Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πάντως δεν ξέρω όσο το παίζω πιάνω τον εαυτό μου να μου αρέσει και πιο πολύ καμια σχεση με την beta. η κίνηση του παίχτη μου φαίνεται πιο αργή από το 1 η είναι ιδέα μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, aris1986 είπε

https://www.enternity.gr/Article/Games/News/Έρχονται-microtransactions-στο-Battlefield-V/51087.html

Αυτό τους έλειπε...

Δικό σας. Το επιτυχημένο εμπορικό μοντέλο από το 2009 (league of legends) άσχετα που αυτό ήταν δωρεάν.

καλα τους κανουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνιδι αυτο μοιαζει σαν να βγηκε το 2005

απαραδεκτα γραφικα, κακη αισθηση των οπλων, παρωχημενο gameplay

...αδυνατω να πιστεψω οτι η DICE εβγαλε τετοια πατατα...για 10 ευρω ειναι ο τιτλος

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, panos_0079 είπε

το παιχνιδι αυτο μοιαζει σαν να βγηκε το 2005

απαραδεκτα γραφικα, κακη αισθηση των οπλων, παρωχημενο gameplay

...αδυνατω να πιστεψω οτι η DICE εβγαλε τετοια πατατα...για 10 ευρω ειναι ο τιτλος

Τα γραφικά όντως στο multiplayer φαίνονται χάλια. Πολύ κορεσμένα. Έτσι είναι ή έχουν μπρίκια για υπολογιστές οι YouTubers? <--- Αδυνατώ να το πιστέψω αυτό βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aris1986 είπε

Τα γραφικά όντως στο multiplayer φαίνονται χάλια. Πολύ κορεσμένα. Έτσι είναι ή έχουν μπρίκια για υπολογιστές οι YouTubers? <--- Αδυνατώ να το πιστέψω αυτό βέβαια.

δεν ειναι μονο τα γραφικα...το παιχνιδι μοιαζει unfinished.

Σαν να βιαστηκαν να το κυκλοφορησουν 1 χρονο νωριτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Virus200 είπε

πάντως δεν ξέρω όσο το παίζω πιάνω τον εαυτό μου να μου αρέσει και πιο πολύ καμια σχεση με την beta. η κίνηση του παίχτη μου φαίνεται πιο αργή από το 1 η είναι ιδέα μου?

Εμένα μου φαίνεται πιο γρήγορη απ' ότι του BF1. To gazelle running του BF3 επέστρεψε , ADAD spam όπως ήταν στις αρχές του BF1, μπορείς να πυροβολήσεις ενώ είσαι στον αέρα (κάτι που στο BF1 δε γινόταν) κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cpttony είπε

Εμένα μου φαίνεται πιο γρήγορη απ' ότι του BF1. To gazelle running του BF3 επέστρεψε , ADAD spam όπως ήταν στις αρχές του BF1, μπορείς να πυροβολήσεις ενώ είσαι στον αέρα (κάτι που στο BF1 δε γινόταν) κλπ.

Εγω εχω πει απο την alpha οτι οι χαρακτηρες για το φαινομενο μεγεθος τους φαινονται να κινουνται υπερβολικα γρηγορα, οπως επισης οτι ειναι (οι χαρακτηρες) μικροι σε μεγεθος σε σχεση με τα περιβαλλοντα αντικειμενα. Πχ στην aras κοιτας το γρασιδι πισω απο φραχτη και φαινεται στο υψος του γονατου, μπαινεις μεσα ειναι ειναι μεχρι το λαιμο ενω εαν κατσεις σε αποσταση και ψηλα (πχ στο λοφο της εκκλησιας) και δεις αλλους να ειναι μεσα στο ιδιο γρασιδι φαινεται να τους πηφαινει το πολυ μεχρι τη μεση.

Το φαινομενο μεγεθος του χαρακτηρα σε σχεση με το περιβαλλον τον κανει να φαινεται οτι κινειται εντελως αφυσικα και γρηγορα.

8 ώρες πριν, Virus200 είπε

πάντως δεν ξέρω όσο το παίζω πιάνω τον εαυτό μου να μου αρέσει και πιο πολύ καμια σχεση με την beta. η κίνηση του παίχτη μου φαίνεται πιο αργή από το 1 η είναι ιδέα μου?

Σε καμια περιπτωση δεν ειναι πιο αργο, αυτα που ειναι αργα του θανατα παντα σε σχεση με το pace του παιχνιδιου ειναι οτι εχει να κανει με animation, να παρεις πυρομαχικα, να γεμισεις το οπλο, να στοχευσεις, το animation για να πηδησεις φρακτη/πετρα/κλπ (εαν τα καταφερεις...), κλπ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον ειναι  ιδεα μου απλα δεν ξερω η ταχυτητα που πηδας του φραχτες κτλ μου φαινεται πιο αργη.

Θελει πολυ δουλεια το παιχνιδι ακομα και δεν  βλεπω να εχουν σκοπο να κανουν μεγαλες αλλαγες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@7nisiotis τι είναι αυτά που βάζεις τώρα; Δεν υπάρχουν στοιχεία για τις online πωλήσεις και οι φυσικές δε δείχνουν την πραγματικότητα...

(εδώ γελάμε όλοι μαζί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Εγώ θα σας πρότεινα να μην βλέπετε video του κυρίου. Είναι τόσο clickbait που αγνόησε το link στο άρθρο που φαίνεται στο video του, το οποίο διορθώνει τις ανακρίβειες και αναφέρει ότι η μεταβολή στο προβλεπόμενα κέρδη της EA έγινε τον Αύγουστο, πολύ πριν κυκλοφορήσει το BFV...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...