Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα το ίδιο πρόβλημα και απο οτι θυμάμαι και κάποια αλλα ατομα απο το φόρουμ.Η λύση ειναι στη σελίδα 102.

Έγγραφα/battlefield v/settings

Μετονόμασε το αρχείο PROFSAVE_tmp σε σκέτο PROFSAVE

Τώρα φοβάμαι μην φάω copyright απο τον tete που ηταν δικιά του η απάντηση :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

15 ώρες πριν, gildo είπε

Είχα το ίδιο πρόβλημα και απο οτι θυμάμαι και κάποια αλλα ατομα απο το φόρουμ.Η λύση ειναι στη σελίδα 102.

Έγγραφα/battlefield v/settings

Μετονόμασε το αρχείο PROFSAVE_tmp σε σκέτο PROFSAVE

Τώρα φοβάμαι μην φάω copyright απο τον tete που ηταν δικιά του η απάντηση :lol:

Ευχαριστω πολυ φιλε μου θα το δοκιμασω το βραδυ να δω τι θα γινει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα φταιμε εμεις που λεμε οτι δεν κοβει το μυαλουδακι των ξενων?Αυτο ειναι mode για να παιζουν ανηλικοι σε στυλ minecraft,lego και toy soldiers.Oλα τα εχουν προβλεψει σε αυτο το παιχνιδι:lol:Aσε που στο καπακι το γυριζεις και σε strategy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχθες που επαιξα ξαφνικα ενοιωσα πολυ αχρηστος.Βαραγα βαραγα βαραγα και δε πεφτανε κατω ουτε με σεισμο!Στην αρχη το ttk ηταν καλο,ψοφαγαν ευκολα,τωρα θες μιση γεμιστηρα και στο τελος γυριζουν και απο πλατη και σε κατεβαζουν σε ενα frame.Μακραν το καλυτερο ηταν το Bf3 και το BFBC2.Απο κει και περα το netcode ειναι για τα πανηγυρια.Εκτος και αν το σπιτι σου ειναι διπλα στο σερβερ.Παιζει ρολο και η αποσταση μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρουμε αν έχει bots η αν θα απόκτηση? έχω βαρεθεί τα bf χωρίς boots. Μετά από μερικά χρονια βγαίνει άχρηστο το game και κλείνουν και τους servers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, asdfaster είπε

Παιδιά ξέρουμε αν έχει bots η αν θα απόκτηση? έχω βαρεθεί τα bf χωρίς boots. Μετά από μερικά χρονια βγαίνει άχρηστο το game και κλείνουν και τους servers.

Τι στο καλό μόνο εγώ νομίζω ότι είναι γεμάτο μποτάκια 😛 σε όποια γωνία και να κοιτάξεις, οποίο χάλασμα η θάμνο και να δεις θα υπάρχει ένα ξαπλωμενο μποτάκι να περιμένει να περάσεις! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, asdfaster είπε

Παιδιά ξέρουμε αν έχει bots η αν θα απόκτηση? έχω βαρεθεί τα bf χωρίς boots. Μετά από μερικά χρονια βγαίνει άχρηστο το game και κλείνουν και τους servers.

Κάτι ετοιμάζουν από πέρσι

ΑI bots something like that

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Meh..Δεν κοιτάν να φτιάξουν το hit registration λέω εγώ που πολλές φορές φαίνεται μόνο το κεφάλι του αντιπάλου και ενώ τον πετυχαίνεις δεν τρώει headshot ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είπα σε ένα φίλο σήμερα και δεν το πίστευε... Καινούργιο game και 50% έκπτωση; Τον έβαλα να κοιτάξει για να πεισθεί... Άνεργος είναι τώρα αυτός με την κόρη που ήθελε να πολεμάει σαν γυναίκα στο WWII? Αυτός που είπε ας μην το αγοράσετε κτλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, gildo είπε

Πετρο, ελα τωρα που ειναι ζεστο στα 29,99:lol:Aν πεις και τα καλαντα δινουν ενα extra copy δωρο:lol:

To έχω εκεί, στο καλάθι, στο Αμερικάνικο Amazon.

29.99 κι εκεί, αλλά $...βγαίνει κάπου στα 27€

Δεν είναι τα χρήματα προφανώς, ποτέ δεν ήταν.

Αν τα άξιζε, θα το είχα πάρει day-1.

Με αυτά που διαβάζω εδώ (και αλλού) και με αυτά που βλέπω να έρχονται, και τα 25€ που έχω πει, πολλά είναι προς το παρόν.

Λιγάκι να καταλάβουν ότι για "ότι να'ναι" προϊόν, θα παίρνουν "ότι μας περισσεύει" χρήματα.

Περισσότερο με ψήνει να δώσω 4-5$ που έχει στο αμερικάνικο το TF2, ίσα για το SP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...