Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, The__Blade είπε

Δεν έχω την ίδια άποψη, κάποια όπλα έχουν καλό ήχο και κάποια άλλα όχι.

Τι να σου πω...πραγματικά η πλειοψηφία είναι λες και βαράς μέσα σε νερό.

Αρκετά από αυτά, είναι και στο 1...είμαι σίγουρος πως πρέπει να υπάρχει σύγκριση του ήχου ήδη κάπου.

Για Positional κλπ, δεν συζητάμε...ανέκδοτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, Πέτρος είπε

Τι να σου πω...πραγματικά η πλειοψηφία είναι λες και βαράς μέσα σε νερό.

Αρκετά από αυτά, είναι και στο 1...είμαι σίγουρος πως πρέπει να υπάρχει σύγκριση του ήχου ήδη κάπου.

Για Positional κλπ, δεν συζητάμε...ανέκδοτο.

Του γιατρού είναι όντως λιγάκι σα νεροπίστολα 😋. Στο support πολύ καλύτερα τα πράγματα, το bren μακράν το αγαπημένο μου σε ήχο. Assault είναι οκ (ειδικά τα αμερικάνικα) θεωρώ και sniper δεν ξέρω καθώς είμαι lvl 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιγνίδι έχει χαλάσει πολύ καιρό τώρα.

Για εμένα από το 4, για άλλους από το 1.

Το V, είναι απλά η πιο πρόσφατη κατάντια.

Ανεξάρτητα από ότιδήποτε άλλο, με κοντά 1 μήνα καθυστέρηση κυκλοφορίας (της τελευταίας στιγμής) και 1.5 κοντά μήνα από την κυκλοφορία του, με 2 περιόδους heavy beta testing ακριβώς για να διορθώσουν υποτίθεται τα κακώς κείμενα...ούτε αυτό δεν έχουν κάνει.

Διευκρινίζω, εννοώ το σκασμό από bugs και προβλήματα τεχνικής φύσης που έχει...σε μια μηχανή πόσων χρόνων πια.

Από εκεί και πέρα, το gameplay αλλάζει με κάθε Patch, το συνηθίσαμε/αποδεχτήκαμε πια. Κάποιες αλλαγές αρέσουν, κάποιες όχι (άσχετα αν μπορούν να θεωρηθούν σωστές αντικειμενικά ή όχι).

Το SJW κομμάτι του παιγνιδιού, είναι απλά μια γελοιότητα...τη φάγαμε όμως κατάμουτρα στο 1 με μαύρους Γερμανούς κλπ...δεν είναι ότι δεν το περιμέναμε τελικά.

Το παιγνίδι, απλά, είναι προχειροφτιαγμένο. ΑΑΑ τίτλος, με τέτοια ιστορία και βάση πίσω του, και είναι προχειροφτιαγμένος.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο παραπάνω βίντεο ο τύπος λέει ότι είναι φίλος της σειράς και την αγαπά αλλά κριτικάρει ότι ακόμα δεν έβαλαν το Battle Royale mode. 🤔
Πάλι καλά που δεν του λείπουν και τα φωτόσπαθα....   

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε ένα τόσο αποτυχημένο game, όπως υποστηρίζουν κάποιοι, εμείς που μας αρέσει και παίζουμε, είμαστε εμμονικοί και καλά. Εντάξει.

Αυτοί όμως οι κάποιοι που δεν τους αρέσει, το συχαίνονται αλλά ασχολούνται μετά μανίας τι είναι; 


 

Επεξ/σία από black66.gr
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα , δεν ξέρω αν έχει ξαναποσταριστεί αλλά το παιχνίδι freezarei για 1-2 sec και μετά μου κλείνει την ώρα που παίζω. Αυτό έγινε τρεις φορές σε μια ώρα πριν 3 μέρες και μια φορά σήμερα.Έχω περάσει τους τελευταίους drivers , έχω ρίξει και τα settings στα γραφικά , restore το game, από ssd το έκανα install σε m2 τίποτα.Έχει συμβεί σε κανέναν άλλον? Καμία ιδέα ?

