Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Μόνο το Nordlys war story είναι με γυναίκα, τα άλλα έχουν άντρες πρωταγωνιστές. Ισχύει όμως ότι ήταν αποστολή στην οποία ήταν ομάδα αντρών και όχι μιας αντιστασιακής και της forest killer κόρης της. Όχι ότι ο βρετανός (αποτυχημένος) ληστής τραπεζών πάει πίσω βέβαια, που μπαίνει σε Stuka και ξέρει να το πετάει γιατί...warum nicht? :P

Δεν θα έχουμε άλλες ιστορίες, θα έχουμε πίστα στην Ελλάδα που το πιο πιθανό όπως και στο Rotterdam, θα έχουμε βρετανούς εναντίον γερμανών μόνο.

Σοβαρά? Δεν παίζει να βγεί κάποιο άλλο story στο sp?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
10 λεπτά πριν, aorus είπε

Σοβαρά? Δεν παίζει να βγεί κάποιο άλλο story στο sp?

Έτσι έχουν πει. To Last Tiger ήταν (πράγματι) το τελευταίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάθομαι να διαβάζω και φόρουμ για παιχνίδια ή τουλάχιστον δεν ενημερώνομαι τόσο όσο, εκτός από τους τίτλους που ασχολούμαι (99% racing games) αλλά πήρα το bfv για το rtx της 2080, γενικώς τα shooters τα βαριέμαι, αλλά το bfv εκτός από τα πανέμορφα γραφικά του το βρίσκω και διασκεδαστικό αλλά μου αρέσει το single player, to multi δεν το μπορώ είναι πολύ γρήγορο για τα γούστα μου και γενικώς αχταρμάς bloodbath, και είχα την εντύπωση λόγω του ότι τα war stories είναι πολύ μικρά ότι θα κυκλοφορούσε κάτι ακόμα....τεσπα gia 60€ τουλάχιστον χαλάλι τα πανέμορφα γραφικά του dxr, multi δεν μπορώ να παίξω είναι κουραστικό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vassilis018 είπε

έδωσες 60 ευρώ για να παίζεις single player? 

Γιατί σου φαίνεται παράξενο; Υπάρχουν και μερικοί που τα σκάνε για να κάνουν την "παύλα" τους. Όχι όπως κάνουν άλλοι που περιμένουν να δουν πρώτα τις πωλήσεις (sic), το τι θα πει ο κάθε πονεμένος ξερόλας ειδικός (ντόπιος ή αλλοδαπός), στα διάφορα φόρουμ και βιντεάκια, μάλιστα χωρίς να έχει παίξει καν το παιχνίδι ή να εξετάζουν αν έχει μέσα γυναίκες,άντρες, στρέιτ,γκέι ερμαφρόδυτους κλπ. Άλλωστε για ιστορικές ακρίβειες, εγώ προσωπικά, προτιμώ να διαβάσω κάποιο έγκυρο βιβλίο, από το να μου κάνει η ΕΑ μάθημα.

Πάνω από όλα είπαμε. Η BF σειρά είναι μια κατηγορία από μόνη της, χωρίς ανταγωνιστή. Οπότε αγορά με κλειστά μάτια και ας μας νευριάζει καμμία φορά, έτσι για να ανάβουν λίγο τα αίματα. 

(Προσωπική γνώμη εκφράζω και δεν περιμένω να την συμμερίζονται όλοι).

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχοντας λιώσει αμέτρητες ώρες σε όλα τα προηγούμενα battlefield αυτό που έχω να πω για το συγκεκριμένο είναι ότι είναι ένα σκουπίδι που αξίζει κάνα 10 ευρώ το πολύ ...το μόνο που κάνει είναι να ντροπιάζει το όνομα του σειράς,

αυτό είναι προσωπική άποψη και δεν θα διαφωνήσω με οποίον του άρεσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω. Έβαλα εχθές παλιά βιντεακια απο γνωστούς jack, lvlcap κλπ σε Battlefield 3 μετά 4 , 1 , 5 από το 4 ξεκίνησε για μένα τη κάτω βόλτα η σειρά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FORIS78 είπε

έχοντας λιώσει αμέτρητες ώρες σε όλα τα προηγούμενα battlefield αυτό που έχω να πω για το συγκεκριμένο είναι ότι είναι ένα σκουπίδι που αξίζει κάνα 10 ευρώ το πολύ ...το μόνο που κάνει είναι να ντροπιάζει το όνομα του σειράς,

αυτό είναι προσωπική άποψη και δεν θα διαφωνήσω με οποίον του άρεσει.

Δεκτό πως είναι προσωπική άποψη και πως δεν έχεις διάθεση να διαφωνήσεις με κάποιον που μπορεί να του αρέσει το παιχνίδι. Το μόνο που θα ήταν καλό να κάνεις αν θέλεις είναι να πεις γιατί, κατά την γνώμη σου, είναι "ένα σκουπίδι που αξίζει κάνα 10 ευρώ". Τουλάχιστον άλλοι που μπορεί να διαβάζουν με σκοπό να αγοράσουν το παιχνίδι κλπ κλπ να ακούσουν την άποψη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, spyros007 είπε

Διαβασε καμια 20 σελίδες πισω και θα μάθεις γιατι.Μη λεμε τα ιδια και τα ιδια.

Φώτη σε λένε ή μήπως είσαστε σαν τους μποργκ;; Όσων αφορά το να μην λέτε τα ίδια και τα ίδια... καλή ιδέα. λολ.

Όπως και να'χει αν μιλάς για τα περί SJW κλπ (γιατί για αυτά βλέπω να σχολιάζεις κυρίως, λίγο που κοίταξα ~20 σελίδες πίσω) δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα αυτή η συζήτηση. Εγώ για το gameplay, τα γραφικά, τα bugs, το netcode κλπ θέλω να ακούσω. Υποθέτω πως θα υπάρχουν και άνθρωποι που δεν έχουν κολλήσει στα SJW θέματα, και μπορεί να μην τους αρέσει το παιχνίδι για κάποιους άλλους λόγους. π.χ. εσύ είχες γράψει κάποια στιγμή: "Οντος το γκαμε πλαυ του V ειναι πολυ καλυτερο".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σεβαστές όλες οι απόψεις και τα γούστα του καθενός. Απλά όμως δεν καταλαβαίνω σε εσάς που δεν σας αρέσει ή σε αυτούς που το μισείτε τόσο, γιατί κάθεστε και γράφετε ολόκληρες σελίδες στο νήμα. Γιατί κάθεστε και ασχολείστε  με σκουπίδια  του  δεκάευρου. Εντάξει είπατε τη γνώμη σας και καλά κάνατε αλλά υπάρχουν και άλλα games πιο "ακριβά". Άντε να ασχοληθείτε εκεί και αφήστε σε μας τους υπόλοιπους τη "φθήνια".

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ διαβάζω τα αρνητικά και δεν το παίρνω. 35€ έχει στο Xbox store αλλά δεν. Παίζω το 1 ακόμα. Κάτι δεν μου κάθεται καλά με αυτό το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...