Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, vaggos88 είπε

απο αυτούς που το έχετε απο day1 η early premier, το έχετε βαρεθεί η είμαι ο μόνος?

Εννοειτε οτι εισαι ο μονος που το βαρεθηκε  αλλα παρεα με εμας:lol:θελει παρεα το παιχνιδι αλλιως το βαριεσε.Οχι οτι στα υπολοιπα παχνιδια δεν συμβαινει το ιδιο.Απλα εδω χρειαζεται συνεργασια που ειναι δυσκολο να βρεις σε random παικτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το είχα γράψει από την αρχή.

Το v θέλει παρέα/squad. Μόνο έτσι το ευχαριστιέσαι και υπό την προϋπόθεση ότι θα ξέρεις/μάθεις τον ρόλο σου μέσα στην ομάδα.

Αν πας ως άλλος lone wolf, σ' έφαγε η μαρμάγκα. Προφανώς, επομένως, είναι δύσκολο να σε κρατήσει, γιατί πρέπει να έχεις έτοιμη την ομάδα ή να βρεις άτομα που ξέρουν να παίζουν.

Η player base, όμως, έχει εκπαιδευτεί πλέον διαφορετικά.

Το 1, από την άλλη, παίζεται και από τους wannabe Chuck Norris αυτού του κόσμου. Μπαίνεις, πυροβολείς αδιακρίτως, γράφεις στους όρχεις σου squad/objectives και χαλαρώνεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Πέτρος

Το πήρα στα 25 για λόγους που ανέφερα. Αν δεν υπήρχαν αυτοί οι δύο λόγοι, θα το είχα μετανιώσει. Δεν τα κλαίω, αλλά είναι το πρώτο BF που σκέφτομαι "καλά που δεν έδωσα παραπάνω". Ενώ στα προηγούμενα ήξερα ότι τις 500 ώρες τις είχα στο νερό και ότι "θα έδινα και τα διπλά".

Για solo φάση, χωρίς VoIP ή discord, σε pub με αγνώστους, στο δεκάρικο καλά θα είναι.

Πέρα από τα θέματα που έχουν χιλιοαναφερθεί, δεν υπάρχει και content ακόμα.

Edit: Χαχαχα. Καλά είμαι από κινητό και δεν είχα δει καν ότι έχει άλλη σελίδα το thread όταν είδα το post σου και απάντησα. Ότι γράφουν κι οι από πάνω λοιπόν, συμφωνώ. Και για να το λέμε τόσοι το ίδιο ακριβώς, καταλαβαίνεις.

Επεξ/σία από saxos55
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε,το καναλι σου δουλευει?Γιατι εχθες το βραδυ που πατησα μου εβγαλε κατι τραγουδια.Για την ακριβεια φλωρινιωτη:lol:Εγινε λαθος η μετα απο καποια ωρα το γυρνας σε μπουζουκτσιδικο?:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@gildo

Ότι και να πεις, έχεις δίκιο

:)

Προσεχώς

3 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Ναι ρε σεις...εννοείται πως ισχύουν όλα αυτά που λέμε.

Αλλά τί να κάνουμε που είμαστε και αρρωστάκια με τη σειρά...παραδεχτείτε το.

Είμαι από τα μεγαλύτερα αρρωστάκια. Αλλά να ξες, κι οι αρρώστιες περνάνε κάποτε.

Επεξ/σία από saxos55
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βρίσκω 30€ στο origin κ σκεφτόμουν να τον πάρω αλλά.....

Από ότι βλέπω κ διαβάζω το παιχνίδι "υποφέρει" σε πολλούς τομείς ακόμα 

μιας και έχω το bf1, κ το λιώνω κυριολεκτικά! σκέφτομαι να περιμένω λίγο μπας και στρώσει η όλη κατάσταση.... 

πάντως μεγάλη πτώση τιμής για το bfv  κ αυτό μόνο καλό δεν είναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.enternity.gr/Article/Games/News/Έρχονται-microtransactions-στο-Battlefield-V/51087.html

Αυτό τους έλειπε...

Δικό σας. Το επιτυχημένο εμπορικό μοντέλο από το 2009 (league of legends) άσχετα που αυτό ήταν δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...