Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, cpttony είπε

Όταν βάλουν Ρώσους θα μάθουμε.

Τι δεν έχει; Λολ...  Μάλλον δεν υπήρξαν ποτέ σύμφωνα με τους παράγοντες του παιχνιδιού...; Χαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το άρθρο είναι clickbait και σχετικά ανακριβές, αυτό όμως που έγινε τον Αύγουστο, το είχα γράψει παραπάνω, ήταν συνέπεια της παρουσίασης του trailer που έγινε τέλη Ιουλίου και είχε σαν αποτέλεσμα την κατάρευση της μετοχής της ΕΑ. Οπότε, μπορεί η αναθεώρηση των στόχων να μην έγινε βάσει πωλήσεων του BF-V, αλλά έγινε βάσει αντιδρέασεων για το BF-V.ea.jpg.2c778a09b86db1aeb167d33798df7b32.jpg

Επεξ/σία από Zaytsev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα γράψει και παραπάνω γιατί άλλο η εμπεριστατωμένη κριτική και άλλο  η κακοπροαίρετη. Έπαιξα μόνο το 10ωρο trial, δεν αγόρασα το παιχνίδι αλλά όχι και χάλια γραφικά. Μόνο η λέξη "έλεος" μπορεί να περιγράψει αυτού του είδους την κριτική και φυσικά ακυρώνει και τα υπόλοιπα που κάποιος γράφει γιατί δεν φαίνεται σοβαρός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να δούμε και τι θα καταφέρουν οταν μπουν και οι Αμερικανοί στα επόμενα expansion [ αν και ο JackFrags είπε θα αργήσει, δηλαδή πάμε για καλοκαίρι και μετά ] καθώς και το Firestorm [ Battle Royale ], μπας και σωθεί το παιχνίδι.

Btw 

από το insta του Westie. Concept art? new skins concept art, κάτι τέτοιο

46797751_371662423642541_828997413459400

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Zaytsev είπε

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

O αριστερός, φοράει smartwatch ? 🤣🤣🤣

Προφανώς το ζήτησε ο γιος κάποιου dev κλαίγοντας.

Τι να του απαντούσε του παιδιού; 

Του είπε: «Μπαμπά, στην πραγματική ζωή φοράω smartwatch. Γιατί δε μπορώ να φοράω και στο παιχνίδι;»

Και αυτός σκέφτηκε: «You know what? You’re right. This is not ok.»

Οι παίκτες είναι άνθρωποι αμόρφωτοι και δεν καταλαβαίνουν ότι αυτό είναι ένα plausible senario.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλαδή μόνο εγώ νομίζω ότι είναι πυξίδα;

Εdit: Επίσης όπως είχε ειπωθεί και για την μοϊκάνα και το βάψιμο και είδαμε μετά ότι ήταν της 101st Airborne Division. Που ήταν αλεξιπτωτιστές.

Αναφορά σε κείμενο

"Compass, Wrist, Liquid-filled" issued to paratroopers in World War II.

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Δηλαδή μόνο εγώ νομίζω ότι είναι πυξίδα;

Ωχού μωρέ, άσε μας να κάνουμε λίγο πλακίτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/12/2018 στις 1:21 ΠΜ, panos_0079 είπε

το παιχνιδι αυτο μοιαζει σαν να βγηκε το 2005

απαραδεκτα γραφικα, κακη αισθηση των οπλων, παρωχημενο gameplay

...αδυνατω να πιστεψω οτι η DICE εβγαλε τετοια πατατα...για 10 ευρω ειναι ο τιτλος

Χαλια γραφικα το BF V...? Και για πες μας ποιο εχει καλυτερα γραφικα στο ειδος ? Μηπως το pubg και το black ops που μπροστα στο bf ειναι σαν προηγουμενη γενια...

Το μοναδικο που χρειαζεται ειναι το νεο battle royale mode γιατι οι περισσοτεροι τωρα ποια με αυτο ασχολουνται και καλυτερο optimise. Και σε σχεση με το bf1 ειναι σαφως αναβαθμισμενο.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το έχω πει πάντως, αν θα θα το αγοράσω μόνο για τα γραφικά του θα το κάνω, καθώς όπως έχουν κάνει το BF πλέον θυμίζει CoD με μεγάλους χάρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανείς άλλος πρόβλημα με το framerate στο rotterdam στην μάχη στην πόλη στα κανάλια κάτω από την γέφυρα? Ειναι στο μόνο σημείο που τα fps κάνουν βουτιά στα 22-27 από 55-70 που έχω παντού είτε στον single είτε στο multi δεν μπορώ να βγάλω άκρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα στην παρεα. Σκεφτομαι να τσιμπησω το 5 απο το origin store τωρα στις γιορτες. Το θεμα ειναι οτι βλεπω στο Ελληνικο Store τιμη ειναι ενα 60, ενω σε Αγγλια/Γερμανια (αυτη την στιγμη στο αντιστοιχο store οταν αλλαζω) ειναι στα μισα. αν απλα αλλαξω περιοχη, το τσιμπησω, και ξαναλαξω θα εχω θεμα? ενδεχεται να μην παιζει? Διαφορετικα το τσιμπαω απο Kinguin Και τελειωνει το θεμα.

Εχει κανεις εμπειρια?

Επεξ/σία από jimakos234
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, jimakos234 είπε

Καλησπερα στην παρεα. Σκεφτομαι να τσιμπησω το 5 απο το origin store τωρα στις γιορτες. Το θεμα ειναι οτι βλεπω στο Ελληνικο Store τιμη ειναι ενα 60, ενω σε Αγγλια/Γερμανια (αυτη την στιγμη στο αντιστοιχο store οταν αλλαζω) ειναι στα μισα. αν απλα αλλαξω περιοχη, το τσιμπησω, και ξαναλαξω θα εχω θεμα? ενδεχεται να μην παιζει? Διαφορετικα το τσιμπαω απο Kinguin Και τελειωνει το θεμα.

Εχει κανεις εμπειρια?

εγω γιατι το βλεπω 26,99? πως στο βγαζει 60 εσενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vaggos88 είπε

εγω γιατι το βλεπω 26,99? πως στο βγαζει 60 εσενα

Δεν ξερω, παιζει να ειχε σκαλωσει χτες το ελληνικο store. Σημερα μπηκα και το ειδα 29.99, οπου και το τσιμπησα. thx παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...