 

2700x

1080ti

16 gb DDR4 3200 Ch14

Επεξ/σία από Παναής
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχεις κανει πουθενα αλλου οβερκλοκ ριξε το χρονισμο στις μνημες για αρχη.

6 ώρες πριν, black66.gr είπε

Αυτοί όμως οι κάποιοι που δεν τους αρέσει, το συχαίνονται αλλά ασχολούνται μετά μανίας τι είναι; 

 

Αυτοι που πραγματικα αγαπησανε τη σειρα και ξενερώνουν με την καταντια της

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, spyros007 είπε

Αν δεν εχεις κανει πουθενα αλλου οβερκλοκ ριξε το χρονισμο στις μνημες για αρχη.

2ο crash σε μια ώρα και μου βγάζει μήνυμα origin client unexpected error , please restart origin.Τρέχω και ένα memtest (δεν ξέρω πόσο αξιόπιστο είναι σε Ryzen) και μου βγάζει 3 errors. Τα μόνα crash που τρώω είναι στο BF 5 και σε κανένα άλλο game. Υπάρχει κανένα άλλο προγραμματάκι να τρέξω mem tests?

asdf.jpg

Επεξ/σία από Παναής
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι ζορικο παιχνιδι .Για την ακριβεια ετσι οπως κατάντησε μονο για στρεσ τεστ κανει.Δοκιμασες να ριξεις το χρονισμο στις μνημες? Σου βγαζει και ερρορ ετσι και αλλιως.

Επεξ/σία από spyros007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Παναής είπε

2ο crash σε μια ώρα και μου βγάζει μήνυμα origin client unexpected error , please restart origin.Τρέχω και ένα memtest (δεν ξέρω πόσο αξιόπιστο είναι σε Ryzen) και μου βγάζει 3 errors. Τα μόνα crash που τρώω είναι στο BF 5 και σε κανένα άλλο game. Υπάρχει κανένα άλλο προγραμματάκι να τρέξω mem tests?

asdf.jpg

Από τη στιγμή που έχεις και στις μνήμες errors, ίσως το πρόβλημα είναι γενικότερο και σίγουρα θέλουν καλύτερη μικρορύθμιση.

Σε εμένα πάντως, το παιγνίδι κολλάει και με πετάει αν έχω ανοικτό από πίσω Firefox ή όταν πάω να τρέξω το Adrenaline overlay. Σε λεπτά-δευτερόλεπτα.

Αν δεν τα έχω να τρέχουν, παίζω ώρες χωρίς το παραμικρό θέμα.

Δοκίμασε να έχεις κλειστά τα πάντα από πίσω, εκτός από τα απαραίτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έβγαλα το DOCP και πήγαν στα 2133 0 errors μου έβγαλε . Όταν τις πάω στα 3200 που είναι στανταράκι γιαυτό που πλήρωσα μου βγάζει errors.

5 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Σε εμένα πάντως, το παιγνίδι κολλάει και με πετάει αν έχω ανοικτό από πίσω Firefox ή όταν πάω να τρέξω το Adrenaline overlay. Σε λεπτά-δευτερόλεπτα.

Αν δεν τα έχω να τρέχουν, παίζω ώρες χωρίς το παραμικρό θέμα.

Δοκίμασε να έχεις κλειστά τα πάντα από πίσω, εκτός από τα απαραίτητα.

Μόνo discord τρέχει συνήθως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Παναής είπε

Όταν έβγαλα το DOCP και πήγαν στα 2133 0 errors μου έβγαλε . Όταν τις πάω στα 3200 που είναι στανταράκι γιαυτό που πλήρωσα μου βγάζει errors.

Μόνo discord τρέχει συνήθως

Πέρνα από το νήμα του οc/RAM για ΑΜ4/Ryzen στο oc+casemod για πληροφορίες και βοήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...