Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δηλαδή το nickname vagos τριγκαρει το σενσορ του τσατ και δε με άφηνε να γράψω. έλεος με αυτή την ΕΑ.  θα νόμιζαν οτι εχω nickname vagina.....

δοκίμασα 50 nickname και όλα ηταν in use, κατέληξα σε τσουτσουνις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα το  nickname vouvalopedo μου εριχνε τα frames:lol:.Στο συγκεκριμενο παιχνιδι πρεπει να προσεχεις παρα πολυ στο nick που θα βαλεις.Καποια nickname του τι βαρανε πολυ ασχημα απο οτι εχω καταλαβει:lol:Mε αυτο που εβαλες τωρα μπορει να εχεις θεμα στο matchmaking:lol:

Επεξ/σία από gildo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Αυτό έχει να κάνει με την NV και το παιχνίδι. Τα άθλια textures όταν zoom-άρεις και τα pixelated δέντρα είναι του παιχνιδιού καθαρά.

Αν εννοείς shimmering στο scope, ναι, είναι θέμα του παιγνιδιού (αν και πολλοί αναφέρουν πως αλλάζει από έκδοση σε έκδοση παιγνιδιού).

Τα δέντρα εννοείς να είσαι κολλημένος πάνω τους και να κοιτάς για μυρμηγκάκια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όταν βλέπεις τέτοιου είδους σχόλια σε public indexer/tracker " Not even worth the download" νομίζω τα λέει όλα :D

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι ακουν τους casual πλεμπουρες κλαψιαρηδες και βγήκε ακομα και ο Προγουλας ο Westie να διαμαρτυρηθεί που τα παίρνει $ σταθερά κιόλας; Τόσο *** κατάσταση;

Χαχαχα καταντια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/11/2018 στις 2:31 ΜΜ, Paris K. είπε

Ερχόμενος (PC) από όλη την σειρά BF εκτός του 4 που έπαιξα μόνο στην Beta και δεν το πήρα τελικά,

Μπορώ να πω ότι το BFV μάρεσε σε πολύ μεγάλο βαθμό καθώς κατά την γνώμη μου είναι μια αναβάθμιση από το BF1 έχει ωραίο Gunplay είναι λίγο Unbalanced μερικές φορές και έχει αρκετά Bugs χωρίς να σε εκνευρίζουν τις περισσότερες φορές!!

Όσο αφορά τα παραπάνω σχόλια περί SJW, ιστορίας κλπ. αν έχετε παίξει τις 3 ιστορίες στο Single Play και ψάξετε λίγο στο wiki θα δείτε ότι ισχύουν σε λίγο διαφορετική μορφή ως ιστορία (δεν θέλω να κάνω Spoil) . Στο θέμα χρώματος γένους των παιχτών όπως ανέφεραν μερικοί δεν παίζει και τόσο ρόλο από τη στιγμή που γουστάρεις το Game!!! 

Ναι θα ήθελα περισσότερη έμφαση στην ατμόσφαιρα όπλα Αμερικάνων όπως M1 Garand, Bar , M1903 Springfiled και όλα τα υπόλοιπα. Αλλα περιμένω πως θα μπουν εν τέλη.

Τέλος να προσθέσω είμαι λάτρης των Games / ταινιών και σειρών για το δεύτερο παγκόσμιο σε θέμα ιστορίας και οπλισμού με πάρα πολλές ώρες σε τέτοιους τίτλους.

to campaign τι διαρκεια εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

Πάλι ακουν τους casual πλεμπουρες κλαψιαρηδες και βγήκε ακομα και ο Προγουλας ο Westie να διαμαρτυρηθεί που τα παίρνει $ σταθερά κιόλας; Τόσο *** κατάσταση;

Χαχαχα καταντια. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, panos_0079 είπε

to campaign τι διαρκεια εχει?

Περίπου 4 ώρες όλα τα war stories. Αξίζει μόνο η εισαγωγή και το τελευταίο chapter " The Last Tiger "

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@{TDi}Dj2k..infc τα έχει κάνει και με το BF1 ο Westie αυτά. Είναι καλά στημένο το παιχνίδι. Επειδή είχε χάσει σημαντικά τη δημοτικότητά του με το γλείψιμο στη DICE, μετά από κάποιο patch, τους έκραξε, ο κόσμος τον εμπιστεύτηκε πάλι (και καλά, αφού κράζει, δεν τα παίρνει...) και μετά άρχισε πάλι τους διθυράμβους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο JackFrags :P

Γενικά πάντως πλέον δεν υπάρχουν και μεγάλοι ytbers που να ασχολούνται αποκλειστικά με  BF όπως παλιά, BF4,3 κλπ ώστε να έχουμε περισσότερες "φωνές" κοντά στους devs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν το release: Άμα δε σας αρέσει, μην το αγοράσετε.

Μετά το release (που δεν το αγοράσαμε): Συγνώμη, πάρτε το ....

Και φυσικά, το Hardcore που έβγαλαν γιατί λέει διασπά το community, το βάζουμε πάλι με άλλο όνομα για να διασπάσουμε το community (ο Θεός να το κάνει τέτοιο)

Ζώα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, cpttony είπε

DuZUCMYXQAIinMk.jpg:large

Ο αχταρμάς που λέγαμε.

Και με τους παλιούς και με τους καινούριους. Και fast paced και slow paced. Hardcore απ'την πίσω πόρτα όπως ήδη γράφτηκε.

Περιμένουμε zombie mode στο επόμενο να κλείσει η ιστορία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...