Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ένα βίντεο για τη Support κλάση, όποιος ενδιαφέρεται να δει. @saxos55 Αναμένουμε βίντεο.

14 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Βέβαια υπάρχει και αρκετό cheating σο θα βλέπουν και μεσα απο τα smokes

( Άσχετο με τους καπνούς) πριν δυο μέρες πέτυχα 2 cheaters σε διαφορετικούς servers. Ο ένας headshot only ( με shotgun ) και ο άλλος κλείδωνε σε στόχους.

Επεξ/σία από cpttony
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

44 λεπτά πριν, LibertaGR είπε

Τα στραβά είναι χίλια δύο. Όπως είπα πεθαίνεις σε 1 frame, και να θες να ακυρώσεις revive, δεν προλαβαίνεις. Δεν υπάρχει καμία αντίληψη από πού έρχονται τα πυρά για να φυλαχτείς. Οι αντίπαλοι είναι μικροί και δυσδιάκριτοι. Το lag είναι τεράστιο όταν παίζεις με FFR. Το όλο concept του παιχνιδιού φαίνεται προχειροδουλειά

Καταρχάς προσωπικά το παιχνίδι μου αρέσει.

Και εγώ παίζω από τo BFBC2.

Αυτό για το FFR ισχύει ή είναι υποκειμενικό;

Πρέπει να έχουμε Forward Frame Rendering off δηλαδή (χάνει 25% στην απόδοση περίπου);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, The__Blade είπε

Καταρχάς προσωπικά το παιχνίδι μου αρέσει.

Και εγώ παίζω από τo BFBC2.

Αυτό για το FFR ισχύει ή είναι υποκειμενικό;

Πρέπει να έχουμε Forward Frame Rendering off δηλαδή (χάνει 25% στην απόδοση περίπου);

Δυστυχώς ισχύει ( το λέει και in-game). Εγώ είδα τεράστια διαφορά με off αλλά χάνω πάνω από 20 fps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, The__Blade είπε

Πρέπει να έχουμε Forward Frame Rendering off δηλαδή (χάνει 25% στην απόδοση περίπου);

Αν το βάλεις OFF, επιβαρύνεται πολύ ο επεξεργαστής, αλλά έχει το ελάχιστο input lag που γίνεται. Η διαφορά στο input lag είναι της τάξης των λίγων δεκάδων ms (πιθανόν λιγότερα από 20). Οπότε το ρυθμίζεις ανάλογά με την προτίμησή σου.

Για περισσότερες λεπτομέρειες: https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9vte98/future_frame_rendering_an_explanation/

 

Επεξ/σία από dfk_7677
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, LibertaGR είπε

Συμφωνώ. Μόνο που τουλάχιστον για τα γούστα μου και πολλών παλαιών παιχτών BF δεν είναι διασκεδαστικό. Φαίνεται και από τις πωλήσεις εξ'άλλου

Με υποθέσεις δεν γίνεται διάλογος.

Δεν είναι υποθέσεις κατά 90% αυτό γίνεται. Όπως και τα παλιά battlefield. Ντουγρου να πάνε για revive. Πόσοι sniper ή κανένας assault δεν την είχε στήσει πίσω από κανένα όρυγμα, κλειδωμένος με zoom για να την κουμπώσει και στους 2.

Άσε που τα αμερικάνικα οπλα 5,52 χιλιοστών κάνουν το ίδιο. Συν ότι όσοι είναι τραυματισμένοι και ξάπλα ουρλιάζουν και ρίχνουν το ηθικό του εχθρού. Είναι μελετημένα αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, cpttony είπε

Ένα βίντεο για τη Support κλάση, όποιος ενδιαφέρεται να δει. @saxos55 Αναμένουμε βίντεο.

( Άσχετο με τους καπνούς) πριν δυο μέρες πέτυχα 2 cheaters σε διαφορετικούς servers. Ο ένας headshot only ( με shotgun ) και ο άλλος κλείδωνε σε στόχους.

Ε καλά κλασσικά αυτά. Το πολύ cheating προσωπικά το είδα απο το BF4 κι έπειτα. Στο 1 είχα δει και ιπτάμενο άνθρωπο αλλα superman

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, cpttony είπε

Ένα βίντεο για τη Support κλάση, όποιος ενδιαφέρεται να δει. @saxos55 Αναμένουμε βίντεο.

( Άσχετο με τους καπνούς) πριν δυο μέρες πέτυχα 2 cheaters σε διαφορετικούς servers. Ο ένας headshot only ( με shotgun ) και ο άλλος κλείδωνε σε στόχους.

Χαμος γινεται απο  cheaters.O αλλος 120 k/d ratio με 189k/d με medic 172 assault και 87 support.Aκομα συνεχιζουν να παιζουν αυτοι οι σαπιοι.Ο ιδιος στο bf1 ειχε 0,89 kd

Επεξ/σία από gildo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτος που ειπα στο xboxone ειναι.Στο pc ειναι ακομα χειροτερα.Tα game reports που εχει ειναι ολα απο domination.Εκτος αν ειναι τιποτα boosters που παιζουν παρεα.Η μπαινει να κανει 4-5 kill και μετα quit game για να μη φαει death:lol:

Επεξ/σία από gildo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να εισαι πολυ... για να βαζεις cheat στα παιχνιδια αυτα.

Ποιος ο λογος; Ας βγαλουν και ενα κουμπι που οταν το πατας να πεθαινουν και 32 εχθροι και να τραγουδαει ποσο γαματος εισαι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε οχι και να μας κανει τον εξυπνο ο saxos:lol:.Καπακι στο support και μου κανανε και αλλη εκπτωση και βγηκε στο 30αρι.Η εγω οι αυτοι ηταν το θεμα.Και 10 μερες sub.Παλι με βλεπω να μετανιωνω την αγορα.

Επεξ/σία από gildo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα συμφωνήσω με τον @Πέτρος. 25 κ γω και πάλι μόνο όταν μπουν οι Αμερικανοί στο επόμενο expansion και δούμε ωραία μαπ + αν αξίζει το BR

imageproxy.gif.c75ef74915ca386a4a29ecc77e60ceac.gif

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...