...@@...οτιδήποτε πάνω από stock μνήμη, αργά η γρήγορα, μπουμ. Σε οποιοδήποτε άλλο δοκιμάζω την κάρτα, κιχ.

-Η κιτρινίλα όταν θεραπεύεσαι, μια ομορφιά. Παίξτε και θα το καταλάβετε.

-Τα ΑΑ εκεί...παρκαρισμένα στα βράχια στη Hamada, απρόσβλητα...αδύνατο να πλησιάσεις, αφού έχουν βεληνεκές για την άλλη μεριά (εννοείται χστήκανε για τα αεροπλάνα...).

-Οι "red zone warriors", δίνουν πόνο...

Άντε, την κατάντια μου μέσα.

Οι πράσινοι, αν έχετε όρεξη, κάντε μια δοκιμή να σηκώσετε μνήμη στις κάρτες σας, να δούμε αν έχετε αστάθειες.

Οι AMD κάρτες, Polaris-Vega, έχουν σίγουρα θέμα, αλλά δεν είναι θέμα AMD (προηγούμενοι οδηγοί, που δεν υπήρχε το παραμικρό πρόβλημα, πριν τα τελευταία 2 patches).

Επεξ/σία από Πέτρος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Πέτρος είπε

Η κιτρινίλα όταν θεραπεύεσαι, μια ομορφιά. Παίξτε και θα το καταλάβετε

Εξαιρετική προσθήκη... απορώ ποιος/α και γιατί την σκέφτηκε

1 ώρα πριν, Πέτρος είπε

Τα ΑΑ εκεί...παρκαρισμένα στα βράχια στη Hamada, απρόσβλητα...αδύνατο να πλησιάσεις, αφού έχουν βεληνεκές για την άλλη μεριά (εννοείται χστήκανε για τα αεροπλάνα...).

Ενώ στην Aerodrome, κινούνται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Πέτρος είπε

 

Οι πράσινοι, αν έχετε όρεξη, κάντε μια δοκιμή να σηκώσετε μνήμη στις κάρτες σας, να δούμε αν έχετε αστάθειες.

Οι AMD κάρτες, Polaris-Vega, έχουν σίγουρα θέμα, αλλά δεν είναι θέμα AMD (προηγούμενοι οδηγοί, που δεν υπήρχε το παραμικρό πρόβλημα, πριν τα τελευταία 2 patches).

Δεν εχω κανενα θεμα με τα oc μου. Δοκιμασε να τρεξεις κανα benchmark για αρκετη ωρα, μπορει να μην εισαι σταθερος

Γενικα τα planes Νιωθω οτι θελω να κατεβω να σπρωξω και εγω. Πηγαινουν υπερβολικα αργα, αν πατησεις δε φρενο, απλα δεν φρεναρει για κανεναν λογο.

Σε breakthrough δεν εμφανιζει ticket counts.

Γενικα ειναι η μονη εταιρεια που καταφερνει να χαλασει κατι που κατα πασα πιθανοτητα δεν χρειαστηκε να το αγγιξουν εξαρχης. Αληθεια, τα ελληνικα συνεχιθζουν να bugαρουν?

Επεξ/σία από overpower
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, overpower είπε

Δεν εχω κανενα θεμα με τα oc μου. Δοκιμασε να τρεξεις κανα benchmark για αρκετη ωρα, μπορει να μην εισαι σταθερος

TimeSpy Extreme , FireStrike Extreme (+stress test), τα βγάζει όλα χωρίς το παραμικρό θέμα.

Χρονισμοί, πολύ καλοί. Κατανάλωση, τηρουμένων των αναλογιών, μια χαρά. Θερμοκρασίες, ακόμα καλύτερα.

Σε gaming, κατανάλωση και θερμοκρασίες είναι ακόμα καλύτερα (-20W, και κυρίως μέχρι και -30 βαθμοί, στο hot spot της κάρτας).

Τί άλλο να τρέξω, πια?

Το προηγούμενο stress-stability test ήταν το BF1...ε, σε αυτό δεν ακούει τοπαραμικρό η κάρτα, ότι και να κάνω, για όση ώρα.

Δεν γίνεται στο ένα η μνήμη να είναι στο 1100 και να μην υπάρχει η παραμικρή αστάθεια, και στο άλλο στο 950 και πάλι να κάνω το σταυρό μου. Ίδια μηχανή είναι, στην τελική!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Περνάς 20 λούπες timespy stress test ; Απ' την άλλη και 'γω τα περνάω αλλά στο Metro(Μόνο) έπεφτε CTD..

20 σε TS Extreme stress test.

Βγάζω οποιοδήποτε stress-bench, εκεί πάνω.

Το έχω ξαναγράψει...το 1ο που με νοιάζει στα oc μου είναι να είμαι σταθερός 24/7, και μετά κοιτάω για scores.

H διαφορά 950 με 1100 είναι τεράστια για να τη βγάζουν όλα τα υπόλοιπα εκτός από το συγκεκριμένο και να φταίει το oc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Πέτρος είπε

20 σε TS Extreme stress test.

Βγάζω οποιοδήποτε stress-bench, εκεί πάνω.

Το έχω ξαναγράψει...το 1ο που με νοιάζει στα oc μου είναι να είμαι σταθερός 24/7, και μετά κοιτάω για scores.

H διαφορά 950 με 1100 είναι τεράστια για να τη βγάζουν όλα τα υπόλοιπα εκτός από το συγκεκριμένο και να φταίει το oc.

Το πρόβλημα οφείλεται στο bfv. Μην το ψάχνεις. Δίνω 0.0001% να είναι κάτι άλλο (καθώς έχεις δοκιμάσει τα πάντα όλα).

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά σκέφτομαι να πάρω το bf5. Να πάω στην στάνταρ ή αξίζει η deluxe edition; Δίνει κάτι ουσιαστικό ή όχι; Επίσης μήπως να περιμένω το νέο firestorm ,πως λέγεται, μήπως βγει κάποιο bundle? Θα είναι επί πληρωμή;

Επεξ/σία από Telumetar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα να μπω κανα 2 μηνες και λεω κατσε να ριξω μια ματια.Μπηκα σε ενα breakthrough αλλα μετα απο λιγο τελειωσε.Τελικα το μονο πραγμα που μενει αναλλοιωτο στο bf ειναι τα μπινελικια στο chat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Telumetar είπε

Παιδιά σκέφτομαι να πάρω το bf5. Να πάω στην στάνταρ ή αξίζει η deluxe edition; Δίνει κάτι ουσιαστικό ή όχι; Επίσης μήπως να περιμένω το νέο firestorm ,πως λέγεται, μήπως βγει κάποιο bundle? Θα είναι επί πληρωμή;

Καλύτερα να πάρεις την απλή έκδοση. Το firestorm συμπεριλαμβάνεται στο παιχνίδι, όπως και όλα τα επόμενα DLC.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dfk_7677 είπε

Καλύτερα να πάρεις την απλή έκδοση. Το firestorm συμπεριλαμβάνεται στο παιχνίδι, όπως και όλα τα επόμενα DLC.

Ευχαριστώ πολύ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ΗΒΜ στα 970 και πυρήνα να φτάνει κάπου 1640, έβγαλε 2+ ώρες, χωρίς το παραμικρό.

Χαζομάρες...

Σε Grand Operations, δεν εμφανίζονται τα tickets.

Παίζεις, κι εκεί που βλέπεις ότι έχεις 2-3-5 λεπτά ακόμα, αλλάζει η μουσική και τελειώνει...good job, again.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...