Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, overpower είπε

more night time experience. Δεν βρισκω λογο υπαρξης του more, εκτος αν παιζει ηδη καποιο map βραδυ

Παίζει ήδη το PanzerStorm map. Έπαιζα πριν από λίγο.

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, black66.gr είπε

Παίζει ήδη το PanzerStorm map. Έπαιζα πριν από λίγο.

Ναι βασικα παιζει και η Narvik βραδυ σε airborne, αλλα οκ. Και κανα cq/frontlines καλα θα ηταν. Πχ καμια hamada με καμια φωτια ή κατι τετοιο ωραια θα εδειχνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα, θέλει κανένας να φτιάξουμε καμμία τετραδούλα σήμερα που κάνει κ κρύο να σπάσουμε κάνα operation?

Έχω σερβερ discord για καμμιά διακριτική holymother όποιος ψήνει 😜Id: MariaCarry

Επεξ/σία από Παναής
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, overpower είπε

Διαθεσιμο το Stug (tanks της προηγουμενης εβδομαδας) για 100 cc

Χρήσιμο, γενικά.

Κάποιες από τις αποστολές, είναι τόσο αδιάφορες-ενοχλητικές (όπως καλή ώρα το σκηνικό με το frontlines) που μόνο σα βάσανο τις αντιμετωπίζεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μεχρι τωρα καμια απο τις εβδομαδες δεν με δυσκολεψε. Στα μπονους οτι παιρνεις και xp για το LS (32 lvl btw)

Btw δεν ξερω αν ειμαι μονο εγω, αλλα Arras εχω τρομερα spikes ολη την ωρα. Σε κανενα αλλο map

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δυσκολία, απλά απέχθεια.

Έχω 50ρίσει...σε κανένα από τα τελευταία τόσο γρήγορα, με τόσο λίγο παιγνίδι (οι πόντοι που αναφέρεις).

Από όσο έχω παρατηρήσει, η πλέον βαριά πίστα είναι το Rotterdam, με 2η τη Devastation (χωρίς "κανένα προφανή λόγο"). Spikes δεν έχω, απλά συνολικά καλύτερες ή χειρότερες επιδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Όχι δυσκολία, απλά απέχθεια.

Έχω 50ρίσει...σε κανένα από τα τελευταία τόσο γρήγορα, με τόσο λίγο παιγνίδι (οι πόντοι που αναφέρεις).

Από όσο έχω παρατηρήσει, η πλέον βαριά πίστα είναι το Rotterdam, με 2η τη Devastation (χωρίς "κανένα προφανή λόγο"). Spikes δεν έχω, απλά συνολικά καλύτερες ή χειρότερες επιδόσεις.

Μιλαω για το lightning strikes level, προφανως 50 ειμαι και εγω.

Μετα το Update το παρατηρησα στην Arras, και μονο στο operation (δεν εχω παιξει αλλο mode Arras μετα το Update)

Επεξ/σία από overpower
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To φχαριστήθηκα σήμερα...έπαιζα Grand Operations, και από το πουθενά βρέθηκα με μια squad της προκοπής...υπήρχε τουλάχιστον μια συνεννόηση μεταξύ μας (σκέφτηκα να βάλω το headset κάποια στιγμή, αφού ήμουν leader, τρομάρα μου).

Anyway, χάναμε-κερδίζαμε, τουλάχιστον υπήρξε κάτι να θυμίζει BF πραγματικό.

Από την άλλη, εννοείται πως κάθε μισό λεπτό του παιγνιδιού, υπήρχε κάτι να με ξενερώνει...

Θες ο δυναμίτης που σε σκοτώνει διαμέσου του τοίχου, αλλά ο τοίχος άθικτος?

Θες την κόντρα που έχουν με τον Kenobi, και το hi-ground δεν σημαίνει τίποτα (είσαι ψηλότερα, σε βλέπουν, δεν τους βλέπεις-δεν έχεις line-of-sight, σε σκοτώνουν)?

Θες τα ζώα που υπάρχουν και στις δυο (προφανώς) ομάδες και έχουν βρει τη χαρά τους να παίζουν sniper με άρματα...στου διαόλου τη μακρινή ξαδέρφη κρυμμένοι?

Θες την ομορφιά να είναι red zone (για εσένα) σε ύψωμα, ώστε να σε ρημάζουν από εκεί ανενόχλητοι οι αντίπαλοι sniper (αφού τα σαϊνια της DICE πέταξαν objective/flag ακριβώς δίπλα εκεί που τελειώνει η κόκκινη)?

Θες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...